Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    дайте някъкъв линк из странско да прочета и аз какво се шушука из другите форуми , че от тела не мога да се ровя
     
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Дори да сме единни как ще го покажеш в играта?
    За да разбе който трябва;)
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    нали затова си има оправа да диктува по нагоре че и ние българите не сме доволни от тази годишните им награди че нещо трябва да се промени ако искат и тук все още да се играе тази игра да се прача чата дискусията направена ни и да се вземат мерки
     
    dima73 харесва това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    .TAINNA. и dima73 харесват това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Мрънкам и съм недоволна ,но поне докрай устоявам позицията си.Миналата година когато руснаците призоваха да се изкаже недоволството всички дудняха тука ама като се пусна слух ,че който смени герба ще е дисквалифициран подвиха всички опашки и никой не посмя само аз и ако не ме лъже памета Вила_Бг бяхме до край.Смених си герба взимам цъкалето за 1 380 000 ( и то ще смеля в мелницата тиквена глупост)и 1 пени няма да дам даже мисля да сметна точно колко плодчета ми трябват и няма да дам и 1 пени повече ако не се сменят наградите.Пожелавам успех на тези,които ще катерят върха в сегашния му вид все пак съм българка и ще стискам палци да се класират според желанието си.
     
    .TAINNA., arseniq1, SKATAVKATA и 2 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря
    и аз го смених надявам се да съм налучила правилната композиция не се страхувам от дисквалификация или каквото и да е било с теб съм и аз
     
    .TAINNA., SKATAVKATA и dedoto харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Когато говориш недей да обиждаш играчите,до края съм играл със знамето на България ,аз и още 11 играча мога да ти посоча че доста време след това ни стоя знамето на герба.Много е лесно да се обвинява само.
    Погледни от 134 място до 145 място,само Българи със знамето:):):)
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Май не разбра за какво пиша призоваха да се смени герба бял фон с удивителен знак .Така да се изрази недоволството от наградите и т.н.
     
    .TAINNA., SKATAVKATA и dima73 харесват това.
  9. dima73

    dima73 Подрастващ автор

    Аз го направих
     
    .TAINNA., .water. и SKATAVKATA харесват това.
  10. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Който иска да си смени герба, може да го направи. За такова нещо, няма да има наказания. Излишно е да се притеснявате.
    Дали протеста е вербален (нашите мнения) и или визуален ( смяна на герба) е едно и също.
     
    Кратунка, .TAINNA., .water. и 2 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И какво постигна? едно нищо.
    Ако искаш да недоволстваш трябва да го направиш с Българското знаме да се вижда от коя държава си.Другите протестиращи също да си сложат знамето на държавата,в него каквото искат да се слага за протеста
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    да тук си прав примерно формата и цвета да са ни еднакви но да сме с знамената си зада се знаее кой от къде недоволства
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    тогава да направим и ние българите така примерно с еднакви форми и цветове и с нашето знаме аз съм ЗА тази идея но всички зада се подкрепим и зада ни забележат и другите форуми трябва да сме еднакви даваите идея някой да предложи форма,цвят и герба ни
     
    .TAINNA. и dima73 харесват това.
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    дочува се че ще променят наградите за първите 500
     
    Кратунка, .TAINNA., arseniq1 и още 1 човек харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Адано
     
  16. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Голяма шумотевина...Като прочетох ФАЯ и видях за какво иде реч и нивата - на ливада...Поредната ТОП излагация на Б...Няма да участвам - даже спец. полето не съм и няма да отварям !Това ми е протеста за начало...Ей Б...- следва герба !

    ...Слънцето изгрява сутрин за да ма види, вечер го спъждам, за да си утиди!
     
    Кратунка харесва това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    И аз така се движа - още 860 бр., ама можеш да следиш движението/наливането в топ-а и без да си го отворила :). Още не са започнали.
    Едно въпросче - Ще може ли да се предават канелените клечки, защото базовата им стойност никак не е лоша, а със сигурност ще са доста повече от необходимите за производството тиквеното лате?
    Сок от тиква до сега - 161 бр.

    Дано:)!
     
    sm0uk3r71 и .TAINNA. харесват това.
  18. arseniq1

    arseniq1 Обитател

    Много са ти дълги ушите...ако чуеш нещо за последните свиркай:D:music:;):)аз няма да го играя освен да предам малко ей така за спорта ама ако видя че ама протест съм първа....ще си сменя знамето...Ще ми се да си направя малко парички.
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Диляно ма, топа е тръпка :D на вкус и на цвят приятели няма, та и наградите за един са много, за друг биват, за трети зеро 0, въпрос на личен избор е дали и колко да фърляш, а тая година тръпка ще има ми са струва;)xD
     
    milena7004, kakata13, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е....... и пръц...........от тук влезе отзад излезеxD
     
    .TAINNA. харесва това.