Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Но да не забравяме, че само на ръка трябва да се бере, и не на последно място да си запълним и празните 3 полета с манатарка да има полза и от тях. П.С- аз сега ще го сторя, защото днес бях с телефона и от там играех а става малко по трудно.
     
  2. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Никога не съм използвала/купувала/ техника за Еделвайсите. Но идеята ти е много добра. Ако се вложат още 2 семена от манатарка, а останолото е с роза, ще имаш реколта от 256бр. роза. Губиш 4бр. реколта, но печелиш 3 семена.
     
    DILQNADELI харесва това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз съм с техника, но това не ми е проблем да си ги обирам на ръка с нея ще сея само. А и без това на тези полета досега не сеех роза, не виждах смисъл, но сега им сложих манатарка и така ще си стоят без да я обирам докато не се измисли нещо с тия ограничения или пък ще ми е в резерва ако не ми стигнат бройките за някой клиент

    -----
    А най на файда ще сме ако разделим и двете полета който остават в долния край или номер 1 да отиде на мястото на номер 2. И това е все пак някаква горница, дано да е в полза и на другите днес съм решила да пробвам от всеки вариант[​IMG]Ето така:oops:[​IMG]П.С...:sleepy::sleepy::sleepy:Дори и да оберем по погрешка манатарката няма проблем бонусът и действа на растенията който са засяти докато тя е била на полето, и но да не забравите да сложите нова после, за допълнителна бройка китки
     
    Последна редакция: 24.6.23
    Bamze, [[Fermerkaa]] и червената_шапчица харесват това.
  4. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Не съм съгласна с теб. Ако се обере манатарката по грешка, то бонуса ѝ спира да действа. Но ако засадиш веднага семе на манатарка на мястото на грешно обраното, то естествено продължаваш да береш останалите растения с бонус. За мен, откъм бройка реколта от останалите полета, най-добра е схемата с 3 семена манатарка на 2-ри ред /отдолу нагоре/ + 2 семена от манатарка на допълващите полета на 2-ри и 5-ти ред/отдолу нагоре/. :)
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    увери се сама [​IMG] [​IMG]
     
    червената_шапчица харесва това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Благодаря, убеди ме! :) Тези експерименти са много, много полезни при липсата на информация за играещите. :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Както казах днес съм на (проба/грешка).
     
    dedoto и червената_шапчица харесват това.
  8. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Здравейте!
    Имам нужните 2500 звезди, но ми пише че нямам достъп до активиране
    ID: 22158977
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А нужното ниво имаш ли ? Мисля че беше 98мо:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:Утре щях да съм завзела 21 ниво, но поради препълнения склад и по навик вместо да заредя 3 слота с по 200 точки, направих грешката и ги заредих на 400 точки:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Добро утро,
    А отключи ли с тези 2500 звезди съответната руна на Дървото на мъдростта? (Намира се на върха на дървото.)
    Приятен ден!
     
  11. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    Опитах, но пише че няма достъп
     
  12. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    мисля че Трябва да имаш отворени пътят на всички руни до там както и 98 ниво [​IMG]
     
    червената_шапчица харесва това.
  13. ananievs

    ananievs Подрастващ автор

    ами за да има достъп човек трябва да има 98мо ниво.никъде не пише или се иска да има отворен път, а ниво
     
  14. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Пише как се отварят руни в обясненията за дървото на уменията. Тази руна не прави изключение.
    Например пише : "За всяко умение трябват определен брой звезди, за да бъде отключено. Можете да видите точно колко, ако цъкнете на самата руна. Ако отключите руната, ще можете да продължите към следващата, по-нагоре на дървото", тоест трябва да отвориш път до руната.
     
    DILQNADELI и червената_шапчица харесват това.
  15. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Долината на еделвайсите (алпийският свят) е нова област със собствен набор от тематични игрални полета и елементи
    за игрални полета като Бахарамара. Обаче ще включва по-уникален геймплей за всеки от тези нови елементи,
    като също така ще предлага изцяло нов набор от производствени цикли, които не са свързани с игралното поле.
    Достъпът до новата област се осъществява чрез отключване на руна на дърво на уменията срещу 2500 звезди.
    Руната става достъпна от ниво 98, но след като всички водещи до нея руни бъдат отключени....


    Ето тук го пише:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Долината-на-еделвайсите-обща-информация.23301/
     
    DILQNADELI харесва това.
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, в момента не разполагаш в 2500 звезди, а само с 2152. Приятен ден!
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    5 реколти от рози съм обрал,чакам да изкочи 2 бройки Цветен венец ,за да предам на поръчка,не изкачи нито една.Отпуснете това кранче ,има място в склада.:cry::cry::(:(
     
    червената_шапчица, .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  18. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз редовно не приключвам поръчките, венци и кошници не мога да събера. Вече не се надявам и не се ядосам, колкото толкова.
     
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Просто не ми стигаха бройки,надявах се да ми се паднат ,да предам на клиента.От снощи само една се е паднала .Сега ще видя дали за 24 часа ще събера две бройки.
    Другите продукти ги имах.Исках да предам защото имаше бонбон .
     
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    От доста време и моите клиенти гладни стоят. Няма изскачащи, а те искат само това, което нямам. БП да отпусне моля кранчето за изскачащи, а клиентите да не искат неща, които още нямаме. Исканите неща трябва да са в пъти по-малки бройки. Кехлибар, кошници, клонки и други такива вече не достигат. Нека БП да балансира тези неща. Иначе ще се чудя значки ли да правя (за растения) или да храня клиенти (пак с растения), и от къде да взимам кехлибар и другите неща.
     
    Последна редакция: 26.6.23
    ka-linka и -niksan- харесват това.