Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Може ли някой,[​IMG] [​IMG] [​IMG] по вещ да ми обясни, каква е разликата, между тези 2 покупки освен цената.
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Едното се обновява автоматично.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Долината-на-еделвайсите.23301/
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Последна редакция: 8.5.23
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Абонаментът се подновява автоматично - 1,19 евро.
     
    DILQNADELI харесва това.
  5. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Опитвам да видя кое поле на какво ниво се отваря, но не ме допуска - стоят си катинарите и толкова. По едно време отворих едното и пише необходимо 10 ниво и необходимо е предишно поле. На 9 ниво - кое е предходното поле преди 10 ниво?
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    най-добре разгледай FAQ - Долината на еделвайсите | Farmerama BG Пост 7 по-надолу в таблица са описани нивата
     
    Bamze харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, засега допълнителни зони се отварят на 5-то, 10-то и 16-то нива. Вгледай се в табелите с катинарите и следващата зона за отваряне е тази, до която лежи един малък ленивец.
     
  8. buba62

    buba62 Главен болярин

    Нещо нямам време за алпийския свят, може би 10 дена не го бях посещавала. Пъпля към 18 ниво и когато тогава. За дърветата всички руни са ми отключени, но в склада не са, нито последното разширение на полето съм направила. Не смогвам.
    Приятна игра, фермери!
     
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Здравейте, някой забелязал ли е от къде изскача Берач на плодове? Май пробвах всички налични дървета, но нищо - вече втори ден.
     
  10. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Най-после стигнах. А сега започвам проучването. Да помоля за полезни бързи съвети, защото от бързане си купих първото гориво - 3 - си го купих за едино производство. Благодаря предварително!
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Американски бук
    ???:wuerg::wuerg:.....П.С- Какво става днес с тия еделвайси? Забиват зациклят, по бавни и от костенурка, плащам за техника а Европейската лиственица не се обира с техника а само на ръка. Хайде малко да се размърдате не само тия от Бп защото само с тях се извинявате или с какво и как играем или пък браузер. проблемът не е при мен проверен нет кеш, бисквитки та чак и Торти писна ми от скапаната игра, това не е за развлечение това само психари може да си го причинят да играят и то на чело с мен такива мазохисти сме щом още стойм и играем
     
    Последна редакция: 6.6.23
    dedoto харесва това.
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Когато се качиш на 19-то ниво от всяко дърво може да ти изскочи "берач на плодове". Случайния принцип на БП е най - очеваден на Еделвайсите.
     
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Този принцип днес е нулев, преди малко обрах 10 дървета различен вид и нямаше нищо падащо или поне не начислява
     
    [[Fermerkaa]] и ka-linka харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    При мен зациклиха ножиците, берачи се падат редовно.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    И при мен ножиците са кът, но и времето за това поле също. Вчера допълзях най-сетне до 18 ниво.
    Приятна игра, фермери!
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Снощи имах още един проблем в Алпите. В 23 ч затвориха събитията, които бяха до това време: ББ, намаленията, лунните неща, а аз бях в Алпите и зареждах да се строят дървета. В 23:58 Алпите забиха, завъртя се слънчогледа и даже не можах да излезна от играта. И F5 не помогна. С Диспечер на задачите прекъснах работата на клиента. Беше вече 23:05. Голяма борба падна. После всичко се оправи и играта тръгна нормално.
    Моля екипът да предаде за проблемите в Алпите. Нека да не пускат новости там, докато не изчистят "старостите". Много грижи ни създават Алпите. Снощната беше поредната.

    п.п. Допълнение:
    Докато играя в Алпите, играта цялостно зацикля, в моментите когато получа съобщение от някого, когато се стартира или се спира събитие или нещо друго в играта извън Алпите. Нощес заредих Алпите и пак не можах да излезна по нормалния начин. Залости се изхода и трябваше шут през Диспечер на задачите, за да излезна. Влизането пък е много бавно откакто Алпите съществуват. Предайте моля на програмисти и тем подобни -исти да балансират двете игри, да коригират неточности и грешки и тогава да се впускат в нови разработки като предстоящите разширения и нововъведения. Голяма боза ще стане. Каша.
     
    Последна редакция: 8.6.23
    .didi2002., ka-linka и esz102 харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Няма да допълвам предишния пост. Пиша нов, защото става въпрос за ножиците. Вече няколко пъти при обиране на дърветата излизат 2 ножици, но при опит да направя лиственица, се вижда само една. Съжалявам, че не снимах двете ножици. Снимам обаче какво се вижда ... о Боже мой! Сградите имат нови имена!?!?! И нямаме инфо за преименуването им ??? Та снимах занаятчийската станция (това е новото име на сградата, в която строим дървета) и се вижда часа, в който съм снимала. Минута по-рано обрах дърветата и излезнаха две ножици. Прави бяха играчите, които писаха за проблем с ножиците. Сега не стига, че ножици не изскачат от 1 седмица, ами и като изскачат показват се две, а в склада влиза една.
    [​IMG]

    Моля за проверка. Бера с помагачите, а обраното и получените изскачащи се показват долу в дясно. Лиственицата на снимката е строена доста преди да влезна да обирам дърветата.
    ID: 14069390
     
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG]
    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Да, точно така показа и на мен, но в склада влезна само едната ножица. Рядко ми се падат. Зарадвах се, че ще направя още една, втора лиственица и ще ги засадя на полето и ядец. Ще чакам. 105 АЕР ме делят от 17 ниво. Не бързам. Само дето плодовете скоро няма да мога да ги пласирам за нищо. Склада за плодове прелива, за значките също - имам 5 първо, 5 второ и 7 трето ниво. Място има само за още три.
     
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз какво да кажа имам и 3 стота заредени всеки път на мах 400 точки. слагам значки плодове постоянно търкам сея отглеждам зада трупам ключове. ножици и берач на плодове. досега съм дала най малко 20 значки и то от ниво3. Сега имам пак 2000 плода и няма къде да ги бутна спирам да бера и да сея до 14 юни
     
    .TAINNA. харесва това.