Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,аз нещо не разбрах.Трябва ли да спечелим първо от ТОПА реда с облачета "Есенен фестивал" II-1,за да можем да си актевираме,, Ред с облачета "Есенен фестивал" II-2,,.означава ли това ,че ако не се класираме няма никакъв ред и всичко е било напразно.Някой ако може да ми обясни.Благодаря!:p
     
  2. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Ако аз правилно съм разбрала редче "Есенен фестивал II- 2" не зависи от това дали ще вземеш и реда за ТОПа. Вероятно трябва да приключи събитието за да се активира, макар че до сега винаги е можело да си го наредиш, веднага щом го вземеш. Може би трябва да рефрешнеш. Успех.
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Всъщност от събитието се печели "Есенен фестивал" II-1.
    "Есенен фестивал" II-2 се печели от класиралите се в топа.
     
    mushnu4ka и tanyamery харесват това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Това е ред който няма да си правя труда да го накича.xDxD
    Дори точки не дава.За тези часове, поне 10 или 20 милярда точки, трябваше да дава.
     
    Последна редакция: 12.1.22
    dedoto и -dd76- харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    От задачите в будка 3 се печели реда "Есенен фестивал" II-1.
    А от класирането в топ 500 - "Есенен фестивал" II-2.
    Т.е. който е изпълнил задачите в будка 3 може да нареди предмети на ред "Есенен фестивал" II-1, без значение дали участва в топ класирането. (Това е редът, даващ 25% намалено време за..., а не редът за +1 бр.)
    Хубав ден!
     
  6. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Здравейте,ако може да провери някой ,аз съм изпълнила всички задачи но имам само едно редче Есенен фестивал" II-2.а това от бутка 3 го нямам.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Точно това редче е редчето от будка 3.
    Второто редче ще бъде само за тези, които ще се класират в топ500.
     
  8. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    а кога ще може да се реди?
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Веднага след спечелването му. (И евентуално излизане от играта, рестартиране на устройството и влизане отново.)

    Когато притежаваш реда, но не е запълнен с предмети, има едно ушенце (посоченото с червената стрелка) и иконата на реда е сива:
    [​IMG]
    А когато не е закупен или спечелен, няма въпросното ушенце и иконата му е цветна:
    [​IMG]

    П.П. Ако желаеш поставяне на някакви предмети, остави ID и напиши какви предмети да наредя.
     
  10. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Затишие.... 8)
     
    dedoto харесва това.
  11. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Аз може би имам някакъв проблем.За редичката немога да сложа нищо ,защото ме връща на спец.поле.
    До сега предавах на ТОПА,а от извесно време не ми отчита ,че съм предала ресурси,а ми отчита ,че съм ги използвала/животни,растения,селектирани идр./ .Имам молба ако някой може да провери.Благодаря. ID36253416
     
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Виждам последно предадено в топа на 2022-01-12 във 21:19:45 ч. Друго там не мога да проверя.
    Редичката ще я погледна по-късно, след края на топа.
    Рестартирай ги устройството и играта, ако ще предаваш още. Все още има някакво време.
     
  13. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Благодаря много.Редичката вече може да се нареди!
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Нямам никакви заслуги, тъкмо се канех да надникна при теб. Но се радвам, че всичко е наред.
    Приятна вечер!
     
  15. cecomania

    cecomania Активен автор

    хихихи дали и мен блокираха или е поредния бъг...не мога да вляза в Специалното (кое му е специалното-не знам) поле.и при други ли е така или с моя късмет е само при мен....
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Мандалото хлопна преди 1 час и 44 минути.

    Край: 12.01.2022 г. в 23:00 ч.

    ;):)
     
  17. sco

    sco Знаменитост

    Събитието завърши в 23:00ч. Не знам как очакваш да влезеш в специалното повече от час след това.
     
  18. cecomania

    cecomania Активен автор

    :);)
    влизам от иконата с таймера,а там ми показва,че събитието ще е активно още 159 часа-това ме заблуди...благодаря за отговора!!!
     
    Последно редактирано от модератора: 13.1.22
  19. staneli

    staneli Старши болярин

    Наименованието на иконката в таймера за ТОП-а направо къртиии - "Класиране по красота"
    Та, поздравления за всички "красиви" българи, които участваха и честито на класиралите се!
    Този път беше мнооого тегаво :(
     
    ПЕПЕЛЯШКА, shiky, -dd76- и 5 други харесват това.
  20. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Този топ много ме разочарова,оказа се че е масова практика да се нарушават правилата и да се ползват не позволени програми,някой играчи уж ги наказаха,но на повечето им се размина и наливаха като луди във топа,това за мен е подигравка със коректните играчи,но БП си гледа парата и не му дреме,този топ ми беше последен просто няма как да се бориш със шмекерите,пп Честито на всички класирали се
     
    shiky, staneli, Преси и 8 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.