Дискусия:"Енергични бобри"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 8.9.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    В тази тема можете да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения, относно събитието!

    Тема FAQ


    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама​
     
  2. kosdas

    kosdas Анализатор

    може ли малко по ясно обикновени бобри ли ще се предават или квито има до достигане на определена стоиност
     
  3. mi6elina84

    mi6elina84 Guest

    И аз това се чудя,четох четох и не ми стана ясно.Май от селекциите ще да са
     
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Какви са условията за отделните задачи? Очевидно ще се иска стойност от животни/селекция - да, ама коя задача по колко ще иска, ако в едната задача стойността се превишава, стойността, която е повече ще се зачита ли за следващата задача?

    "Трите декорации за небесния ред се получават от глобалния напредък."
    Значи ли това, че даже да си изпълним индивидуалните задачи, ако глобалния напредък не е достатъчен има вероятност да не си получим предметите-награди?

    Какви са наградите в сандъчетата от всяка задача? Не за друго, но да си знам предварително да се захващам ли с ивента или не. :p Предвид и че бейби бума стартира с началото на ивента и е само 1 ден .... а не пише да е "извънреден" ББ.

    Каква е последната индивидуална задача?

    П.П. Или аз много бързам, а тепърва ще има още информация преди да започне ивента или ...... нещо не схващам. :eek:
     
    nefertiti, bilq76 и sm0uk3r71 харесват това.
  5. bilq76

    bilq76 Познавач

    Този път инфото доста ме изненада за първи път не мога да разгадая какво точно ще се предава и по колко броя:eek:, ясно е че ще са бобри, но по колко и какви ще гадаем по картинките! И още нещо не ми стана ясно във ФАЯ пише, че "Маса за двама" няма да е необходима за реда, но аз не виждам облак 2х2, т.е. "Бобър, търкалящ дънери" няма къде да се сложи:oops:
     
    sm0uk3r71, [[Fermerkaa]] и shmatkaaa91 харесват това.
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    и аз не мога да фана нищо от така поднесеното инфо:oops:може ли преводxD
     
    -helixme4o- харесва това.
  7. kosdas

    kosdas Анализатор

    много постно инфо тоз път
    а и няма за садене пък на мен ми се копаше
     
    Мариана07, krassimira и -helixme4o- харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като гледам картинките на реда, бобър търкалящ дънери ,нама да трябва, явно са се объркали.
    А за яснотата, ще разберем като започнеxD.
    Мисля, че ще прилича на другите временни куести при всяка селекция, начина на предаване е различен, поне аз така мисляo_O.
     
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ам то май и реда зависи от негоxDи как ем ги запазвам ем мож да не ги видя:eek:направо превод ми трябва нал съм от слаботоковитеxD
     
    -helixme4o-, bilq76 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мхм, общия брой на всички, които са изпълнили всички индивидуални задачи и глобалната задача е 325 000 ферми.
     
  12. Каспаретка

    Каспаретка Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    таблиците с исканите стойности са сложени.Може да се предават селектирани и обикновени бобри(поне при предварителни тестове).
     
  13. bilq76

    bilq76 Познавач

    И при нас качиха табличката, тъкмо запретнах ръкави да превеждамxDxDxD
    Би трябвало стойностите за глобалната задача да са с натрупване, което ако е така бройката на фермите е 91 848, но пак ми се виждат много. Този евент ми напомня за един който играхме преди около 2 години на същия принцип, не си спомням точно, но май последната задача остана неизпълнена и настана ужасен рев:cry:
     
    Последна редакция: 8.9.15
  14. Бисквитка-ММ

    Бисквитка-ММ Кандидат за признание

    И какво правим, ако глобалната задача не бъде изпълнена?
     
  15. fluffy__

    fluffy__ Стажант

    тъкмо ще имаш време за кафе, по-приятно е някак си..
     
    -niksan- и bilq76 харесват това.
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Ами ... нищо. Сигурно е , че няма да бъде изпълнена. Не е за пръв път. Ако има много протести, може би ще подарят реда на всички.
     
  17. iwaniwaniv

    iwaniwaniv Стажант

    550 бобри - без селекции ще свършат работа.
     
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    по скоро ще пием по една студена вода место бира
     
    MARV3000 харесва това.
  19. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Ще има ли ББ и през викенда?
     
  20. фермерчетовики

    фермерчетовики Професионалист

    325 000. Това е броя на фермите които трябва да завършат всички задачи за да можем да получим реда и цъкалките.