Дискусия: Епохата на платната

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.8.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и мен калинките ме прецакаха, понеже Пенчо чел недочел xD Нищо, отидоха чувал калинки. Извадих наличните обори с бонус за животни, ще си ги набавя пак ;)

    не реви ами бягай в темата за проблемите. Не си за тук :)
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    ИД: 2967355
    мисля,че има проблем,моля за проверка,много пъти предавам и иска още
    на къщичка 2
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  3. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Последната задача може да се изпълни многократно.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    няма проблем, Жанито ти каза, а при мен калинките си заминаха, понеже съм чела по диагонал ;)
    Това е голяма тъпотия ама нищо.
     
    bim177 харесва това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не съм дочела като хората
    Благодаря,момичета!
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Тези, които нямат обори за калинки, няма да играят събитието ли? На моя пазар има 15 предложения по 10-20-25 броя на цена от 350 до 430 хилки едната. Поредната недомислица на БП, събитие, ама не за всички. / аз си имам, но сигурно има играчи, които нямат този обор/
     
    .water., хамилто, bubolina8 и 2 други харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Аз поне имам цели 5 обора, извадила съм ги и ги храня със с.х., сложих си и 100 % бонус за обори и дебна и пазара. Точно калинки нямах никакви, кажи речи. Кой ти гледа калинки? 8)
     
    -niksan-, Bamze, kakata13 и 2 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да, но не ги мисли. Могли са на ПИТ да си намерят липсващи обори и да си развъдят каквото нямат. Така съм си намирала и купувала липсващи и недостатъчни обори и дървета. Калинките са много стар обор. Имали са време. Ако човек следи куестовете в читалището, бързо ще се ориентира какво няма и ще си потърси. Според мене добре, че вкарват в играта животни, които до сега почти не сме използвали.
    Моята тактика е: следя какво е малко и наблягам да снабдявам. Поддържам всички ресурси на добро ниво.
     
    хамилто, Bamze, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Малко не добре са измислили това събитие с "превъртането" на последните задачи. Номерация някаква да бяха сложили на задачите, която да показва, че последната може да се играе неколкократно - както е на сезоните последната задача. Аз лично ще тръгна да предавам докато не ми свършат нещата, в смисъл, имам ли - предавам, което не е много ОК.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .water., shiky и 9 други харесват това.
  10. Не знам, ако си 58-мо ниво, на което се строи фабриката за скейтборд, колко време си имал да се снабдиш на ПиТ с къщичка за калинки, но ме устройва да продавам на пазара калинки по 800 000 бройката. ;)
    Събитието ще го играя до последно. Успех на играещите го!:)
     
    хамилто и Bamze харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Хванах му цаката. Сеем и предаваме в първата къщичка. От там се взима брезент. Брезента се предава в третата къщичка. От нея се взима мачта. Мачтата се предава в четвъртата къщичка. Това е непрекъснат цикъл за печелене на монети. Взех цъкалките. Искам да взема СТ, мими, СХ и ако мога още нещо, не съм решила. Така че, сея до последно. Във втората къщичка предавам само, ако ми трябват още дървени пънове. След засяването предавам всичко останало, до 0, в първата къщичка. Така има шанс играта да ми подари 5 семена и печеля :)
     
    mimi123123456 и ka-linka харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Цъкалките ми харесват, ще ги повторя и аз, точките за сезона не са ми излишни, харесва ми и бонусът за дървета....
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще ги вземеш втори път ако няма атаки;)
     
    kakata13, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  14. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Таймера за края на събитието в играта показва , че събитието приключва след 14 часа , което е довечера в 23:00 ч. , а информацията е за удължаване до 23:00 на 24.08 . Кое от двете е вярно ?
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Отговора ще откриеш тук:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Епохата-на-платната.24183/#post-214472
    Приятен ден!

    П.П. С днешната синхронизация (т.е. с пускането на днес започващото събитие) ще бъде актуализиран и таймерът на "Епохата на платната".
     
    Последна редакция: 23.8.23
    -iliana7- и .TAINNA. харесват това.
  16. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Благодаря . има шанс за реда
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля и стискам палци да успееш. Хубав и прохладен ден!
     
    -iliana7- и .TAINNA. харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Днес не мога да вляза в специалното поле и от сутринта не мога да свърша нищичко по евента.
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    здравей, остави ми ИД да почистя кеша, дано помогне... Иначе до момента няма проблеми /да чукна на дърво/...
     
    mimi123123456 харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Таймерът на събитието в играта вече е актуализиран и показва удължения му край.
     
    .TAINNA. харесва това.