Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    миналогодишните умножено поне по2 П.С-ти доволна ли си от тези награди
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., FrozenKiss и 2 други харесват това.
  2. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз очаквах предмет даващ 250% повече точки. Бонуса 250% повече за 168 часа е по-скъп отколкото тези 250 лалота.
    Чудя се , ако тази продукция се набута в рециклатора и пазара на плодове за фермерски монети, дали с тях няма да се вземет повече и по-полезни неща.
    Очаквам топ 500 да е над 700 милиона.
     
    Последна редакция: 14.11.19
    SKATAVKATA, .TAINNA., FrozenKiss и 3 други харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Обикалях напред -назад разочарованието от фестивала е всеобщо.Май само ние сме доволни немците си сменят герба на бял фон надгробен камък и почти масово ще играят само за цъкалето.Ама наистина е смешно от какъв зор да налея 1_2 малиарда стока за жълти кокошарници за ябълки и разни жълти обори на бахама. 250 гулдена какво правиш с тях техника за един месец или 10_15 загадъчни обора.След като е разделено и ще има 500 наградата да е нещо яко специфично ,нещо за което да накарат играчите,, да си излязат от джобовете,,.От къде на къде тези в 500 и тези извън 3000 ще взимат една и съща цъкалка даже не мога да си представя колко трябва да си гладък ,за да измислиш такава щуротия.Ако имам растение на събитието ще смеля и ще взема цъкалето даже няма да си бръкна в плевнята ако няма промяна в наградите.П.П. ще си сменя и герба ако ще да съм единствената солидарна съм с другите общности.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, DILQNADELI и 7 други харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и миналата година бяхме недоволниxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, -niksan- и 3 други харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Догодина ще ни стегнат примката да спрем да дишаме xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, -dd76- и 2 други харесват това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Тази година събитията са много по-зле от миналата искат много ресурс ,а насреща нищо сандъци даващи само глупости заринах се с инструменти като ,че ли съм дърводелец .И от къде на къде ще слагат на равно този ,който ще даде милиони и този който ще смели 5 тиквени си глупости и ще вземат една и съща награда.Какъв е смисъла тогава за участие.Животни и дървета имам и 250 гулдена Диляна е права за 6лв. смешно е.Започвам да се чудя дали не са решили наистина да затрият играта и май не случайно оФце се возят с количка докато зарежда играта оФца къртач оФца ми се блещи от всякъде .
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, shiky и 4 други харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Комши сопри се бре! какви са тия негативи? xD Цъкай там да си почешем пръстетата и не наливай от пусто в празно :D Зарежи го тоя топ, ку ще да гърми, ку ще да трещи, смей се там и го зарежи xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, esz102 и 6 други харесват това.
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Гадно е отношението на БП към потребителите подигравка с труда им и лоялноста им към играта .В странство четох прекратяват премиуми други смятат да затворят фермите в почивка и то общности,които най-много пазаруват така,че без портфейлите на потребителите на къде отиват нещата........
     
    ПЕПЕЛЯШКА, SKATAVKATA, DILQNADELI и 5 други харесват това.
  9. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Мистър Пинки има зъл план, понеже виждам никой няма да играе, мистър Пинки ще превземе върха в топ 500 с има няма 30-40 мил. Юхуууу. Така... какво друго щях да кажа, а даа... Му-хахахахаххаха-хаа (зъл смях). Само да не се намери някой Юда да качи 1 мил повече, че нямам повече у хамбаро...
     
    SKATAVKATA, tanyamery, DILQNADELI и 6 други харесват това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    аз мисля да те прецакам за първото място със 41 мил xDxDxD
     
    DILQNADELI, The.Farm, kakata13 и 2 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И тези който най много мрънкат после пак ще играят на топаxDxD
     
    sm0uk3r71, SKATAVKATA, milena7004 и 3 други харесват това.
  12. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Аз пък като почна да се разколебавам, поглеждам наградите и се нахъсвам на макс xDxDxD
     
    DILQNADELI, FrozenKiss, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    може да мрънкахме но не сравнявай 150 процента с 50 тази година е направо помия всичко и наградите им и всичко
    да сторя и аз като теб или всичко или нищо бутам 2-3 милярда стока и си подсвирквам все едно не е станало нищо просто напук на самата себе си че съм недоволна от топа тази година
     
    .TAINNA. и SKATAVKATA харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    за този топ хората цяла година събират ресурси и чакат тръпката дали ще успеят да се класират
     
  15. mucityy26

    mucityy26 Прохождащ

    Моля ви,кажете ми какъв продукт да използвам,за да имам бонус от реколтата.Благодаря ви предварително!
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Важно да си в играта:)
    По ми е изгодно да си купя един ред колкото да копая цяла седмица за някой ред;)
    Но нали трябва да се прави нещо в играта;):)
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нищо не помага за повече реколта;)
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    тук не става дума за някъкъв си ред а за събитие което е веднъж на година и е състезание повече от колкото забавление не бъркай понятията. П.С- категорично подкрепям колешката Уатър знаме ще си сложа и аз и на не 100 а на 1000 процента съм съгласна с нейните мисли и изказвания
     
    .TAINNA. и SKATAVKATA харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Каквото и да е просто не можеш да промениш наградите,Нищо не зависи от теб ,от мен или от другите играчи.
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    от един или 2 ма да не зависи но ако сме единни ще се променят нещата и да все още сея и съм обедена че ще има промяна ще има допълнения в последният момент както винаги
     
    .TAINNA., SKATAVKATA, dedoto и още 1 човек харесват това.