Дискусия: Долината на еделвайсите

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 6.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Склада спря да работи... Само той е блокирал. То и без това контролът за наличностите е досаден, а сега и него го няма.

    Моля вижте само при мене ли склада е блокиран, че на сляпо трудно се играе - ID 13636479
     
    Последно редактирано от модератора: 3.1.23
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    При рециклиране няма 100% шанс, че ще получиш точките, а не торта или бустера за скорост.
    Погледни зеленото кръгче при точките, че не е съвсем затворено. Т.е. шансът за точки е най-висок, но не е 100%.
    Какво точно си получила не мога да проверя, нашите "инструменти" не дават такава възможност.
     
    .water. харесва това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Защото не винаги начислява опредените точки.Заместват се с някоя джунджурия.Тъпо , но факт!
     
    .water. харесва това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    При мен няма проблем със склада. Ще те посъветвам да излезеш от играта, да рестартираш устройството, с което играеш. И след това отново да се логнеш.
     
    Последна редакция: 3.1.23
  5. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И при мен има проблем.
     
    -niksan- харесва това.
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За да мога да предам - ID на акаунта, къде се играе (браузър и кой или клиент), картинка на това, което се вижда.
     
  7. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    С клиент играя, пробвах и през Хром, ID: 15824213

    [​IMG]
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Предадено нагоре по веригата.
     
    .TAINNA. харесва това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    И при мен има проблем
    [​IMG]
    ID 6553589
    Играя с edge

    Реших да пробвам и през телефона,проблема си го има и там.Проблема не е в нашия телевизор,оправете си играта ,колко пъти най различни играчи ви го казват.
    Аз сега обирам дървета ,не съм сигурен колко съм имал колко ще станат и дали ще отчете новата реколта.
     
    Последна редакция: 3.1.23
    .TAINNA. харесва това.
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблемът е предаден, очакваме реакцията на екипа...
     
    .TAINNA. харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Количеството дървета се вижда и в дърводелската работилница. А количеството плодове при правенето на значки.
    Да, така е по-неудобно, но все пак е някакво временно решение, някакво заобикаляне на проблемния при теб склад.
     
  12. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Рестартираме, броим, изчисляваме - надяваме се временното решение да не стане постоянно. Жалко, че сигурно ще изтървем по няколко Големи ключа при обирането.
     
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Имаш в склада 111 клонки, 52 кехлибар и 35 ключа, т.е. на ръба на запълването си.
    Съжалявам за ситуацията, но с друго не мога да помогна.
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не можели место да ги трием да направят така ще да ги предаваме някъде срещу точки.Аз постоянно трия по нещо и все се пълни и предавам ключове.
     
    .TAINNA. харесва това.
  15. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Ако може, изтрий 11 клонки и 7 кехлибара. Благодаря
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. staneli

    staneli Старши болярин

    Айде и моят склад се скапа, преди половин-един час. Всичко си беше наред докато не разширих склада на алпийските дървета. Та, не правете тая грешка, изчакайте да оправят проблема и тогава разширявайте.
    ИД 14342336
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами не мога, съжалявам.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. FARMER-VLAD

    FARMER-VLAD Младши експерт

    Има ли обратна информация за проблема със склада? Дали ще се оправи днес ?
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Работели, но не е известно кога ще го оправят.
     
  20. l.bm

    l.bm Стажант

    На осмо ниво съм и отглежам кайсиево дърво,вишнево дърво,американски бук и алпийска лиственица питам при направата на значки стойността на американския бук не се предлага , а аз имам произведени 879 бр. плодове. Моля някой да обясни.