Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.11.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    какво разочарование само и това събитие съсипаха може дори и да не го играя 50 процента хахах разсмяхте ме тези награди са супер смешни бе хора вие БП базикате ли се
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA., shiky и още 1 човек харесват това.
  2. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    комш дръж се сериозно,те наградите сека година са се едни и същи със малки разлики,виж са са се отпуснали има лалота:),тоя евент се играе за спорта,така че никакво отказване,па кой докъде стигне във класирането
     
    FrozenKiss, .TAINNA., kakata13 и 2 други харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    държа се комше ако не се промени нещо няма да го играя 250 лалота са 6 лева да не съм копала цяла година за някакви смешни 250 гулдена не няма да я бъде тая по добре да си ги купя
     
    arseniq1, dedoto, FrozenKiss и 3 други харесват това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    абе, копай цъкалята ма, не ти трябваxD
     
    milena7004, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    прекарах се ма махнах ги преди час а бях и с по 3 бонуса за по 200 процента а не 50 мамиц......ата му xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ау, луда умирвах не ги маахxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    варди си я тая стока тогава да ти мухлясва у хамбара;),пак да се повторя невервам некой да го играе само заради гулдените,
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    е то друго няма
    е Да ама ето аз ги махнах :cry::cry:П.С- че даже се наложи и да сея някакви цветя ;):p:wuerg:xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз мисля за тях да цъкам, ма тихо дан ма чуе бп, че колкото пъти реша да цъкам и оп...... карантина :oops::cry:

    xD
     
    Последно редактирано от модератора: 12.11.19
    xari_myri и .TAINNA. харесват това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    нъл съм луда не мога да заспя сега как ще ги прежаля [​IMG]тая Хортензия ще ме погуби :cry:xD
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ау, плюя си у пазвичка да пази бпxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    мен не ме опази :wuerg::wuerg: прекарах се аз докато разбера че не трябвало да се сее няма нужда от( Хортензия) xD xDxDxDxDто топа свършил:p
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз ще мина щанда с орхидеяxD
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз си купих кошницата, за да стане по-бързо, без да разсявам и чак след това открих, че от магазина "Есенния фестивал" можеш срещу селектирани животни да си купиш още около 110 бр. от евентното растение и да си засееш полето и без кошница, но както се казва - три пъти мери, един път режи.
     
    Последна редакция: 13.11.19
    .TAINNA., mushnu4ka, SKATAVKATA и още 1 човек харесват това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Пфу...Пак са бяхме настроили с големите кошници на пазар да тръгваме и пак ни орязаха. Ма нищо де, все пак ша са пробваме в прословутия ТОП.
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  16. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Не разбрах, ще ИМА ли ред ако не участваш в топа и само предадеш в будките... или ще има ред само за топ 500.
    Ама че цинции тези от БП ве... ако е така. Според мен за всички трябва да има ред без значение дали участваш в топ или не.
    ТОЛКОВА Е ПРОСТО ВЕ ГОСПОДА ОТ БП.
    За тези които не участват в топа... ред с три облачета, за топ 3000 ред с четири, за 1000 с 5, за топ 500 с 6.
    И си им дайте специалните цъкалки за тези в топа пак.
    Ей да знаех, хич нямаше да си давам селектирани за тъпата китка...
    Мислех че ще има нормален ред за тези които няма да участват в Топа и специален за тези които ще участват... както е било преди мисля... по спомен.
    Ей големи мизерници, срам БП
     
    Последна редакция: 13.11.19
    terazinni харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Този път редът е награда за класиралите се в Топ500.
    (Но пък има предмет даващ +50% ТО/ТрТО от всичко - но трябва малко да се налее в топа, ъпа за предмета е 5-тата малка награда.)
     
    milena7004, kakata13, joujoujouj и още 1 човек харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Муши ще ме извиниш, но тези награди дори са срамни да ги кометирате
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Аз пък съм на принципа "Капка по капка, вир става." Дори само цъкалката да взема, пак е добре дошла.
     
    milena7004 харесва това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ти какви награди си представяш:eek:
     
    milena7004 харесва това.