Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    до сега винаги е имало бейбибум през почивните дни, когато е включен евент със селекция. Надявам се да не се различава този от предходните.:)
     
    rosita67 и desi232 харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Дано пуснат пак бейби бум,за да може да селектираме и да налеем пак бобърчета,до тогава пак ще отгледам бобри ,че не ми се дават по 8 000 за бобър:cry:
     
  3. milkoga1

    milkoga1 Господар

    и аз така...
     
    stefi и lion8080 харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тоз куест не са го измислили както трябва:mad:, всеки изпълнил индивидуалните задачи, трябваше да си получи реда и цъкалките, а ненужната да я дадат, ако общата се изпълниxD.
     
    metalABV.bg харесва това.
  5. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Любопитно ми е, след като си изпълних индивидуалната задачка, реших да дам още бобри отгоре, за да се увеличи и общото количество за реда и цъкалките, но сега тези допълнителни боърчета нито ги приема в общия напредък, нито ми се връщат обратно - какво правим!? Пия студена вода за тях или има начин поне да си ги върна и продам, че като гледам май няма да е успешна тази мисия!?
     
  6. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз чета, чета, ма така и не разбрах, в глобалната задача стойностите с натрупване ли са или не.
    Друго, което също живо ме интересува - при изпълняването на индивидуалните задачи, предавах бобри с много по - високи стойности, защо не ми ги отчита като предадени стойности в глобалното, а зачита само тези, които съм предала след изпълнението на индивидуалните задачи.
     
    metalABV.bg харесва това.
  7. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    да си кажа честно ако си спомняте преди време имаше подобен евент с барометър, в който също наливахме стока, за да получим накрая наградите. Е, всички които си изпълнихме задачите си получихме и наградите. Едва ли има много реалност в тоя "глобален напредък", а само източване на ресурси...тъй че аз ще си чакам наградите.:D
    а ще има и бум, ако има нещо излишно ще налея и аз за участие
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен не отчете излишъка:mad:, а трябваше, започнах да предавам в общото от 0 ???
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    дан съм лош пророк, но играта стана прекалено комерсиална и тоз път май ще гризнем дръвцето8)
     
    bilq76 харесва това.
  10. bilq76

    bilq76 Познавач

    да имаше мисля че беше преди около 2 години, тогава последната задача остана неизпълнена, но поради голямата суматоха която настана начислиха наградите;), но сега нали въведоха метод за зкупуване на липсващи редове и цъкалки, та се съмнявам че този път дори и да не изпълним барометъра наградите ще ни подминат:(, спомнете си какво стана с рибите:oops:
     
  11. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    И аз не мога да предавам в глобалния напредък .И при мен бобрите не се връщат.В напредък:( на стойност) се отчитат, но не мога да ги предам.Какво става?ID48406054
     
  12. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    досега имаш вкарани бобри на стойност 143920мп. Не разбирам какво имаш предвид да се връщат бобрите?
     
  13. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Мислех,че не се предават.Сега разбрах и се извинявам за притеснението.
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Глобалния напредък се обновява на десетина минути, затова не се вижда веднага това, което предавате.
     
  15. feniks160

    feniks160 Стажант

    това със глобалната задача как даго разбирам,неели всяка страна по отделно да играе докато се запълни лентата идасе вземе редът,правими впечатление че нещо много бавно се запълва лентата имаи няма даси вземем редът,калко бобри трябва дасе предадът за този ред някои знаели
     
  16. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Напредъка е общ за всички играчи от всички страни.
     
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Утре в колко започва бейби бума ?
     
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Този барометър не са го измислили както трябва,трябваше така да направят ,че да стимулират играчите.
    Наливаме и не знаеш дали ще получиш реда,според мен трябваше да вкарваме селекциите и да си получех наградите и реда,а които вкарва в барометъра, колкото повече вкара селекции толкова повече точки да взима от реда за определените часове,например вкарваш 200 000 точки получаваш 1000 точки повече,вкарваш 400 000 получаваш 2000 точки повече и така с натрупване подред кой колкото възможност има може и играчи да стигнат до 100 000 точки на ден:):):)
     
    Последна редакция: 13.9.15
    shmatkaaa91, desi232 и milkoga1 харесват това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Е,ти кво искаш сега,нали трябва интрига да има.Съответно както гледам шанса за редичката е под 1%,и ще почне един вой,едни искания,и БП ще има оправдания,че са заети цял месец да мислят как да ни обещетят и да не пипнат нищо друго в играта,ако ме разбираш ....
     
    stefi, lion8080, desi232 и още 1 човек харесват това.
  20. -geri_kj-

    -geri_kj- Прохождащ

    Здравейте, дава ми отметка, че съм го спечелила, а не го намирам в инвентара си.
    -geri_kj- ID: 8642585
     
    xari_myri харесва това.