Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Втора поръчка на Ирина след скока ми на 16 ниво - плод от европейска лиственица :music:
     
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    От няма и 2 дена съм на ниво 16, направих значки за новата лиственица, но още не съм я активирала, няма смисъл, чакам ножиците. Вече имам едничка, преди малко се падна. Засега клиентите се въздържат да ми поискат нещо, което нямам. А ако поискат и пак си нямам, ами да си искат, няма да получат.
    Приятна игра, фермери!
     
  3. ka-linka

    ka-linka Пазител

    За 3 дни - 9 ножици, при мен вървят добре.
     
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    Правя вече първото дърво и аз.
     
    ka-linka харесва това.
  5. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Не се кахъри,комши!На мен ми трябваше повече от месец доде вдяна какво се прави,а сега и аз бавно и славно стигнах 11 ниво.Нито знам добре ли се справям,нито ме интерсува,като цяло от Алпите никаква файда нямам,само губя време.
     
    .didi2002. и dedoto харесват това.
  6. dedoto

    dedoto Адмирал

    като гледам всички се справяте някак все още играя 7 ниво и въобще не ме е грабнало а като не става да играя през таблета от събота на събота толкоз 8)
     
  7. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    Може ли някой да ми каже какъв е смисъла да се играе в Долината на еделвайсите? Няма награди нищо за продажба а само се хвърлят ресурси.
    Като гледам нивата сигурно в 2025 г ще стигна поне 35 ниво.
     
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Двата реда и цъкалката за дърветата са повече от хубави. Дано и на следващи нива има награди, които да стимулират играчите да развиват еделвайсите.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  9. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    Къде е това като съм на 16 ниво?
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ka-linka харесва това.
  11. За разлика от изскачането на "ръчна ножица за клони" от "берач на плодове" съм много доволна. Сутринта качих 19-то ниво и вече имам 2 дървета на полето и 1 "берач" в склада.:D
     
    DILQNADELI харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Достигнах 20 ниво,накрая без да си давам много зор.Освен склада за дънери нищо друго не се увеличава от складовете.
    Точки знам че няма да се трупат.Имам въпрос ,ако предавам на клиентите ще трупам ли ресурси като бързо узряване. ускорено производство повече бройки,ако сея по полетата ще ми изкачат ли изкачащи като ключ ,ножица и берач на плодове.
     
    Последна редакция: 13.4.23
    .didi2002. харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, да, ще се трупат и ще изскачат. Все пак доколкото имаш място в склада.
    Приятна вечер!
     
    -niksan- харесва това.
  14. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    От 10 дена вече тъпча на ниво 20, инфо за развитие от тук насетна? Ще има ли други нива? Скоро ли ще е? Складовете пращят, на МАХ.
     
  15. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Според мен напразно си губиш времето на това поле. Поне докато не бъдат пуснати нови нива, няма смисъл да го разработваш, освен ако не искаш да си напълниш складовете, което вече си направила.
    Нямаме информация в момента за нещо ново.
     
    kakata13, .TAINNA., ka-linka и още 1 човек харесват това.
  16. Не знам за какво тъпчеш на това 20-то ниво?! Аз мнооого бавно го качвам, защото на съм фен на израза "Залудо работи, залудо не стой!". Изпълнявам поръчки/единични или цялостни/ на клиенти, които ми дават само "бустер за скорост", "изобилие от дървесни плодове", "моментно дърво", "сладка размяна" и "главен ключ". Целта ми е да напълня складовете "стоки за употреба" и "разни" възможно с повече благинки преди да стигна 20-то ниво. ;)
     
    .TAINNA., DILQNADELI, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Затова го правя да събера я ключ, я берач, и ножици. Като им направя по 20 броя няма и дървета да бера вече
     
    червената_шапчица харесва това.
  18. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Искам помощ,стигнах до 13 ниво и уж мога да отключа лятната череша,имам значки,ама нещо не се справям,явно бъркам.Ако може помощ-ID 25015633
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    За отключването на лятната череша е необходима 1 Значка на овощар 2, а в твоя склад виждам само Значка на овощар 1.
    Приятна вечер!
     
  20. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Много благодаря,стана.
     
    mushnu4ka харесва това.