Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. titi

    titi Стажант

    НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ НА КАКВА СТОЙНОСТ БОБРИ ТРЯБВА ДА СЕ ПРЕДЕДАТ ЗА НЕБЕСНАТА ГРАДИНА
     
  2. borialex

    borialex Стажант

    редът не е от такова значение ,ако го вземем със здраве да си го ползваш,то не е само до теб,има и много други такива,които разчитат на другите да свършат работата,но правописът ти е ужасен.
     
    fermer4eto77 харесва това.
  3. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ега ти малоумния куест всеки стигне до общата задача хвърли 1 бобър и дотам,помня преди години куестове който не се изиграха до край при обща скала но да видим тоя как ще е:)
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    общи са усилията,количеството е огромно
     
    titi харесва това.
  5. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Изпълних евента на 12 Ферми - за повече нямам сили и средства.
    Дано тези, които ги е страх да не се прекарат, в последните часове изиграят евента.
     
  6. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Аз съм сигурен, че има много които се ослушват и накрая ще почнат да наливат ако видят, че има шанс да се вземе реда.
    Аз не съм го играл в сумати ферми но съм запазил селектирани бобри за постоянния евент, ако се наложи ще ги налея и тях. Най-много ма дразнят тия къде ги продават, не наяли са:mad:
     
  7. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Ще си обръщат МП във Виетнамски донги.
     
  8. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Сугурно и са им спешниxD;)
    Такъв тип евенти според мен са за по-старите играчи, предполага се, че те имат ресурс да извлачат по новите. Радващо е че има от новите ентусиаст а не само готовани;)
     
    metalABV.bg харесва това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Урааа, на последната задача сме, отново блясна искрица надежда, че може да вземем редчето (пупупупу), бях се отчаяла.
     
    metalABV.bg харесва това.
  10. tani1980

    tani1980 Полубог

    А дано, надеждата умира последна...
     
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    а дано, но на дали8) тук нещата вървят мижай да те лажим май>:(преди 30 минути изиграх евента на 10 акаунта като фърлях само горски, на което излиза чаршаф , че горницата се губи:eek::eek:а уж*Стойността на предадени бобри над исканото в дадената индивидуална задача, не се прехвърля за следващата, отразява се само в глобалния напредък.
    никъде това не се отразява
    набухах и по 3 трапера и барометъра косъм не мръдна8)туй само от мен са 20000000 и 10 акаунта 8)а сигурно и други са вкарали никъде няма белни ко влиза и после ще ни се напише едно голямо съжаление:mad:
     
    Hristo70 и metalABV.bg харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако не се лъжа някой по-горе беше писал, че барометърът се обновява на 20 мин., но със сигурност му трябва рефреш за да се забележи разлика, ама ако е миниатюрна май трудно се вижда.
    А за остатъка и аз се чудя отива ли в глобала или не, може и да отива, а да не ни го изписва при нас, ама може и да не е така.

    Ама стискам палци да успеем, пък всеки си решава къде и колко да хвърли.
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз ти пиша 30 мин ти ми казваш 20:eek:за къв рефреш ми говориш нали влизам и излизам от акаунт в акаунт, а барометъра тъй е зациклил, че и минимум да мръдне ще се фани8)е имах възможност налях и то най вече да видя туй джиджавката дали ще мръдне;)един вид проба;)
    не ми е за 12000000мп на акаунт дет съм потрошила с 2-3 селекции пак ще ги набавя ама ..................
     
    Последна редакция: 14.9.15
  14. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Бяха нужни 325 000 ферми да го изиграят целия за да вземем реда. При над 50 милиона регистрации вече трябваше да сме го взели реда. Сами си правете извода колко играят и дали барометъра не е направен сам да се запълни малко преди края на евента.
     
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    те всички не могат да го играят, щото има ограничение за ниво;)а барометъра ще се запълни дръжки нъл не мръдва ще получим съжаление8)
     
    metalABV.bg и xari_myri харесват това.
  16. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    специално за теб ще вложа 1 стар бобър дане кажеш после чесъм взел редчето на готово,аи взе даме гризе съвеста чети си дала толкоз много а аз само няколкоxDxD
     
    fermer4eto77 и Valkaaa76 харесват това.
  17. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    И аз се чудя -при толкова ферми в които наливаме ,защо барометъра не помръдва.Аз го изиграх на 3 ферми.Налях по още 700000 на всяка ферма.Според мен пак ще съжаляваме.
     
  18. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    стига рива булка богата си кту Крез яяя флизай пълни цялта скала ни са потривъйxDxDxD
     
  19. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Ох, има ли още някои да вярва в честността на играта. Та тя е продукт, които се продава. Нима мислите,че този куест вече не е изигран от минимум1 000 000 ферми, та нали е глобален за всички държави. ;) Просто с покачването на барометъра със скоростта на 100 годишен охлюв, БП ни припомня, че трябва да се налива де що има,че са гладни хорицата:D. Всеки го играй на по5-6 ферми поне и естествено ресто не иска , така че ......... . :D Спокойно ще се запълни в последният полувин час на куестта.
     
    desi232 и Valkaaa76 харесват това.
  20. mamahadi24

    mamahadi24 Стажант

    |здравейте относно КИНОТО искам да попитам ще има ли развитие този проблем или не е във възможностите ВИ да се справите с проблема