Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря за идеите. Така ще действам. :)
     
    -niksan- харесва това.
  2. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    И с по-малко да останеш,не е проблем.Едва ли ще ти се наложи за кратко време,да произведеш 25 европейски лиственици,или 50бр. меден бук.
     
    Bamze, fermer4etoo1970, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Благодаря
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Има нещо, което не разбирам.
    [​IMG]

    Иска да отключа игрално поле Алпийски градини. Във ФАЯ е записано:
    Куестове от Алпийските градини
    За тези задачи ще трябва да имате достигнато ниво 8 в Долината на еделвайсите.
    В Алпите съм 21 ниво на 2/3 и вървя към 22. Не разбирам защо се иска отключване на полето Алпийски градини. За ли не чета, където трябва или има някаква грешка?
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Куестовете за предвидени и за тези, които тепърва ще започнат да развиват алпийския свят.
    А при теб просто ще отметне задачата като изпълнена, след като вече са отворени.
    Хубав ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря. Ще почакам да стигна исканото ниво. Надявам се тогава да се отметне като изпълнена и тази задача, макар че всички други куестове отмятат изпълнените задачи веднага, щом се отворят.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Всъщност във въпросния куест не се изисква въобще отварянето на алпийските градини, а да е отворена конкретна част от тях. Затова още не ти го е отметнало. Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Това е нещото, което не съм разбрала. Благодаря Муши. Добре е ако може това да се поясни във фая :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    В съответната задача се иска да отвориш част от поле за посеви в Алпийските градини, т.е. да разшириш посевната част с още едно поле.
    Куест 14
    СТЪПКАУСЛОВИЕНАГРАДА
    1произведи
    10 бр. Зелено гориво
    1700 АТ
    10 бр. Качествена дървесина
    2достигни
    ниво 26
    3отключи 3-то
    игрално поле в Алпийските градини
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Здравейте, имам въпрос към напредналите в Алпите. Няма лопатки, не излизат и не мога да правя семена за пантофката. Почти в края на 21-во ниво съм. Не бързам, но правих безрезултатни опити с всички растения и комбинациите от тях. Руните им са отворени. Само ливадина и орхидеи имат за отваряне последните им руни. Може ли съвет как да накарам лопатките да излизат?
     
    mimi123123456 харесва това.
  11. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Имаше дискусия по темата. За съжаление няма начин.
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  12. .water.

    .water. Обсебен

    И аз имах този проблем,но мисля смокъра беше ме посъветва да наблегна на гъбите ,за да събера 5 семена за гадините на селския площад и ми се получи,но както каза Кобрелия заложения шанс на БП го знаем...та може и да съм ти от полза ,а може и да те подведа.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    четох всички мнения по този въпрос. Гъбите садя непрекъснато на 2 и 4 ред, на другите редове слагам или рози, или ливадина, или еделвайс. Бера ръчно по съвета на никсън. Няма и няма. Вече 3 седмици е така. То и аз не влизам редовно. По веднъж, или два пъти дневно. Еднообразно ми е. Не е моята игра, но я бутам когато както може.
     
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    сега ми фъркат от слънчовка бази бази:cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. l.bm-lilian55

    l.bm-lilian55 Стажант

    Аз съм на 24-то ниво и от проба, лопатки излизат от гъбите пълно поле и пак рядко. Затегнато е кранчето яко.
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Току що обрах и ми даде 2 броя, половин поле Ал. роза, другата половина- Аурикула. Бере се само с техника.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    значи трябва още да порастна, за да стигна до аурикула. Гъбите нищо не дадоха. БП да пусне малко кранчето за лопатки, че краката ми измръзнаха без пантофки :)
     
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Днеска от 13 полета с алпийска роза изкочиха 2 лопати обрах на ръка.
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не знам какво направиха с лопатите от 4 дена една не е изкочила.Сея смесено,нито от гъби нито от други растения.
    Това сигурно пред коледно е,затворвн е крана.
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. .water.

    .water. Обсебен

    От смесено поле винаги на ръка бера 3 лопати за пръв път толкова на куп.
     
    .TAINNA. харесва това.