Дискусия: "Дотам и обратно"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    На моя пазар няма продажба на селектирани мечки.Ог сутринта дебна да си закупя и няма.
     
  2. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз взех само 1 ред. Но съм доволен. Имам си много стикерчета. А и само веднъж ми се падна казака. Дори от селекция на полярни мечки неиска да се падне нещо по-полезно. Затова му теглих една майна и почнах д агледам кукувици. ЧЕ ми трябва 1 мустаката да взема едни 25 броя храна. Е взех ги, ще стоят за неоновата колекция през август. Как ми се иска да пуснат редове с облачета, да мога да си зкаупя 3-я, з акойто имам цъкалки, ама не можах да смогна да събера катинари за реда.
     
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Айде кажи вече колко стикера имаш, че чакам с нетърпение! :p
    Цялата съм в слух.
    [​IMG]
     
    БашФермер, The.Farm, KARAKONJO и 3 други харесват това.
  4. milkoga1

    milkoga1 Господар

    То нали са сещаш,че стикерите са винаги в началото на всеки евент.Тъй че сигурно има всички от всички евенти.М/у другото мойте са точно 151...Не зная дали е много или малко или нормално.
     
    Doremi харесва това.
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Да видим колко са де. :p Аз на някои евенти не съм ги вземала май, като тези с въдиците и техните монети (или каквото беше там), гледала съм да взема повече едри цъкалки. Лепенки вземам само, ако имам ресто. Моите стикери си стоят както са ми ги дали, много хубаво си се виждат, сортирани по време. Там са си добре. Ноооо не ми се броят. Преди в месеца е имало от 1 до 3-4 евента .... сега какво е... А и имахме само едно поле и нииищо друго. Основното поле. И дървета, обори, като разрушаваш, плащаш за това и изчезваха.
     
    БашФермер и milkoga1 харесват това.
  6. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    133 са моите. Някои куестове/редове съм ги изпускал поради липса на нет.
     
  7. БашФермер

    БашФермер Генерал

    нали свърши това, що ги няма постоянните куести в читалището?
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен са налични, даже предавах.
     
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    еййй, много тъпо парче съм !!!! :sleepy:

    продадох си малките селекции, селектирах ги квото остана и сега ръгай идиотино в мотела да правиш беатриси и глупости всякакви, щото няма и на пазара :mad: гледах големите и забравих малките, а вчера пак от великата ми простота ръчнах 4 лунни в мотела, за кво и аз не знам, сега и лунна нямам трябва да правя оффффф да сааа :wuerg: загубил съм тренинг xDxD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    :D;):)
    (На моя пазар до казаци вкл. има достатъчно, скъпи са, но ги има.)
     
  11. .water.

    .water. Адмирал

    Не е истина 12 мил. за един казакxDалчноста човешка няма граници.И както винаги има проблем писах да видим дали ще отговори някой мечките ми цунаха по рунтавото дупе гулдени няма.
     
  12. БашФермер

    БашФермер Генерал

    направих си аз, сега и поне една лунна ще си скалъпя, ама ме е яд щото си имах и не помислих за куеста, мислих само за последните две, малките ги изключих от схемата.
     
    mushnuk харесва това.
  13. БашФермер

    БашФермер Генерал

    малейййй не ми се прави марш да четеш стикери под бройка, аз като луд за връзване верно ги изброих моите :D но не съм играл с години, няма как да знам дали са всичките. Давай да си ги мерим, нали е модерно. Караконджо не го закачай с него не можем да се сборим, там и да са по-малко дса подредени прилежно в албума с малко страници, ех да му се не види :D дайте още страници, бе алооооу управата.

    И аз наредих една страничка, бегай, че газим :D :D

    http://imgur.com/dk2R0w2
     
    Последна редакция: 27.7.17