Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kosdas

    kosdas Анализатор

    [​IMG]

    тука нещо много нули ми се виждат
     
    MARV3000 харесва това.
  2. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    струва ти се само :)

    Питане към екипа:

    При предаване дали остатъчните стойности от първата задача се прехвърлят към следващата или се губят като при неоновото събитие?
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Стойността, която трябва да се предава отговаря ли на тази от табличката със селекциите, примерно 1 бобър = 420 МП, 1 бобър албинос = 2500 МП?
     
  4. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Gives: 10000 EP and 10000 Baha-EP
    Time: 10 hours Аз пък да попитам, защо в нашето инфо пише, че реда се активира повторно след 16ч., а в чуждото пише, че е след 10ч.?
     
    milena7004 харесва това.
  5. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Предаденото над изискваното в дадената задача, ще се отчита само в глобалния барометър, няма да се прехвърля в следващата индивидуална задача (по предварителни данни).
     
  6. nivata1

    nivata1 Професионалист

    Ха-ха, надявай се, ама друг път.
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Редът се активира на 16 часа, да не би да си видяла времето на декорацията? За сега вярно остава времето 16 часа.
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    Тез бобри много куци от към награди :oops: като при стръковете от предишния куест от 60 стръка на фермата и острова само 1 боабаб , а за оборите да не говорим 35 бр. = 0 >:(
     
    Мариана07 харесва това.
  9. desi232

    desi232 Посланик

    явно ще вадя всички обори на бобри,поне за нещо ще послужат :p
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Цъкалките са дооооооооооста прилични.
    Иначе куестът се изпълнява с няколко не много високи селектирани, обикновените ще си ги пазя за пъхане в клатушкарниците.
    Определено играя.
    А за това дали ще изпълним и глобалните задачи - ами не мога да преценя, от всички нас зависи. Но е добре това, че ако в индивидуална задача се надвиши стойността, тя ще се прехвърли в глобалното изпълнение (макар и не в следващата индивидуална задача).

    П.П. Не ми стана ясно кои цъкалки влизат в редичката и кои не.
     
    Последна редакция: 8.9.15
    Мариана07 харесва това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Бобър търкалящ дънер го няма на небетоxD.
     
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От къде толкова ферми който ще завършат задачите
     
    MARV3000 харесва това.
  13. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    549 броя обикновени бобри за завършване на задачите. Реда ми харесва дава прилични точки, но няма да ми стигнат бобрите. Ще трябва да се селектира.
     
  14. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Трябва вече да е оправено в темата.
     
  15. Буреноска

    Буреноска Младши експерт

    не са важни фермите според мен а точките от таблицата. Тях трябва да достигнем че да си вземем цъкалките
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тенк ю :), вече ми се изясни. Остана да стане и утре, че да почне бейби-бума.

    На всички желая много прескачания, по 10 стари бобъра като начало xD. Лично - и едничък ще ме дари с усмивчица :p, но от имане глава не болиxD.
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  17. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист


    Ако имаш голям късмет в селекцията и не ти е жал да даваш по-скъпи от необходимото, може и по малко ферми да трябват. Ама ме съмнява някой да дава толкова висока селекция.
     
  18. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    :D:D:D Еееее, значи няма да го играя тоя куест с всичките си ферми - близо 1000 ще почиват !?!?!?! xDxDxD
     
  19. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    Що пък всички да почиват?:music: Само тези до 73-то ниво да почиват.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Май тоя път за постоянните куести със селектирани бобри и продуктите им все още не е споменато кога ще е въвеждането им в играта.
    Чакаме xDxDxD.


    П.П. :oops:кьорав карти не играел xD, нещо съм недоскивала.
     
    Последна редакция: 9.9.15
    bilq76 харесва това.