Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI харесва това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз 5 пъти го четох, но не видях схема за разширенията, затова и питам. Може пък и да съм го пропуснала, да не съм го видяла, то станахме на мазало тук.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Долината-на-еделвайсите-обща-информация.23301/
    :inlove::inlove::inlove:Благодаря шапчице!!!
    Боже мили аз чета само новото въведение, още един такъв ден с главоболие от тази скапана игра и нея юе зарежа нацяло явно мерси много
     
    Последна редакция: 17.6.23
  3. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Мазалото идва от прекалено многото въведения наведнъж, информация има, просто се губим в нея. Затова е и форумът, за да попитаме и който може, да сподели опит. А всеки избира своя път в играта - някои имат време, други - не. Каквото и да си говорим, отдавна е твърде ангажираща. Нито знам новите обори, дървета, нито ме интересуват вече. Все ми е тая. Събитията - какви събития са, та те са ежедневие. ПиТ - вече няколко пъти дори не съм поглеждала офертите, някой ако търси нещо - ако имам, пращам и това е. Това не означава, че някой друг трябва да си пропуска вълнението от играта. Просто моето отдавна се изпари.
     
    -helixme4o-, лудакрава1, .water. и 9 други харесват това.
  4. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Да не говорим за новите играчи изобщо, които тепърва виждат тези неща. Някои неща дори вече не се предлагат, ако си ги взел , си ги взел някога и това е. За тях е още по-трудно и някои вече се отказаха. Прекалено е ангажираща вече, да. Разбира се, всеки сам си преценява възможностите.
     
    .didi2002., astra1110 и .TAINNA. харесват това.
  5. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    Алпииската няма нищо общо с Фармерама. Правила и условия за игра са различни. Лошото, че започнаха да я обвързват с основната игра с това ново поле. По-добре да искат 10000 звезди за него. Аз лично съм на 242 ниво и не ми е интересна алпииската и няма да я играя, тя няма нищо общо с правилата на основната игра. Успех на тези дето им е интересна.
     
    kakata13, ZORBA13, .didi2002. и 5 други харесват това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    КОЕ е вярното?:oops::oops::oops:[​IMG] [​IMG]
     
  7. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    няма никаква логика в тези големи бройки стоки за употреба, който могат да се правят. Както и увеличените складове, които въведоха изведнъж. По този начин не трябваше. Цъкам си там нещо, когато не мога да взема някои стоки, пускам дървета да се изработват, материали има да се замерям...
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Можеше да се отваря новото поле от ниво 20,на 5 ниво получехме цъкалката,10 ниво получехме единия ред,15 ниво получехме втория ред.По справедливо щеше да е да можеше да се отвори на 20 ниво новото поле.. По нагоре вече да го разширяваме полето.
     
    Последна редакция: 18.6.23
    kakata13, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ??????
     
    Кобрелия харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Има проблем с правенето на значка овощар ниво 3
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    изисква се ниво 28 или обърка значките[​IMG]
     
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пиша за овощар че има проблем.За градинар правя само ниво 1.
    [​IMG]
    Стоката е вкарана,не ми дава да е изработя,бутона не става зелен.
    Може да има проблем и при другите значки.
     
    Последна редакция: 18.6.23
  13. [​IMG]

    Информацията е от тук:
    https://board-ru.farmerama.com/threads/dolina-ehdelvejsov-severnye-lesa-f-a-q.27625/

    А тук:
    [​IMG]

    Трябва да се коригира - на първата позиция трябва да има 1 Значка на градинар ниво 1, защото така излиза, че строителният план е отключен като на алпийската роза.

    Изискват се 2 Значки овощар ниво 2, а ти имаш само една, това се вижда на снимката. И това е причината, според мен, за да не можеш да изработиш Значка овощар ниво 3.
     
    Последна редакция: 18.6.23
    Кобрелия и DILQNADELI харесват това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Мерси много. Това е описание браво, явно хората си вършат работата както трябва.
     
    червената_шапчица харесва това.
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Преди май не беше по две значки.:sleepy:
     
  16. И преди въвеждането на Алпийските градини беше по 2 значки. :)
     
    -niksan- харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Може не споря,доста време мина от как ги направих 21 значки и бях стигнал 20 ниво.:)
     
    червената_шапчица харесва това.
  18. Предполагам и се забравя. :)
     
    -niksan- харесва това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Поправките са нанесени, благодаря за информирането, пропуска е мой, за което се извинявам. Надявам се не съм стопирала с грешката си твое действие или замисъл за развитието на полето!

    поправено, благодаря ти:)
     
    mimi123123456 харесва това.
  20. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Подпалките служат ли за нещо? Защото аз ги слагам за рециклиране. В един момент да не ми потрябват?