Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ами в такъв случай... "последният печели":p...
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Не е ли малко гадничко така за първият все да е прецаканият..Нали се сещаш, че там всичко е с главата на долу и да се злорадства не е кой знае колко достойно! Приятна вечер
     
    -niksan-, DILQNADELI и червената_шапчица харесват това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Не съм съгласна с теб, че първият все е прецаканият, все пак той е спечелил повече от последния, нали?! Не може да имаме всичко наведнъж... винаги, всяко положение си има плюсове и минуси. ;)
     
    .TAINNA., mushnu4ka и .water. харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    По-добре ми е откакто престанах да давам ключове за втори слот за рециклиране и да ги ползвам било за дървесина, било за хумус, било за дървета. Понасмогнах, по-рядко изпадам в стресови ситуации около поръчките. Че кретам все още към ниво 14, но вече не съм разногледа, по-спокойно играя.
    Приятен следобед, фермери!
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  5. Не съм съгласна с теб. Първият, в този случай, който вече е достигнал 15-то или по-високо ниво на Еделвайсите, е там, защото е отделил повече от времето си и е положил повече труд от последния. Когато последният достигне 15-то ниво, ще е получил същите награди като първия, т.е. не е вярно, че първия получава повече, просто получава по-рано наградите заради положените повече усилия! И не виждам защо първият трябва да бъде "наказван" за тази си лоялност към играта, ако има награди за отворени руни само от тук нататък и не се вземат предвид отворените и до сега!!!
     
    -niksan-, mimi123123456, DILQNADELI и още 1 човек харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    И какво точно е спечелил първият от последният повече , че не се сещам За последният играта може би ще е по регулирана и с по малко неясноти. За бъговете няма да говоря.За обещаните наградки -отворена руна , които първият вече е загубил , също няма да говоря.Значи първият ще смели всико на последният , и губещищят е последния. Това ли искаш да ми кажеш?Тези еделвайси са такъв батак недоизмислен, че няма повече на къде и вместо да кажем благодаря на лудите хора дето си трошат главите и обясняват как се играе недосмислицата на новобранците- ти ми говориш ,че печелели повече първият .......
     
    Последна редакция: 22.2.23
    dedoto, -niksan-, kakata13 и 4 други харесват това.
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Съжалявам, момичета, но оставам зад мнението си. Ако нищо не печелехте, нямаше да се стараете да напредвате. Информацията ясно казва, че до въведението ще минат няколко седмици. Всеки прави своя избор, не мисля, че има някой наказан.
    Иначе съм съгласна, че е батак, поне в началото, после мисля му се хваща цаката. :)
     
    .TAINNA., .water. и milena7004 харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Редовете и цъкалката ще ги вземе всеки,Въпроса е кой е тарикат и кой будала...;) Циганина като има ръжен , не си гори ръцете;)
     
    -niksan- и червената_шапчица харесват това.
  9. Не те принуждавам и не очаквам да се отказваш от мнението си. Но, моля те, отговори ми на въпроса - когато някой играч стигне 15-то ниво 3 мес. след друг, то първия повече награди ли ще е взел?! Въпроса ми е риторичен, защото ФАЯ твърди, че не - винаги са 1 цъкалка и 2 реда. Това, че някой ги е искал повече от друг и е вложил повече усилия под формата на време, труд и средства, не трябва да е лишаван от награди за отворени руни, а напротив - трябва минимум и той да ги получи. Надявам се и други играчи, особено от странство, да са на това мнение, защото бг глас не е определящ за БП, да са на това мнение, за да няма поредната гавра с играчи.
    Спокойна нощ!

    П.П. Информацията, която коментираме, е публикувана почти месец и половина след въвеждането на Еделвайсите. ;) А и 52 седмици може да се тълкуват като няколко седмици xDxDxD от БП, съдейки че вече минаха вече няколко /пет/ седмици от това официално съобщение.

    П.П.
    Надявам се и аз да повдигнеш този въпрос пред БП, защото официалното съобщение сме го чели всички. Благодаря!
     
    Последна редакция: 22.2.23
    лудакрава1 харесва това.
  10. .water.

