Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    къде е този слънчогледов хълм
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    mushnu4ka харесва това.
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Никога в долината не използвам ,техника за обиране и засяване,пари хвърлени навятъра за техника.
     
    .water. харесва това.
  5. beti06

    beti06 Кандидат за признание

    Какво се случва с Долината на еделвайсите? От 3 дни не мога да вляза.
     
  6. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз нямам проблем. Само дето много бавно зарежда алпийските гори и чакам доста. След това се играе нормално.
    Поискай да ти изчистят кеша. Изчисти и твоя.
    Провери да нямаш отворени други приложения и ги затвори.
     
    Последна редакция: 27.12.23
    beti06 харесва това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добре е да се помисли да се разшири склада за дървесни плодове,капацитет от 2000 броя няма как да отглеждам 11 вида дървета.Имам моменти в който се искат по 400 броя кайсии от други видове по 200 броя и нагоре.Склада трябва да е над 10 000,за да може човек да събира и да предава стока. Вече за да не се чудя какво да ги правя плодовете, оставам необрани дървета.
    Какво ми се случи,имах към 215 европейска лиственица,дойде новата оферта на единия клиент,предадох на едното място и на още едно ми искаше европейска,не стигаха бройките за да предам,добре че имах две узрели дървета за да предам стоката,какво стана накрая,останах с една бройка европейска лиственица. Друго нещо което се случва искат 420 или 430 броя кайсия ,не бера другите дървета ,обирам само кайсии за да натрупам неоходимите бройки,да мога да ги предам на клиента.
    С една дума склада е малък и трябва да се помисли след 30 ниво да се разшири. На 35 ниво се отваря и последния бук, до тогава имам още малко над 3 нива.
    Направете го да може човек да събере стока,някой път да може само да влизаш в долината и да предаваш на клиента стока.Не всеки ден имаш много време да се занимаваш с долината.

    Ето сега нагледно за какво става дума,
    [​IMG]
    11 вида дървета имам,поне по 500 броя на дърво ни трябват ,да може да изпълняваме поръчките.
    Сега отглеждам само кайсия, други дървета имам готови но не смея да ги обера,защото няма да имам място за кайсиите.
    Не може да искате такива бройки без да имаме голям склад.
     
    Последна редакция: 3.1.24
    tanyamery, [[Fermerkaa]], ..koni.. и 4 други харесват това.
  8. ivanivanivan

    ivanivanivan Стажант

    Здравейте,
    Отворил съм строителен план за лятно черешово дърво, но нямам идея как да го направя в работилницата.
    Моля за съвет.
    Благодаря.
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    необходимо ти е 21 брой основна дървесина 3 броя качествен хумус и 10 зелено гориво
     
    ivanivanivan харесва това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Цъкваш върху оградената с червено стрелкичка, за да ти се отвори списъка с черешовите дървета.
    И след това избираш лятното черешово.
    [​IMG]
    Приятна игра!
     
    ivanivanivan харесва това.
  11. ivanivanivan

    ivanivanivan Стажант

    Благодаря много за съветите :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  12. Hancheto

    Hancheto Изключителен талант

    I-1 готово за отключване
    имаш всичко необходимо
    добре ,ама как се отключва това поле,къде да отида (съвсем "нова" съм в Северните гори и долината на еделвайсите)
    Здравейте и да имате хубав ден :)
     
    Последна редакция: 15.1.24
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    натисни храста
     
    Hancheto харесва това.
  14. Hancheto

    Hancheto Изключителен талант

    Благодаря :)
     
  15. .pena.

    .pena. Прохождащ

    Здравейте, не ми се активира опция да отсека дърво с изминал срок на производство. Какво да направя?
     
  16. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Като за начало провери склада за дънери.
     
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, не можеш да отсечеш дървото, тъй като складът ти за дънери е пълен (запълнен е с 58 дънера при вместимост 60). Или премахваш/изтриваш дънер от склада, или произвеждаш някаква дървесина от него, или рециклираш, за да освободиш място за следващи дънери. Приятна вечер!
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ...Водиш ме...
    [​IMG]
     
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    В какво те водя къде склада ти е пълен при теб.
    Дори една лопата нямам
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    за ключове идеше реч