Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

  2. bilq76

    bilq76 Познавач

    "Двата постоянни куеста (за продукти и за селектирани бобри) ще бъдат въведени в играта след края на временното събитие.
    Информация за тях можете да намерите още сега тук: Куестове в читалището"
     
    krassimira харесва това.
  3. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Приключих с куеста за бобрите. Сега трябва да продължаваме да селектираме бобри и да ги предаваме за глобалния напредък ли?
     
  4. 0246

    0246 Обитател

    Начи, силно ма интересува, ний неска бобри ше чифтосваме ли ил нема да съ чифтосвами. И айде да го оправите тоя форум, че то като не си кажеш му се губи тръпката на чифтосването
     
  5. kosdas

    kosdas Анализатор

  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И аз приключих с временния, със 9 зъболекара и останалото дървосекачи, продължавам да си цъкам. Ще се хваля с резултатите като свърша папото.
    А общият напредък почна да се вижда, мъничко зеленичко се подава вече.
     
    -helixme4o- харесва това.
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз 3 заболекара и другото дървосекачи и допълвах с обикновени
     
  8. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    колко бобри трябват общо
     
    feniks160 и fermer4eto77 харесват това.
  9. kosdas

    kosdas Анализатор

    незнам аз селектирах 160 обикновени
    имах 260 с тва дет ми е връщало и предавах имам 166 сега
     
    xari_myri харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ако са обикновени - някъде 550. Ако са селектирани - зависи какво ще предадеш.
     
    xari_myri харесва това.
  11. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    И аз това се чудя. Изпълних индивидуалната задача, че и малко отгоре сложих, но не виждам никакъв напредък в лентата за глобално предаване на бобри.

    Ще си получа ли реда и декорациите?

    Целта е да си свършим всичката супер-храна ли е?
     
  12. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    сега почваи да наливаш за тоя дето клати гората,то тоя ред ще излезе златен:p
     
    -helixme4o-, MARV3000, fermer4eto77 и още 1 човек харесват това.
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    След рефреш се вижда промяната в глобалната лента.
    И само ако с общи усилия запълним глобалната лента, ще получим редичката и декорациите. Времето ще покаже какво сме направили с общи усилия, все пак куестът започна наскоро, не всеки се е прибрал от работа, часовата разлика и т.н.
     
  14. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Абсолютно!

    Еееееее, златни сте, съфорумци!

    Като няма кой да отговори, добре че сте вие. Ясно ми стана. Благодаря ви! :):):D
     
  15. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз кво успея да селектирам ще го налея остана още 100 храна и без тва не мисля постояния куест да го играя тъи че не ми трябват ще отлежава и тои кат другите за животни

    след рефреш верно се появи зелено има шанс за първата цакалка
     
    Последно редактирано от модератора: 10.9.15
    MARV3000, [[Fermerkaa]] и Valkaaa76 харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    аз вече нямам бобри
     
  17. kristi_ok

    kristi_ok Стажант

    какви са тези милиони вие нормални ли сте или само пара даи за супер храна тази игра 6те отиде ш небитието ако само това гледате несте нормални да правите втората 4аст
     
    MARV3000 и miromihov харесват това.
  18. miromihov

    miromihov Стажант

    поредната мисия за супер храна пълно набутване. да ви имам мисиите аз на вас................................само парата гледате за гулдените не се назобахте

    от 3 години я играя тази игра и нито една мисия за селекция не съм направил.тези дето я редят тази игра се правят на слепи като политиците ни само парата гледат не се назобахте
     
    Последно редактирано от модератора: 10.9.15
    kristi_ok, MARV3000 и xari_myri харесват това.
  19. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От бобър зъболекар не мръднах да му се не види:mad:, никога не съм улучила момента за голям скокxD.
     
  20. miromihov

    miromihov Стажант

    пишете тук какво си мълчите като мишки само знаят да скубят с невъзможни мисии
     
    kristi_ok харесва това.