    .water. Обсебен

    Леле хем е батак хем няма нищо в ред на тези Еделвайси , ама бързате и искате медал веднага еми не става.Ако сте от вчера в играта разбирам ама сте от години и знаете как се движат нещата в БП със скороста на охлюв болен от ревматизъм.И душата през ....... да извадите на Кобрелия едва ли това ще повлияе на БП.Все пак публикува такава информация каквато спуснат от горе не си прави свободни съчинения .Ако няма инфо ,защо няма ,ако има точно това не ни харесва искаме друго ...
     
    dedoto, Кобрелия, milena7004 и 5 други харесват това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Отговарям ти на въпроса: вземаш ли си точките от реда и цъкалката? - вземаш ги. Колко още ще трябва да чака "последния" до този момент? - не се знае. Също така никой не е казал дали ще или няма да получи този, който вече е отворил руни, и без да ми виси казаното на врата като камък, не казвам,че ще получат, нито че няма. Освен това, да сте обърнали внимание, че става дума за "специални клиенти" които ще дават въпросните награди, нито е упоменато от кое ниво...нищо повече. Хайде да не си навиваме на пръста идеи, та после да се разочароваме. Най-добре е да изчакаме информацията и новостите, и тогава да коментираме.
    Да, повдигнх вече въпроса и съм отговорила в по-горен пост на лудакрава1. 52 седмици са си много седмици, а не няколко. От публикуването на поста са минали 5 седмици.:)
     
    mushnu4ka, [[Fermerkaa]], .TAINNA. и 2 други харесват това.
  12. Да, 5 седмици, както написах и аз. ;) Благодаря за отговора! :) Поживьом - увидим какво ни готви БП. 8)

     
    Кобрелия харесва това.
  13. staneli

    staneli Старши болярин

    Моля, който е отворил европейската лиственица да сподели след колко обирания на дърветата са изскочили ножиците.
    Вече два пъти обирам полето, но ножици нямаааа, а трябват два броя за изработката на дървото. Голяма недомислица.
    Може би трябва да се направи промяна и ножиците да изскачат още от 15-то ниво, за да може при достигане на 16-то вече спокойно да се изработва дървото....
     
    .TAINNA., DILQNADELI и -niksan- харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Вчера сутринта е отворих след 12 часа имах вече ножици,но бях заложил 6 бука по две череши две вишни и две лиственици,другото кайсии.Щях да е имам втората ножица и по рано,но просто не погледнах склада че е препълнен,изкочи ми ножица но нямаше как да остане в склада.Преди да обирате дърветата поглеждайте склада дали има място.След като всички руни ми са отоврини,узрява за 2 часа и 34 минути.
     
    Последна редакция: 26.2.23
    .TAINNA., staneli, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това писах и аз още в пост 630. Имам още 5000 точки до нея, но не е измисленно както трябва, цялата тази попара. Най малкото което може да направят е при достигане на ниво 16 да се начисли поне 2 броя ножица.
    Браво
     
    staneli харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Благодаря ти. Падна се вече една ножица. Иначе, почти същите като брой и вид дървета съм сложила на полето.
    Трябва да направя още 2 значки с 2 звезди за предпоследната руна, а за последната руна значките с 3 звезди са готови.
     
    .TAINNA. и -niksan- харесват това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Голяма тъпотия,с една европейска лиственица на двама клиенти да доставяш поръчка.
    Ножици няма както казва Диляна, вземете направете тези неща ,да ги печелим от предното ниво.
    После като отворим другия бук там ще ни трябва берач на плодове.
     
    .TAINNA. и DILQNADELI харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Както сами виждаме, ще преписваме един от друг. Поне да се каже от какво ще изскачат, процент за тях, и не на последно място, да се начисляват,като подарък ( по минимум-5 броя от всеки вид). Или с опция закупуване както ключът. А може и да почват да падат от предходното ниво. Но да за съжаление, или няма кой да го повдигне по нагоре, или знаят отговорът, че няма да има промени и затова не ни се казва. Жалко...Много жалко!!!
     
    -niksan- харесва това.
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Голямо мрънкане, голямо чудо! Ако ножицата се пада от предното ниво, ще започне дуднене, защо европейската се отглежда чак от следващо. Няма угодия...
     
    Кобрелия, .water. и .TAINNA. харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Няма защото зада нахраня хрантутниците който искат от нея ми трябва за направата и ножица която пък ще се пада от дъжд на вятър. А и нали се сещаш докато не заплаче бебето, не го вземаш да го люшкаш
     
    kakata13 и -niksan- харесват това.