Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сега обрах брайката , която падна е същата 48 бр с харита от 105 малки молета
     
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Защо от 105, 128 са малките полета... Мога да потвърдя снощния резултат при мен. Тази сутрин по същата схема: бера 10-слагам 10 Харита-рефреш, бера 10-10 Харита-рефреш... над 60 Харита дава 100 % изскачащи, от 128 изскочиха точно 100. Не знам откъде идва разликата, имайки предвид, че не си сто нива от мен, нито пък Харитата ти са по-ялови :)
    ПП Между другото, от малки полета без Харита ми даде 18, така че 48 е чувствителна разлика.
     
    tanyamery и sm0uk3r71 харесват това.
  3. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    23 харита бяха на полето, че една приятелка някой път ма шета особено сутрин като стане рано и да не забрави харита ги оставих на полето
     
    Последна редакция: 10.1.22
    fermer4etoo1970 харесва това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Брах и аз два пъти. При първото бране - 70 сока с 42 Харита, поставяни поетапно по 8-10 преди рефреш.
    При второто бране - 83 сока, като този път слагах Харитата по 6-7 преди рефреш и до слагането и на 42-те паднаха 31 сока, а 52 сока от останалите 86 поленца.
    Броят на Харитата е от съществено значение.
     
    sm0uk3r71 и fermer4etoo1970 харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Единият ред се печели при изпълнение на задачите в будка 3, вторият ще бъде награда само за класиралите се в топ500.
    При теб проверката показа, че спечеленият от будка 3 е с вече наредени облачета.
    Приятен ден!
     
  6. shiky

    shiky Стажант

    Разбрах.
    Благодаря за бързата проверка и се извинявам!
    Прекрасен ден!
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Програмистите са запознати с този "феномен", все пак на това поле не би трябвало да може да се слага никакъв предмет, но те казват, че няма ефект върху това поле, както нямат ефект и останалите бонуси и бустери. Ще го поправят по някое време...
    Да ви кажа само да не забравите харитата си на полето, ако то се затвори с края на евента много е вероятно да ги изгубите.
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като няма ефект, най-добре нищо да не поправят! Ще вземе да се отвори още някой "феномен", да се чудим какво да правим...
     
    sm0uk3r71, tanyamery, Dragonj120 и 2 други харесват това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин

    Да не поправят нищо програмистите xD Така си е идеално ;) Аз на полетата Хари не забравям, обаче ако тръгнат да поправят точно когато бера и са ми на полето - тогава ще стане "феномен", ша иде коня у реката....xD
     
    -dd76- и sm0uk3r71 харесват това.
  10. dedoto

    dedoto Адмирал

    Мноо са бързи :(при мен не излиза никво хари на комбайна :cry:
     
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    на мен ми излизат, даже поставих три....
     
    dedoto харесва това.
  12. cecomania

    cecomania Активен автор

    и на мен ми излизат все още.докарвам по 52-53 искачащи с 25 харита,но все със страх бера....Ако нещо се случи с тях-спирам да играя тази игра...Наистина се оказва,че да влезеш в топ-500 ще са необходими около 3 млрд стока,която аз нямам и ще се задоволя с топ-3000...(харесва ми цъкалката)
     
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Е, вече ги няма Харитата в комбайна... жалко, до преди половин час ги имаше все още.... 20 минутки ми остават до брането :cry:
    Що им трябваше да бърникат....
    Но..... пък благодаря на buba62, че ни сподели за Харитата :inlove:. Все пак успях да направя няколко бранета с тях.

    пп. 22 паднаха от малките поленца, вече без Харита. Минавам отново на големите полета.
     
    Последна редакция: 10.1.22
    buba62 и sm0uk3r71 харесват това.
  14. Пастора

    Пастора Стажант

    тези, които утре си връщат контрола над фермите могат да играят за 1 яблъчна изненада. трябват им 350 райграс за фонтан
     
    -dd76-, tanyamery и but4e29 харесват това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    200и няколко могат да вземат от магазина
     
    -dd76- и tanyamery харесват това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Въпреки лошо стеклото се обстоятелство с "баннатите" български играчи и невъзможността им да се включат в ТОП-а с основните си ферми (искрено съжалявам за това), все пак българското присъствие отново го има. Ще бъде още по-забележимо, ако се вижда в герба и българското знаме. Благодаря на всички, които са го направили!
     
    -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА, pile-pale и 6 други харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Успех на всички участници!
     
    tanyamery, dedoto, milena7004 и 2 други харесват това.
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Унгарците безапелационно окупираха върха на топа в момента, изписвайки HUNGARY :)
     
    sm0uk3r71 и ka-linka харесват това.
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Тези са предали стока колкото целият топ на купxD
     
    Bamze и sm0uk3r71 харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не учиствам в ТОПа, ама и аз си сложих БГ знамето, ей така от солидарност.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, -dd76- и 2 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.