Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    [​IMG]
    Тиквено подправено лате
    2 Райграс за фонтан
    2 Сок от тиква
    5 Канелени клечки
    00:00:151 ЛГ3 600 ТО
    4 800 МП
    3 600 ТрТО
    300 000
    * Не е необходимо за предаване в задачите, но може да се предава в Топ-а.
    За да го произведа влагам ресурс - 2*5 000 + 2*100 000 + 5* 10 000 = 260 000 . Смилането е за отрицателно време. Аз ще предпочета да ги смеля.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    е нали знаеш последно научава тоз който за него се говори
     
    -niksan- харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    По предварителни данни всичко от събитието ще може да се предава.

    П.П. Предполагам, че около полунощ вече ще има приключили със задачите и предаващи в топа и биха могли да споделят дали е така.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и staneli харесват това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А около полунощ да се очертава и промрни на наградите
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  6. staneli

    staneli Старши болярин

    Мерси, Муши. Със сигурност вече ще има приключили :), аз ще съм малко след пулонощ, че кошница не съм купувала :).
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    специално за тебе и за water-ще има допълнителни награди,че колко нерви хвърилхте тука у форума xDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  8. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Недей така :)Момичетата са кротки,в руския форум 18 страници се спори какъв да е герба,а за наградите грам дума немаxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    Виждам че се шегуваш ,но момичетата са прави да се ядосват. И аз не съм съгласна за топ 500 да получа почти еднакви награди с играч които ще налее 1 400 000 стока. Мен тези стръкчета и обори не ме блазнят, така че като голяма награда за първите 500 остава само прослутият ред и 250 гулдена . Ами направо е смешно и подигравателно за нас играещите
     
    bilq76, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  10. DAN63

    DAN63 Обитател

    Като върна времето назад , май никога за ТОПа не е имало кой знае колко хубави награди , все са постноватички и като че не са от сърцеxDxDxD.....Но пък и нивата не бяха толкова , а и точките които се искат да преминеш на ниво над 230+ вече са много сериозни , ако играеш без реални пари(като мен)....Спомням си навремето като спечелих БОБЪР ПЕКАР , който дава +50% , с години му се радвах и много се гордеех с него....Сега дори да дадат цъкалка , която дава 500% , все ми е тая , ниво 300 е недостижимо така или иначе.... Та според мен ТОПа не се играе за наградите , а да си премериш силите с другите .....
     
    ПЕПЕЛЯШКА, esz102, The.Farm и 14 други харесват това.
  11. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Наградите са АБСОЛЮТНА ПОДИГРАВКА за това което трябва да се налее за да си в топ 500.Аз лично се боря с читалището и нямам ресурса да наливам яко за по предно класиране.Сигурно е че няма да спра на 1 400 000 но просто това са ми силите за момента.Руснаците обмисляха за старт между 150 и 300 милиона,но това им е за да вървят компактна група.Успех на всички които ще се борят за върха:)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., staneli и още 1 човек харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да ама ето никой не казва и дума за промени
    много точно изказване а колкото до хари моя съсед ще се разправям лично аз с него :p де ме плъзга така леко по пързалката

    дай линк към техният форум ако е възможно да надникна и аз щом те ще дават по 300 милиона аз ще налея 299:p ЧЕ и пазарните цени паднаха стремглаво надолу и да забогатея не става чак ми се крещи
     
    Последно редактирано от модератора: 15.11.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  13. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Последна редакция: 15.11.19
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

  15. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Започна се.... Мощно българско участие :)

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 15.11.19
    Zlobara, ПЕПЕЛЯШКА, milena7004 и 6 други харесват това.
  16. bilq76

    bilq76 Познавач

    Положението тук е доста "горещо", 1. Браво на Галфон и Синди за влизането в ТОП-а дано задържите позициите си до края:), но за съжаление на тези играчи, които ще участват за първа година Дан е изключително прав, през всичките години този евент е бил едно просто състезание и след около 2 месеца, колкото и добри да са били наградите за него момент, просто се обезценяват. И аз в първият момент се шокирах от наградите, но след 3 дни осъзнах че винаги е било подобно, миналата година във форума постоянно се говореше за равнопоставеност между "стари" и "нови" играчи, е според мен тази година БП постигна тази равнопоставеност, която играчите искаха! Така че според мен избора е на всеки играч, дали иска да се състезава и да докаже, с колко и какво разполага и колко е готов да даде, но това си е лично мое мнение.
    Относно протеста, напълно подкрепям играчите нали цяла година блъскаме и събираме като мравки за прословутият ТОП, само че от вчера се чудя, защо фона на герба е жълт и тази вечер зацепих /може би защото днес е петък /, явно лудоста завладява света, луди са тези , които дават смешни награди, но още по луди сме тези, които ще се опитаме да го играем:D
    Е лично аз ще играя за поредната 5-та година с Българското знаме на жълт фон, явно лудоста в реалният живот не ми е достатъчна, до къде ще стигна с това което разполагам незнам, дали ще си налея цялата стока също не знам / миналата година не го направих/, както каза една съседка и много добра приятелка " стока се събира" стига да имаш желание, важна е тръпката искренно се надявам знамето на България да преобладава в първите 500, както миналата година! Успех на всички ентустиасти, участващи за спорта, а не за награди!
     
    Последна редакция: 15.11.19
    tanyamery, dima73, kakata13 и 7 други харесват това.
  17. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Аз също ще се пробвам-скромно, пък докъдето до там. И също ще си сложа БГ знаме на жълт фон.
     
    dima73, .TAINNA., kakata13 и още 1 човек харесват това.
  18. bilq76

    bilq76 Познавач

    Не е луд който яде баницата, а който му я дава – ето една прекрасна българска поговорка, отговаряща напълно с цялото си значение и смисъл, към настоящият момент.:music::music::music:

     
    Последна редакция: 15.11.19
    dima73, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  19. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Чудесно казано, но за мен има един друг начин. Тази игра представлява само две неща... ТО и Мъхнати пенита. Рано или късно всичко се превръща в това. Ако някой иска да грейне името му ярко, вместо да предава стока в това безумие наречено ТОП... Има вечен топ 10 за ТО и Мъхнати пенита... Тези милиарди в стока ако се пласират на пазара стават билиарди. За мен в тази игра са важни две неща... Редовете... без значение какви (кой както може според възможностите си от време, пари и т.н.) и Мъхнати пенита. Читалището дори не пипам често, само при нужда... Тука стана въпрос за това че имената се забравят в този временен топ, не знам дали е така... но си мисля който иска да блесне да се цели в постояният топ 10 на мъхнати пенита... Не че е лесно, но...

    П.п. Аз как се справям ли!? Като давам такива "житейски" съвети тук. Много зле, xD Много ме мързи, тази игра нямаше да я пипна, ако нямаше комбайн. Другия ми проблем, мързи ме страшно да развивам "правилни" сателитки. Уважение към всички български играчи развили фермите си с много труд и време. Успех!
     
    kakata13, DAN63, milkoga1 и 3 други харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Юпииии двама сме :D С тази разлика, че пипам в читалището целенасочено за определени неща, които искам да получа :D
     
    kakata13, The.Farm и milena7004 харесват това.