Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Вместо да пуснат повече клиенти, включват всички дървета. Беше досадно, става още по-досадно и безмислено.
     
    .TAINNA., -niksan-, лудакрава1 и 2 други харесват това.
  2. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    По добре както сега два клиента и събота и неделя още един,да си продължи.Да намалят времето на единия клиент от 16 часа например на 12 или 11 часа.Когато изпълняваме поръчките с малко количества стока да получаваме повече точки.
    Не искам много клиенти,а точките да са същите момента който получаваме от двамата клиенти.
     
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Аз искам самолет тропически остров и някой да ми вее с бананово листо.
     
    bubolina_8, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 3 други харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    :D:D:D Слагам си шезлонга до твоя и нося коктейлите. :D:D:D
    Не беше лошо при обиране на дървесата да пада по някоя и друга точка, големи цифии са от БП :cry:
     
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Щеше да е супер да пада точка и при обиране.Тогава на драго сърце щях да ги отсичам дърветата,за да продължа да правя дървета,сега съм в застой и чакам на клиенти да вдигам нивото,да стана 13.
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Няма не искам, няма недей!!! Да се смееш ли или да рИвеш на комунистическия почин?! :(Може би БП не знаят, че почти в целия свят има демокрация. o_O
    Отиде ми в небитието стратегията с 3 дървета да стигна до 2-рия ред/15-то ниво/ преди да бия хикса на тази недомислица. :sleepy:
     
    лудакрава1 харесва това.
  7. slavco19644

    slavco19644 Стажант

    Отново проблеми.Не мога да обирам дърветата.Долината на еделвайсите е заспала от 24 часа.Има ли и други с този проблем?„
     
  8. .water.

    .water. Адмирал

    Я провери в дъскорезницата дали не ти е пълен склада за плодове .
     
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Влез в склада - алпийски дървесни плодове, и ако е пълен, направи значка, за да продължиш цикъла на това поле. Успех!
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Складът за алпийски дървесни плодове е пълен - имаш в него 1199 плодчета при капацитет 1200.
    Използвай ги някъде - изпълни поръчка, направи значка или рециклирай.
    Приятна игра!
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ma къФ хикс, кви два лева бе жена xDТя мъката сега започва xD Я марш на тръстиката, тъй де на Алпите, кво се моташ о форума кът моа без главаxD
     
    bubolina_8, [[Fermerkaa]], ka-linka и 2 други харесват това.
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Споко, бре жено, с Алпите се събуждам, с Алпите заспивам. xDxDxD
     
    лудакрава1 харесва това.
  13. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    "През следващите седмици е планирано добавянето на специални клиенти, които ще дават награди за отключването на руни, това би трябвало да бъде още една мотивация."

    А за вече отключените руни, дали ще има нещичко? :p
     
    -niksan- и .TAINNA. харесват това.
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Малко гореща супичка за нас.:p
    Може да ни пуснат малко повече точки;)
     
    .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Не само че клиентите се скъсват да ми искат огроми количества алпийски кайсии и едвам насмогвам, днес иска и голямо количество от неотворено дърво. Отворих го, но не съм сигурна ще се справя ли до утре да отгледам толкова от новите кайсии.
    :cry::cry::cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Всичко ми е отворено всичко е на мах, на 12 ниво съм, но с тези ограничения ми е отврат. Все трябва да търкам нещо всичко прелива. Ония там горе да помислят върху тази подробност
     
    Последна редакция: 22.1.23
    лудакрава1 харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 6 дена съм пълен блокаж,8 значки ниво 2 и 4 значки ниво 1 имам направени.Навсякъде съм отворил всички значки който могат да се предадат.Предавам за рециклиране дори готови дървета,като гледам поне още 5 дена ще бъда в застой ,докато не стана ниво 13.Има моменти не мога да обирам дърветата защото склада е пълен,чакам на клиента да предам,,за да ги обера.
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    На половината на 12-то съм, защото на няколко пъти сглупих, иначе щях да съм на 13-то вече. Не давам и стотинка, не седя по нощите и всичко ми е отворено. Събирам значки ниво 2, защото на 13-то ниво ще ми трябват за Лятно черешово. До момента трия, и то редовно, само Разцъфваща клонка и Кехлибар - ключовете са ми по-важни. Ключовете ги поддържам средно по около 30-50 броя, Клонките и Кехлибара гледам да са по около 70-80. Минат ли 80 - трия. До сега нямам проблем с поръчките. Гледам всички ресурси да се движат "в пакет", т.е. не залитам в отделните бройките. Нямам нито един случай на блокаж. За разлика от основната игра, тук не е важно трупането, а планирането. Лично на мен това ми е по-интересно от тъпченето в хралупа като катеричка.
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Пълна неизпипана глупост е това, и ако скоро няма развитие, може да му бия Х са.
     
    dedoto и -niksan- харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    От 3 дена слагам нещо да има като дърво,обирам само сутрин и вечер ,не бих трил дъб вишна и лиственица.Не знам къде си сглупил ,като гледам как се движа и аз,май сме на едно развитие,няма как да си на 13 ниво.винаги рециклирам по 3 слота ,само последните два дена третия не го пусках,нямах много ресурси,нива се вдигат само ако получаваш много лакомства,да повтаряш поръчката.В момента съм на 3590 точки от 13 ниво.Чакам само поръчки за да вдигна нивото.
     
    .TAINNA. харесва това.