Дискусия: Дом, страховит дом

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 5.10.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Начало Призрачен дом | Фармерама EN (farmerama.com)
    в превод:
    Колко дълго може да бъде забавянето?
    Един час? Една седмица? Или един ден?
    Те вече са решили, че компото е малко
    , така че това означава, че ще започнем за нула време!!

    щом те питат и няма отговор кой да напише и какво?

    зареждам фермата и ще си гледам сериала по AXN Морски детективи :) Утре ще видим какъв ни е късмета :)
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  3. staneli

    staneli Старши болярин

    Май нещо пак куца... засадих новото растение, ама се въртят слънчогледи на посятото, рефреш, излизане и повторно влизане не помагат - пак се въртят....
     
    milena7004, danka5656 и bim177 харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Известно било, съвсем скоро щяло да бъде оправено.
    Но проверих в моя акаунт - растенията са посяти, т.е. проблемът е само визуален.
    Иначе като задържа мишката се вижда оставащото време.
     
  5. staneli

    staneli Старши болярин

    Всичко се оправи, благодаря!
     
    mushnu4ka и bim177 харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    При мен редчето вече е готово за обиране, за вземането на Пиколото ме спират изскачащите, но дълго растение със супер тор не възнамерявам да сея, ще почакам до утре сутрин или по някое време през утрешния ден.
     
    bomberabg харесва това.
  7. -iliana7-

    -iliana7- Напреднал

    Действа ли ужасяващият букет на времето за растеж на растението
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не би трябвало да действа на растение на събитието.:cry::cry::cry:
     
    лудакрава1 харесва това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Мислиш ли , че си единствената?! Продължавай с хвалбите, може следващия път да заложат 2-пъти повече растение или изскачащи!!! Или сложи някоя снимка, за да видим как с нищо правиш нещо. ;) Спри се малко. Добре, взела си реда, браво, потупване по виртуалното рамо. :D Има и други играчи, с по-малки възможности и помощни средства. ;)

    Ужасяващиият букет не действа на растение от събитие. :)

    Успех на играещите!
     
    Последна редакция: 7.10.22
    dedoto, krisi026, *Aleksa* и 6 други харесват това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Тц, тц, тц....как сън ще те лови не знам без Пиколо да спиш >:(>:(>:( Замисляала ли си се някога , как се чуства един новобранец в играта след като те прочете, че след три часа си готова>:(>:(>:( Замисляла ли се , че някой и друг може да чете форума и после се чудим защо и от къде ни се е стоварило.Но типично по български трябва да се похвалим>:(Форума е за помощ,а не мерило>:(
     
    karzil, dedoto, Tsveti3107 и 9 други харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Реда го взех,един подаръчен пакет активирах.Другите ще ги играя поне до сандъците с бонуси.Има време,мисля че заради проблемите със старта на задачата, изкачащите не са проблем.
     
    buba62 и .TAINNA. харесват това.
  12. bomberabg

    bomberabg Стажант

    "Един подаръчен пакет активирах" - какво се има в предвид.
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    дава +2 бройки допълнително
     
    bomberabg, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    bomberabg харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Активираш преди обиране,в момента можеш ,да обереш с него 3 пъти растението.Ако сеш със супер тор можеш и повече да го използваш.Всеки решава как да сее.
     
    bomberabg харесва това.
  16. buba62

    buba62 Главен болярин

    Вероятно не съм единствената, но какво значение има това? Не мисля, че споделеното от мен се чете от някого от БП и би повлияло на количеството растения или изскачащи. Мисля, че те ще си проверят техните данни и ще си получат тази информация, ако ги вълнува. Потупването си го задръж, че ще получа алергична реакция.
    Играя както мога и когато мога. Съобразявам се с времето, което мога да отделя за играта.
    Играя с ускоряване на отглеждането на растения когато събитието го изисква, когато няма да имам физическата възможност да влизам по няколко пъти на ден през всичките дни на събитието. Естествено когато мога да играя по този начин.
    Да, има играчи с по-малко възможности. Но всеки играе така, както сам прецени и както има възможност.
    Споделеното от мен беше с послание между редовете, че с отглеждането на растенията изскачащите се събират. Това, че не си го разбрала, че не си прочела между редовете не е мой проблем.
    Да, пада ми се понякога от нищо нещо и съм споделила радостта си, че най-сетне и мен ме е споходил късметът. Не разбирам защо това те дразни.
    Да, не ме лови. Откога чаках шестото пиколо, че да ги извадя да видя какво ще ми се падне.
    Новобранец съм била и аз. И съм питала какво и как. И съм преглъщала огорчението, че не мога да играя като неновобранците. Но съм ги чела с удоволствие и съм попивала от тях каквото е можело.
    БП като решат нещо да ни стоварят, то със сигурност няма да е заради написаното от мен. Такова е мнението ми.
    Е, може в нечии очи да не е добре, че съм споделила докъде съм я докарала със събитието. За мен споделянето не е хвалба. Но ако е хвалба, може да не е добре човек да се хвали, но много по-лошо е, ако няма с какво.

    П.П. Най-големият ми грях е, че все още много ми се играе, все още играта ми доставя огромно удоволствие, все още намирам за какво да играя, все още се радвам на виртуалните дреболии, които дава играта.
    Към двете: При следващото събитие трябва ли да разчитам, че вие ще ми начертаете плана за игра? Трябва ли да предоставя работния си график, че да ми вместите времето за игра в него? Трябва ли да поискам разрешение, за да споделя нещо, свързано със събитието? Трябва ли да поискам разрешение за да играя въобще? Или да предоставя за одобрение това, което искам на напиша във форума?
     
    Последна редакция: 8.10.22
    Zlobara, .TAINNA., -niksan- и 3 други харесват това.
  17. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Има някой, който не е разбрал написаното между редовете, но това не съм аз. ;) И не ме дразни, доволна съм, че не ми се налага тук да показвам постиженията си. xDxDxD


    Не, не разчитай за това от мен. xDxDxD Но се съобразявай, ако желаеш естествено, какво пишеш във форума, защото носи последствия за всички играчи, колкото и да ти е невероятно, ако естествено те е грижа за това, а не се водиш само от собственото си желание да споделиш постиженията си и възможностите си. Като ти е ясно, че вероятно не си единствената, дали си се замислила защо друг не го прави?! Или ти е труден, или нежелан този размисъл, или и двете?! :music:8)

    П.П. И едно е да се възползваш от възможността, която ти дава БП, форумния ник да не ти съвпада с игровия, но да публикуваш тези постижения от ник, който е 61-во ниво, е минимум грозно. Мое мнение естествено, не е задължително да съвпада с твоето!!! :(
     
    Последна редакция: 8.10.22
    .TAINNA., .water., uncleRex и 2 други харесват това.
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Много е тъпо когато монетите са един вид ограничени в този тип евенти.Време да играеш има ,но не ти позволяват.
     
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    А с форумите на други езици как стои въпроса? Ходя понякога в други форуми и виждам какво си споделят.Или само българския форум се чете и само тук написаното има последствия за всички? Глупости са това xDxDxD.
    Играя с един акаунт и пиша от него. И не е упоменатият.
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Приключих нацяло със задачата,само с оборска тор и вода.Само с един активиран пакет веднъж.
    Всеки играе според възможностите колко разполага с време за влизане в играта.Случвало ми се е да е изигравам до 15-16 часа след като започне,защото няма да имам възможност, да влизам повече от един път на ден.Сутринта слагам оборите и работилниците .
     
    Последна редакция: 10.10.22
    .TAINNA., mimi123123456 и ka-linka харесват това.