Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    когато се запълни лентата тогава се печелят всички награди на куп
     
    feniks160 и fermer4eto77 харесват това.
  2. -geri_kj-

    -geri_kj- Прохождащ

    Благодаря! Лек и успешен ден!
     
  3. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    имали минимална стойност за общия напредък
     
  4. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Глобалният напредък днес не върви много добре. Очаквах повечко прогрес, но ако продължава така май няма да се получат нещата и ще си останем без реда.
     
  5. anych

    anych Младши експерт

    И аз съм готова. Сега чакаме глобалния, нали правилно съм разбрала? Имам един горски бобър и няколко "по-малки", ще ги предам за глобалния напредък и да се надяваме, че ще успеем с общи усилия да вземем реда. Този бейби бум беше добър, доста ми прескачаха, а това от което съм най-доволна е прословутата за мен - модна пчела :)
     
  6. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Хора, някой да ми обясни колко бобри ми трябват за глобалния напредък. Наливам, наливам, а не съм стигнала и до третото ниво.
     
  7. tani1980

    tani1980 Полубог

    Глобалният е общ за всички играчи от всички държави.
     
  8. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Благодаря за разяснението
     
  9. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ами като гледам доста бобри ще трябва да се предадат. Като за начало общата глобална сума от МП е 74 750 000 000 МП - за тези пари трябват около 200 000 000 бобри. Но тъй като е глобално предаването може и да се съберат за това кратко време.
     
  10. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Дано всички да предават тогава, защото нещо от вчера не виждам да мърда нагоре напредъка.
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Общата задача щеше да е хубаво да изписва някъде колко е налято до момента като сума, не само да казват колко трябва за запълването.
     
  12. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Сега ми идват тамън всичките тия боброви обори "Класик++" , ама като гледам лентата за глобалният напредък се сещам за времето на социализъма, до комунизъм не го докарахме ,но дано и братският китайски народ да играе Фермерама , че да вържем реда !
     
    desi232 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. borialex

    borialex Стажант

    Не знам защо ми се струва,че едни наливат в глобалния напредък,а други ги продават на пазара ,а после всичко е общо .
     
    desi232 харесва това.
  14. tani1980

    tani1980 Полубог

    Хич не ти се струва и моите наблюдения са същите.
     
    desi232 харесва това.
  15. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Нормална практика...
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

  17. borialex

    borialex Стажант

    Ами явно е въпрос на съзнание да дадеш до последно всичките си бобри-обикновени и селектирани,дори и този от дървото, или да правиш пари за сметка на другите .Е по-глупав евент не бях играла.
     
    -niksan- харесва това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    според мен ако свалят цените на бобрите ,много хора ще купят ,да вкарат да вдигнем точките.но парите свършват.
    като приключи евента тогава пак ще паднат цените и ще продават на една трета от сегашната цена бобрите,по-добре сега ,да се изкупят и да се вкарат , да може да вдигнем точките.
     
  19. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    никои насила неви кара да наливате такаче няма какво дасе оплаквате,аз дадох няколко бобъра и толкоз,ако взема редът взема аконе здраведае,но като гледам има доста калитковци които наливат кото за последно и може пък даго вземем:):)
     
    feniks160 и fermer4eto77 харесват това.
  20. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    от сряда свалят цените ;)
     
    fermer4eto77, feniks160 и -niksan- харесват това.