Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Искам да попитам.Изобилие от реколта какво значи?Влиза ли растение от събитие...За една приятелка питам...Благодаря:D:D:D
     
  2. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    Изобилие от реколтата
    На случаен принцип едно от изброените:
    500 000 ТО, 500 000 ТрТО, 2 Дървесна тор, 2 Супер тор, 2 Спец. тор на Мими, 2 Супер храна,
    1 Купон за помощна техника (3 ч.), 1 Сандък с бонуси, 1 Изобилие от практични стоки IV
     
    .TAINNA. и arseniq1 харесват това.
  3. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Видях как си мислех че може да плюс едно реколта :D:p
     
    dima73 харесва това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този пакет "Мега реколта", който сега е в продажба, също не действа на специалното поле, нали?
     
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Колко българи смятате че ще приключат в ТОПА ? : Хайде дано са поне 500
     
  6. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    вода и об.тор, нищо друго
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Залагам на 40-50
     
    kakata13 харесва това.
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    :cry::cry::cry:
     
    dima73 харесва това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Е..... дано са повече, и тебе видях там........ успех.
     
    DILQNADELI харесва това.
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    яко наливане за топ 500, а за другите .................
     
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Никога не ме е блазнило участие в ТОПа и ще го играя до завесата за цъкалката, която пасва на игрището за домашни любимци. Допадат ми съпътстващите събития, защото подпомагат основното и добиването на още ресурси за участие в класацията. Недоволни винаги ще има, но определено е помислено в насока подкрепа и съдействие на играча. Редчето с 2000 х ТО от нивото не звучи лошо, но определено ми се струва, че имам редове, които дават повече ТО. Обаче ,много се надявам днешното мини-събитие за бързи работилници да се повтори пак.
     
    [[Fermerkaa]] и The.Farm харесват това.
  12. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Редчето ще дава мисля и +1 реколта мисля, това също не е за пренебрегване.
    Боже, сега видях не е +реколта, а сандъче... пф, проклетници, ахаххаа
     
    kakata13 и dima73 харесват това.
  13. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    Аз поздравявам всички участници от България които са си сложили нашето знаме на герба и призовавам всички да го направят.
    няма да се излагаме я. УСПЕХ на всички участници и ще се радвам да видя много наши знамена
     
    -niksan-, The.Farm, mimi123123456 и 4 други харесват това.
  14. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Спомням си една от последните години в които можеше да играем. Избягах от работа, за да хвана последния 1 час от събитието и да не изпадна :) Каквито и награди да дадат след месец вече няма да имат значение, но тръпката от участието е друго нещо. Успех на всички и дано силите да ви стигнат до края!
     
    SKATAVKATA, sabchooo, sm0uk3r71 и 15 други харесват това.
  15. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Самата игра ми допада, необяснимо... Като по млад играех FPS, RPG игри.. Диабло, Fable (страхотна игра), GTA сериите, хорър игри... Silent Hill, Fear, Painkiller, The Suffering (Страданието). Представяте ли си човек играещ игра с име "Страданието", да играе сега... това. xD Сега се проклинам, че започнах тази "краста"xD
     
    Последна редакция: 16.11.19
    kakata13, tanyamery, [[Fermerkaa]] и 4 други харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Играел съм диабло страхотна беше,ако е има да се играе в интернет сигурно ще бъде страхотно;)
     
    The.Farm харесва това.
  17. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Охоо, Четворката излиза, казват че ще е нещо страховито (ще следва линията на двойката). Чекирай я в тубата. Да, преди не спях в един български сървър по цели нощи с Lord of Destruction. Страхотни времена, култова игра...
     
    kakata13 и -niksan- харесват това.
  18. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Сега си кпаите да ви дойдве акъла:D:D:D(това е шега)визирам и себе си...Та имам питане.тази бутка за цветя ъбгрейт като го вземем ще ни дава 50%от всичко цветя ли или всичко като всичко т.е животни:) Благодаря предварително
     
    [[Fermerkaa]] и The.Farm харесват това.
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Всичко що е във фермата, мисля. Без значение... Цветя, цъкалета, дървета и т. н.
     
    arseniq1 харесва това.
  20. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    А идеално ако е така аз си я взех и съм доволна ....Благодаря. Може да поцъкам за спорта ама няма амбиция за топ...