Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравейте, някой има ли наблюдение от кои дървета изскачат ножици за клони? Моя приятелка е вече 16 ниво и очаква с нетърпение тези ножици, за да произведе Европейска лиственица, но нещо не се появяват. :p

    П.п. Май въпросът е с повишена трудност ... Най-вероятно действа случайният принцип на БП и няма отговор. Извинявайте, че питах.
     
    Последна редакция: 4.2.24
  2. ntodorova66

    ntodorova66 Стажант

    Може ли да ми припомните как се отключва поле при ново ниво ,при положение ,че имам всичко необходимо или просто е някакъв проблем при мен.Благодаря предварително.
    ID: 3073680
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябва да имаш необходимото ниво,като задържиш мишката върху ленивица,показва.Като чукнеш на ленивица,показва възможност да предадеш значките.
     
    tanyamery и ntodorova66 харесват това.
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Виждам, че ново поле на северните гори е отворено, ако другаде е проблема, пиши пак да потърсим решение...
     
  5. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Здравейте. Изпълнявам задача 23 на Алиса. Една от задачите е да разширя капацитета на склад за съхранение на стоки. Направих го, но не ми се отбелязва като приключено.
    ИД 22252843
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, задачата изисква увеличение на склада за съхранение (стоки за употреба). Това е възможно при достигане на ниво 28. А все още си на ниво 25. Хубав ден!
     
  7. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    Да, но аз сега го увеличих до 4000.Значката ми я взе и склада се увеличи. Но ми го отчита като завършена задача.
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, куестът изисква увеличение на въпросния склад до ниво 4, т.е. капацитет 4200.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Северните-гори.23957/#post-215305
    Приятна игра!
     
  9. .didi2002.

    .didi2002. Подрастващ автор

    mushnu4ka харесва това.
  10. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    За тези който искат да знаят Градинско гребло се пада от еделвайс... Поне при мен, пробвах и с друго, не даде.[​IMG]
     
    червената_шапчица и -niksan- харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    За сега нормално излиза при мен справям се с поръчките,не съм гледал от какво се пада.
     
    червената_шапчица и DILQNADELI харесват това.
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    От по дългите растения. Но това все пак е при мен така, да не забравяме все пак, че е на сл. пр.
     
    червената_шапчица и -niksan- харесват това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Здравей Муши, не е тук мястото - знам, но на алпите минах на 22 ниво, и не мога да отворя ново поле, а уж имам всичко необходимо - ID 54736714, благодаря предварително !!!
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, а кликваш ли върху това храстче?
    [​IMG]
    Приятна игра!
    :(
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вече при мен забелязах,греблото се пада и от гъби.
     
  16. ahrida

    ahrida Прохождащ

    Достигнах 25 ниво в долината на еделвайсите,но не ми се отвори ново поле. Някой знаели, къде се намира?
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  18. ahrida

    ahrida Прохождащ

    Благодаря
     
    mushnu4ka харесва това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Вече започнах и да ги трия!!![​IMG] [​IMG]
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Писах за гребло,не за лопати.
    Макар че сега вече не падат гребла от гъби,нещо затегнаха кранчето.