Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    за момента само там се използват...
     
    mimi123123456 харесва това.
  2. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Метеорологичен бонус: Дъждовно време - намалено време за растеж
    Отключила съм го, но не забелязах да е намалено времето. Колко трябва да стане?
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, метеорологичните функции още не са въведени в играта. Приятен ден!
     
    mimi123123456 харесва това.
  4. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    А кои други бонуси, които се отключват със значки още не са въведени?
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, само метеорологичните функции не са въведени. Приятна вечер!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Защо не вкарат ,за рециклиране,берач на плодове и ножиците ,да може да се предават.;):(
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Какъв рев беше за тези ножици, сега що не се рециклират xD
     
    dedoto, kakata13, Кобрелия и 2 други харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Ами много имам ,много използвам също и пак се събират.
     
    fermer4etoo1970 и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    при мен ги няма, не знам защо не ме обичат и не идват :)
     
  10. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Преливане от пусто в празно е тази Долина на еделвайсите ама я търкалям както човек чопли семки - по навик
     
    kakata13, mimi123123456, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    яж-плюй нали? по навик :p Влизам и аз по навик веднъж седмично, между евентите ;)
     
  12. Изпълних си поставената цел, възможна за 20-то ниво – отворих полето до позволеното, отворих и 4-те растения, като 2-рият строителен план отворих само на манатарката, заради бонуса му, увеличих капацитета на складовете до разрешеното. Не съм изпълнявала поръчки и не съм се занимавала с горите. Замразявам Еделвайсите отново. Ще чакам БП евентуално да направи необходимите промени. Корекция на поръчките на клиентите – увеличаване на наградните АТО, намаляване на исканите бройки растения, връщане на предишните нива на исканите изскачащи и плодове. Увеличаване на капацитета на склад „Разни“. Увеличаване на шанса за изскачане на самите изскачащи. До тогава, когато и да е това, ще кретам само на рециклиране за 200 АТО – 9бр. голям комплект инструменти + 2бр. среден комплект инструменти. За сега на 2 слота, но като свършат главните ключове, ще е само на 1 слот. Късмет на изграещите!
     
    kakata13, Doremi, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  13. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Всеки път да си произвеждаш дърветата, семената, да не можеш да местиш полетата, да узряват на етапи полетата, постоянно да се пълнят складовете, да правиш звезди и да ги триеш, да не можеш да ползваш комбайн, да не можеш да изпълняваш поръчки и какво ли не още - умишлено спъване. Такава наглост не бяха правили накуп. Не им прави чест, отвратителна концепция за забавление на играчите. Всичко вече е антизабавление - целенасочено. Не ми харесва. Каквато и кауза да имат, не е това начинът да измъкнат пари. Няма развитие с това поле, чакахме, чакахме, дано дойде нещо интересно... уф, скука, скукааа...
     
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Чакам да отиде при Фентъзирама xD
     
    dedoto харесва това.
  15. l.bm

    l.bm Стажант

    Пълен абсурт. Чакам с дни ножици, чакам берач за меден бук ама няма при отворена руна. получавам поръчки за растения, а съм на 19 ниво и не би трябвало клиентите да искат поръчки главно растения. Пълен абсурт!
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Ми те като закриха Фентъзирама, се появи пълнолуДното поле, че е се и разраства. Всичко е тук, няма спасение. И почивка.
     
    .TAINNA. и dedoto харесват това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ааа, аз харесвам пълнолуДното поле, щото като се сетя къде сеехме, когато имаше пълнолуние и все още ми става лошоxD
    Аз също се надявам на положителна промяна на еделвайсите, щото е мноооого мудно. Бавна работа. Но си го цъкам по инерция. Вчера качих 14то ниво:D
     
    .TAINNA., kakata13 и milena7004 харесват това.
  18. Doremi

    Doremi Старши болярин

    На основното май сеехме... Ама тогава имахме по седмица почивка от евенти, пък сега - голямо юркане.
     
    .TAINNA., dedoto и Кобрелия харесват това.
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Кое от всичко това действа и кое все още не? Демек докъде да отварям и къде да спирам ? Че ми дотегна всичко това.
    КАЛУНИ
    [​IMG]
    НИВОДЕЙСТВИЕНЕОБХОДИМИ ЗНАЧКИ
    Семена на алпийска роза
    8Отключва нов строителен план-
    8Метеорологичен бонус:
    Дъждовно време - намалено време за растеж
    1 Значка на градинар ниво 1
    8Добавя метеорологичен бонус към съседни посеви2 Значки на градинар ниво 1
    8Метеорологичен бонус:
    Ветровито - допълнителни полета за лехи
    2 Значки на градинар ниво 1
    8Увеличава стойността с 10 %3 Значки на градинар ниво 1
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да, върху основното, и доколкото помня трябваше да е празно, за да можеш да сееш...>:( Но истината е, че тогава евентите ни носеха удоволствие, имаше тръпка, сега вече е рутина.
    Метеорологичните бонуси все още не действат, метеорологичното време предстои въвеждането му.
     
    dedoto и Doremi харесват това.