Дискусия: "Дотам и обратно"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 19.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Може ли някой да провери сега как е?
     
  2. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Както са кръстили една от цъкалките в евента "Нямам думи". Много точно казано, нямам думи... направо да пукне човек от яд.
    БП явно бяха решили да се докопат до всичката ми СХ без да дадат поне едно свястно прескачане. Е, не познават мистър Пинки какво магаре е... успях да укрия от мечите им лапи 154 СХ+45 от наградата.
    Започнах с 623 СХ. Трябваха ми 469 СХ за да направя стойност, проклетниции-и... проклети!
    Де що имах укрит казак, замина на фронта... Ще си помисля дали да пръсна останалата, при този карък... проклетници, пфуу
    При пастите над 60 валчера. Утре ще ги играя...


    [​IMG]

    П.п. А колко парфюм хвърлих по тях, нали... викам си при любовната игра сигурно ши им хареса, триста дяволи в ада, явно моите бяха с алергия и не им понесе... >:(:cry:
     
    Последна редакция: 21.7.17
    karfiolcho харесва това.
  3. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Трябваше да играеш и пастите - там дава селектирани мечоци.
     
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG]
    Ей това замина при мен (всичко е само от селектиране на обикновени мечки). Артисаха ми 5 значки. (От тортите взех каквото можеше.) Останаха ми няколкото по-високи пръкнали се от основни. Малко още ще поцъкам за читалището.
     
  5. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Супер!
     
  6. The.Farm

    The.Farm Болярин


    Нямам нерви с тези пасти, тук е доста късно, утре... пък и дават само 2 ниво... слаба ракия. Нищо, сега от яд ще продам всички мечки на пазара, насЪм сигании братя-я, евтини мечки-и. Колкото да не е без хич. Айде бате, колко им искам ли? 26 000 парчето. Сус, бре... стигати рива че като въ запукам с гюстерицата, га ва карах да се чифтосвате, номера ми въртяхте, хоро ми играхте на главата, а... Вашта... кожа. Айде сега на чомлек, мухаххаа
     
    -dd76- и SULIO_PULIO1972 харесват това.
  7. milkoga1

    milkoga1 Господар

    И това отиде в историята,та чак и ниво минах....xD
     
    mushnuk харесва това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз не :cry::p;).
    Но съм доволна от този ББ. Е, друид няма, ама все пак е прилично.
    Май е време да се спирам, и утре е ден, а и не е необходимо да се издухва всичката налична СХ.
     
    milkoga1 харесва това.
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Селектирането върви що годе добре. При първата селекция от голи мечки - разбирайте прости - ми с епаднаха 41 куспмоцунести, 15-а циркови, няколко полярни, 1 1 казак. На предпоследната спирка съм и 1 обиколка е в минаклото. Втората не вярвам да я завърша, ама освен емчки селектирах няколко прасенца - от кафяви нагоре и пуснах 1 път пауни, че ми се появиха отнякъде 4 кауна, да не идат за тоя дето духа за ветрила.
     
    Последна редакция: 25.7.17
  10. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Здравейте,
    Снощи, преди да си легна, заредих за развъждане 27 бр. селекции, защото имах 153 значки (заминаха всички мечки, които имам). Днес ставам, обирам развъдниците и ... само 14 са останали, мечките ги няма и СХ я няма.
    С липсващи растения преглътнах, но тук хапката голяма :).
    Моля да проверите къде са ми мечките.
     
  11. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    ИД?
     
  12. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    ID: 6767230
    Обикновено забравям да го напиша, затова го сложих в подписа :)
     
  13. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Днес имаш обрани 30 селекции в 00:17 , 30 селекции в 00:39 , 23 селекции в 01:06 и 14 селекции в 09:51
     
  14. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Последно заредих 27 селекции (толкова ми трябваха за да направя 180 значки), а обрах 14, това имам предвид.
     
  15. mechopuh78

    mechopuh78 Guest

    Виждам само 14 заредени в 01:09
     
  16. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Доообре, ще преживея и това :)
    Благодаря за отделеното време!
     
  17. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Прикилючих и аз със селекцията на мечките и редовете са наредени, тортите направени и предадени. Мога да излиза в закужена ваканция :) Успех на всички с играта. Другата седмица по лежерно .... :p и повече релакс и коктейлчета :inlove::music:
     
    mushnuk и pepa551 харесват това.
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Забелязахте ли, че в куеста в читалището със селектирани мечки за орязали СХ-та в деветите задачи? Лалотата не са пипнали.
    А и в десетите задачи има промени - повече то, по-малко мп.
    :mad::mad::mad:
     
    krassimira харесва това.
  19. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    :cry:аз още не виждам куеста със селектирани мечки в читалището, но видях, че на пазара има слотове за 2 нови дървета, за които нямам спомен да е имало продажба....
     
  20. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Постоянните за мечки след края на времения. Двете дървета предстоят.