Дискусия: Епохата на платната

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.8.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Сандъци с инструменти има и в магазина с оранжевите ферм. монети. Ситуацията е доста хазартна "тука има, тука нема". Главата ми изпуши да мисля стратегии, затова Ви моля, който има идеи - да ги споделя.
     
    Последна редакция: 13.8.19
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  2. adibobi

    adibobi Напреднал

    Аз, прочетох и реших :) играя за всичко друго, което успея да взема, без реда. Изобщо не се хващам на извращенията на БП
     
    Последна редакция: 13.8.19
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и shiky харесват това.
  3. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Може да видиш кои растения от парника ще ти свършат работа за да не купуваш сандъци.
    ПП: аз ще си купя бонусите за ТО, но уви само по един път може. Та това ще ми е.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и tanyamery харесват това.
  4. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ето още една идея :):);).
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. dedoto

    dedoto Адмирал

    поредното скъпо излизащо глупаво предложение>:(:wuerg:едното растение от фонтаните на 6.5ч. па тая измишльотина с растение на 5ч.:mad:да си го играе който го е измислил8)
     
    [[Fermerkaa]], .TAINNA., kakata13 и 3 други харесват това.
  6. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Ще го почна па ше видим докъде ше го докарам.На баха и без това има животинки,а полетата ще бъдат мешавица за да се харчи по малко тор
     
    [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDxD чисто- не казвай какво, и майката леле мале xDxDxDxD
    Дедо, по комшийски да се менкаме. Аз работя денем, ти нощем или обратно да настроим часовата разлика, че майката там ... на голия кипарис (кой го измисли това име) xD
     
    Последна редакция: 13.8.19
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и riki00000 харесват това.
  8. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Поредната глупост за нищо .По добре да си пия бирата отколкото да хабя време за гупости.За ред с пенита даже няма да го погледна полето:))
     
  9. riki00000

    riki00000 Подрастващ автор

    xDxDxD


    Абе не са само пенита , заслужава си ,всеки ден да дава по 10 прасета примерно ,спестява доста обори във фермата , ама уви поне за мен е непосилна задача .
    Ще играя за цъкалките поне и ще взема малко изобилие от чудеса , че доста дръвчета ми липсват:p
     
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Замаях се от четене...уж имам всичко необходимо от плевнята, ама да видим на практика как ще е :) ще го играя...така и така техниката ми върви...трионите ми са най-малко като ресурс - имам около 3К...всичко останало имам доволно.
    П.С. Не са ми по вкуса такива събития, дето ти изпразват плевнята, особено, като полетата, на които можеш да сложиш обори ти трябват за да садиш растение...защото реално, ако сложиш обори със зайци, кози, овце и прасета /дори да нямаш нито 1 животно/ за 3 дни ще си ги отгледаш....ама не е коректно да те принуждават да избираш кое събитие да играеш или да купуваш животни за милиони....а за един играч, който няма необходимия ресурс от инструменти събитието става почти непостижимо, въпреки, че ще бъдат падащи предмети....

    имам всички дървета - на ПиТ ако ме подсетиш ще ти подаря
     
    Последно редактирано от модератора: 14.8.19
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], -niksan- и 2 други харесват това.
  11. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Днес се сетих, че имам едно дърво с инструмени и го засях ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  12. ТИН

    ТИН Обитател

    Ако изиграем всички задачи ще спечелим 428 монети.
    За реда и цъкалките трябват 485 монети.
    Ще ни трябват още 57 монети.
    Ще изиграем "работилница за дървени пънове" още веднъж/60 монети/.
    Даже ще ни останат 3 монети.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Ще се спечелят 330 от еднократното изиграване, а за реда и цъкалките няма да достигат 155 зъбни колела.
    Всеки ще си прецени кои от последните /5-ти/ задачки на сградите и по колко пъти да ги изпълни, за да си докара необходимите бройки.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  14. lilimim

    lilimim Активен автор

    Във FAQ има промяна в броя на монетите. Сметнете ги пак.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  15. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Защо никой не ни уведоми, че има промяна в броя на монетите, които получаваме от различните задачи? Или аз съм проспала инфото? Ако ще има още промени, да чакаме ????????????!!!
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  17. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Видях го вечеееееееееееее! Явно си го качила като съобщение докато написах и позяпах тук-там. Че правих и изчисления как да докопам монетките без да копам, ама трябват мноооооого дъски и триони. Та запретнах ръкави и включих мотиката на V-та скорост :)
    П.П. Имам вече 60 пари, разписах се :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  18. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    Ха, от едно поле с ряпа само 3 дъски. А уж ще ли да се падат повече по време на събитието. То всичко е само на приказки.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Падат се от обори и производства.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  20. staneli

    staneli Старши болярин

    Да, видях промяната, благодаря. Така е по-приемливо вече. Но, официалното съобщение за промяната се е появило след като съм писала. Пък сметките ги правих още вчера. Не мога през 2-3 часа да смятам необходимото, предполагайки, че ще има промени в бройките:), а те както се види са още от 11 часа днес.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и ka-linka харесват това.