Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз те разбрах за кое си писал, но по-нагоре е поста за лопатите а не ми се търсеше. При мен е затегнато на разцъфваща клонка. А гребло се пада най много при мен от смес между Алпийска роза и Цикория


    -----
    Тези от БП е време, да седнат и да помислят малко повече. За увеличаване капацитетът на дървесните плодове на Алпите, и не само за този склад. Как с 31 броя засадени дървета, ще имам лимит 2000 плодчета, това е невъзможно. Трябва минимумът да е поне 10000 броя. Да седнат и да обмислят тази Недомислица. Това е въпрос към екипа НИ- Говори ли се нещо по тази тема?, ще има ли промяна? Кога? Прави ли се нещо по този казус?
     
    Последно редактирано от модератора: 23.3.24
    лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз вече му хванах начина как да се справям с малкия склад.Всички складове трябва да се увеличат.
     
    mimi123123456 и DILQNADELI харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    И какво точно измисли? На 34 ниво съм засадени 31 броя дървета...Прелива всичко!!!
     
    -niksan- харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На лично ти писах.

    -----
    От 6 полета гъби и 13 полета алпийска роза,
    Паднаха 3 гребла
    [​IMG]

    -----
    Пак от гъби и роза,
    [​IMG]
     
    Последно редактирано от модератора: 27.3.24
    DILQNADELI харесва това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Последно редактирано от модератора: 14.4.24
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Няма значение какво е има разминаване. След няколко дена, ще забия ниво 35, и ще искам да знам кое е вярно и кое не.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, със сигурност това в играта е най-вярно и най-актуално. Приятна игра!
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Благодаря!!!
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Всички промени са отразени в ЧЗВ и аз благодаря!
     
    DILQNADELI харесва това.
  11. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    От дълго време не мога да обера или отсека дърветата,може ли да проверите какъв ми е проблема,моля! ID 53479677
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    Провери си склада за дънери, или ако имаш опция го увеличи
     
  13. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Без да искам снимах твоя пост,а складът за дънери ми е празен!? Аз като цяло не се справям с алпийския свят но все се надявах да схвана какво и как,ама не става,поне засега. Благодаря ти за отзива!
     
    Последно редактирано от модератора: 15.4.24
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    не те разбрах само моята снимка се вижда... Ако искаш помощ може да ми пишеш на лично никът ми е същият
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, препълнен е складът ти за зелено гориво и това е причината да не можеш да отсечеш дърветата. Ще трябва да изтриеш някакво количество зелено гориво, за да можеш да продължиш с играта в алпийския свят.
    Приятна игра!
     
  16. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    Много ти благодаря!
     
    mushnu4ka харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Новото поле
    [​IMG]
    [​IMG]
    Точките по малко ли стават до следващото ниво.
    [​IMG]

    -----
    Както писах че точките до следващото ниво по малко ли стават.
    [​IMG]
    Има проблем с начисляване на точките,предадох на клиента продукция,точките не мръднаха.
    ID 6553589 моля за проверка.
     
    Последно редактирано от модератора: 17.4.24
    DILQNADELI харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз имам още 3000 АЕР докато стигна 35 ниво, да не бързам тогава, да не е като на ниво 25 точките бяха без натрупване, тъпахме на едно ниво месеци. При мен рециклатора спря да дава точки само благинки, не че не са ми от полза. и кранчето е затегнато яко сега от към клонки и кехлибар най вече.
     
    -niksan- харесва това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ще чакаме да видим какво ще отговорят.
    Дори имам готов клиент който да ми вземе продукцията ,да пробват да предадат стоката и да видят как не мърдат точките.
     
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, стигнал си ниво 35 и към момента няма къде повече. Точки не се трупат. Приятен ден!
     
    -niksan- харесва това.