Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    Днес определено алпийските клиенти ме мразят xD. Аха съм се справила с ансу кайсиите за Скарлет, сега и Фьодор ги иска, да не остане назад. А аз не насмогвам да направя достатъчно ансу дървета :cry:. Пък да видим дали ще е първият път, когато не съм се справила с поръчка.
    [​IMG]
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не, не, ти си доста напред, аз съм на половината на 12-то. Точно с лакомствата беше най-голямата ми издънка. Вместо да ги използвам по едно само на 16-часовия клиент, аз ги издумках по 2, по 3 наведнъж на другите клиенти. Още ме е яд на мене си! xDxDxD
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз го видях и май муши беше писала във форума,че втората поръчка се заплаща с две лакомства ,третата с 3 лакомства,за това само давам по едно лакомство.
     
    .TAINNA. и fermer4etoo1970 харесват това.
  4. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Точно така... И трябва да се дават само на 16-часовия, защото той дава най-много точки - мисля че по 200.
    Ох, не ръчкай повече в тази рана, че... отивам да си сипя едно за успокоение :cry:
     
    .TAINNA., ka-linka и -niksan- харесват това.
  5. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Какъв може да е проблемът при производството на хумус? Втори ден не мога да произвеждам дървета. Пробвах с ябълки, какви ли не дървета. Вчера можеше по едно време само по 1 бр хумус, после и това спря. Имам достатъчно консумативи в инвентара, посочвам и после излиза това съобщение. И в склада има място. Пише, че е грешка в сървъра, но аз като не мога да произвеждам дървета, не мога и да изпълнявам поръчките. От другите ресурси произвеждам. Само хумус - не.
    [​IMG]
     
    .TAINNA., червената_шапчица и -niksan- харесват това.
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От един час и аз го имам този проблем,всичко друго мога да пусна,на хумуса,грешка в сървара.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Бъг някакъв е, на мен също ми се случи няколко пъти днес. Презареди, пробвай няколко пъти подред отново и отново, упорствай! На мен от 3-4 опит ми се получаваше, не можах да достигна до някаква логика честно...
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пробвай с череша
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Пробвах по списъка наред, включително и череша, не и не. Чистих кеш, клийнър, рестартирах, спирах РС, това е от вчера. Не е от моя телевизор. Наистина много тъпо се получава, то и без това нямам време, ама и нищо като не става... не знам какви стимули измисляли... то елементарни операции не могат да се правят, спъват ни отвсякъде, но и така като запецне, вече ми омръзва. От самото начало отворих долината, но скоро започнах и нещо не може да ме грабне. Язък за поръчките в почивните дни.
     
    .TAINNA. и червената_шапчица харесват това.
  10. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Имам го същия проблем. Отговор от Съпорт:
    "Благодарим ви, че се свързахте с поддръжката. Екипът е наясно с проблема, но ще мине следващата седмица, преди да може да се появи поправка.
    Временното решение около това е да създадете нещо друго, преди да започнете да правите хумус. След това трябва да можете да направите хумус. Освен това изглежда има проблем с ябълките, така че, моля, изберете друг плод, който да използвате.
    Надяваме се, че проблемите ще бъдат отстранени в началото на следващата седмица."

    Аз лично произвеждам хумус от плодове на пълнолунни дървета в момента. Хубава вечер!
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Doremi, -niksan-, проблемът бил известен, но щели да го оправят в понеделник. А дотогава посъветваха да опитате да произвеждате хумус с друг плод.

    П.П. Произвеждам хумус с бахама-плодове и да ч.у.к.а.м на дърво нямам този проблем.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Благодаря на всички за съдействието, успях с нар. Дали следващия път ще стане, не знам. Но ако не ми бяхте казали, че все пак сте успели, изобщо нямаше да продължа да пробвам. Вероятно е строго индивидуално и променливо с кой плод ще стане, строго секретно производство...
     
    .TAINNA., mimi123123456 и mushnu4ka харесват това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Или има проблем с някои определени видове плодове, но не казват с кои xD. И моля. Приятна игра!

    П.П. Ако следващия път имаш проблем с този плод, който си използвала сега, пиши. Да алармираме своевременно.
     
    .TAINNA. и Doremi харесват това.
  14. sco

    sco Знаменитост

    При мен като че ли има проблем с начисляването на кехлибар. Не обръщам внимание какво точно се начислява при рязането на дърветата, но не може цял ден кехлибарът да стои на 4 и да не мога да си изпълня поръчката.
    Някой забелязал ли е подобен проблем ???
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, складът за Разни в твоя акаунт е пълен, затова няма как да ти бъде начислен кехлибар. Изтрий клонки и/или използвай ключове, за да освободиш място за него.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. sco

    sco Знаменитост

    Благодаря! Този склад пък въобще не го следя.
     
    .TAINNA. и mushnu4ka харесват това.
  17. bibi_7555

    bibi_7555 Прохождащ

    Здравейте, аз също не можех да произвеждам хумус, но пробвах с пълнолунните дървета и стана.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А при мен е проблем че на единият слот слагам череша а на другият трябва да е друго дърво, не дава да е само един вид плод на двата слота с който прохзвеждам хумус. Но поне мога да ползвам плодове от фермата да не хабя нар или др. вид плод
     
  19. Doremi

    Doremi Старши болярин

    Направих кратък есперимент, с цел да разбера някакъв критерий (по име на дърво и плод например - еднакви, различни), по който е възможно да се призведе хумус от дървесни плодове.
    При мен е така:
    Дървесни плодове от Бахама:
    Стават: нар, какаово зърно, кактусов плод, мандарина, карамбола, бразилски орех,смокиня, киви, райска ябълка, мате ... вероятно и др.

    Не стават: авокадо, папая, кокосов орех, кумкват, личи, манго, ямайска слива, шамфъстъци
    банан, гуава - вече не стават
    Дървесни плодове от основната ферма :
    Стават: многосеменен плод (от японски клен), кедрови семки ... вероятно и др.
    Мога да допълня поста по-нататък. Но логика не откривам.
     
    Последна редакция: 22.1.23
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  20. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Най вероятно проблемите са в определени сървари.Аз лично нямам никакви спънки в Еделвайсите от самото начало.Не търси логика.
     
    Doremi и ka-linka харесват това.