Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    През Алиса.
     
    fermer4etoo1970 харесва това.
  2. pile-pale

    pile-pale Младши експерт

    клиента иска 4 поръчки и след 7 часа още 4,всеки решава кои да предаде за да са 6 изпълнени.При мен се получи
     
    sm0uk3r71, -niksan- и ..koni.. харесват това.
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Последно събирам 50 ансу от едно дърво, бавно и славно, и приключих двайсетте задачки. 21 ниво е далеееееееече, за другите и не мисля.
     
  4. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Трябва да пуснат като подарък между съседи ,да си пращаме и дънери;):)
     
    .water., .didi2002., mimi123123456 и 4 други харесват това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    е аз какво писах
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Много малко се падат от кошница за гъби,някой знаели от какво се падат повече.
    Не мога да събера за поръчката.
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Без да съм 100% сигурен, вероятно зависи от времето за растеж на растението. Предвид факта, че за Венерената пантофка (10 часа) се изискват обикновена дървесина и луксозен хумус, а за Алпийския еделвайс (9 часа и 20 минути) основна дървесина и обикновен хумус, по-изгодно е отглеждането на второто растение.
    Иначе за изпълнение на поръчките преценявам от една страна какъв ресурс се изисква, а от друга какво печелиш и обикновено не изпълнявам поръчки, които изискват предаване на неща, които трудно набирам - пазя ги най-вече за поръчки, от които се пада Сладка размяна.
     
    .TAINNA., -niksan- и ka-linka харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    От гъба до сега не съм оставила поръчка. Дори ги сменям зада не чакам с бонбон, естесвенно само по 1 размяна. Правя и дънерите както следва-52,18, 6 на мах, зада има повече и горница дано съм ти била от полза ето това ме спъна сега но след 30 минути ще го завърша, Такива безумни бройки се почна да се искат.[​IMG]
     
    Последна редакция: 22.7.23
    -niksan- харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Днеска докато беше буреносно времето при мен,гледах манатарка и алпийска роза.Бонусите на двете неща действаха много добре заедно .
    Първо сях розата тя увеличава с едно поле засятото,като сях манатарката и тя се разся с едно поле повече.
    Манатарката пък даде повече бройки на поле.
     
    DILQNADELI и лудакрава1 харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С днескашните нови неща който пуснаха в долината,можеш да задаваш повече бройки да правиш растения и дървета.Не както беше преди по една бройка.
    Различни дървета и растения можеш да задаваш да се правят..
     
    ka-linka харесва това.
  12. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Знам, че ще прозвучи нескромно, но тази идея беше моя и за щастие е от одобрените, възприетите от БП.
    Да видим как сега ще ми потръгнат алпийските градини и въобще целия аплийски свят, защото през месеца почти нямах време за него и си го бях забранила, в понеделник тъмко пак го подкарах и проблеми в играта и отново не ми беше до него. Но нищо, де, игра е все пак, няма да избяга, ще го наиграя и него в някой момент.
    Приятна вечер!

    П.П. Обаче внимавайте колко семки за растения пускате за правене. Да не се окаже, че няма място за тях и да стане невъзможно вземането им. Или за да се вземат да трябва да се трият други семки.
     
    Последна редакция: 27.7.23
    [[Fermerkaa]], ..koni.., milena7004 и 3 други харесват това.
  13. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Поздравления и благодаря за идеята, Мушинка :inlove:! Омръзнало ми бе да тичам през 5 минути в Алпите да обирам по 2 семки и садях там 3 пъти дневно - сутрин, обед и вечер. Ако сега пипнат и стойността на дънерите или бройките при отсичане, ще е екстра. Размечтааааааааах се xD
     
    [[Fermerkaa]], milena7004, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Благодаря,много добра идея.
    И на мен ми беше писнало през 5 минути да влизам в долината.
     
    ..koni.., ka-linka и mushnu4ka харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А сега някой да даде идея, за тези който бяхме разширили всичко, преди нововъведенията. Или да се начислява наградата автоматично, или да променят нивата, сега трябва да чакам 26 зада играя куеста, не мисля че е ок
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, това със сигурност е коментирано пред БП. Но няма как да зная ще има ли промяна или няма да има. Нито мога да преценя колко е съществено това, че не си успяла да завършиш куестовете. Приятна вечер!
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не мисля че съм само аз, че да не е същественно.
     
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ох, кой говори за количество засегнати играчи. Както и да е, като не си ме разбрала, не си ме разбрала. Но предполагам, че си наясно, че решенията ги вземат в БП. Спокойна нощ!

    П.П. Имах предвид какво значение има дали сега ще вземеш някакви наградки от куестовете или ще ги вземеш след някой месец. Какво тези награди съществено биха променили напредъка ти в играта в алпийски свят.
     
    Последна редакция: 27.7.23
    milena7004 харесва това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Много добре те разбирам. А ти мен? Аз не очаквам от теб, да промениш сегашното положение, на играта. А да кажеш говори ли се по тази тема, обмисля ли се нещо по въпроса, и т.н. Пределно ми е ясно кой взема решение.
     
  20. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Ех,бе Диляна,да не мислиш ,че Муши има информация,а я пази за себе си?Предполагам ,че,ако имаше някаква информация относно проблема би писала без подканяне.