Дискусия :"Детска градина"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ами аз явно съм работила по старата таблица преди промяната,
    [​IMG] затова се е получило объркването. Но нищо, вече успешно приключих куеста и съм доволна :D - редичката е активирана, и от дърветата ми се паднаха хубави неща, остава да видя как ще е при оборите и парти билетите. :)
    Успех на всички останали с куеста! :)
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Вероятно е имало грешка в превода на самите предмети, затова се е получило и объркването ти, основателно. Аз още не съм стигнала до там, не съм забелязала и грешката...Моля за извинение от името на колегите!:)
     
    SP-14 харесва това.
  3. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Аз много се молех да ми се падне ракитник но ми се паднаха 3 дървета кавхой и няколко дървета ХХЛ - 2 японски клен, дюля, круша дъб кайсиево дърво, а от оборите едно рибарче, киви другите обори ги имам и не са нещо интересно.
     
  4. kosdas

    kosdas Анализатор

    от оборите 2 птицечофки и червени хамелеони поредните таралежи и кивита
    а от дърветата една скоруша и 1 ракитник сичко друго за подряване на супата от кивита и птицечовки
     
    Valkaaa76 харесва това.
  5. desi232

    desi232 Посланик

    пълна скръб,от оборите оранжеви зайци-.- и жълто производство -.-за бои,с дърветата също-.-
     
  6. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    при мен - жълти стригане и трюфели , мишки и жаби - пълна подигравка
     
  7. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Няма проблем - извинението прието! :) Всички допускаме грешки, така че всичко е наред! :)
    В началото се изненадах от несъответствието на предметните награди, тъй като бях решила да не го играя целия куест, а само за стикера и Сапунисания Армстронг, но след като взех Ваната реших целия да го изиграя и не съжалявам - ей сега от оборите ми се паднаха, и рибарче, и костенурка, и вълк, останалото - гълъби, оранжев обор за магарета и жълто производство на щраусови яйца. :D Както казах и в по-горния си пост - много съм доволна от куеста и наградите като цяло. :D Моля се дано и парти билетите ми донесат така заветните лале и лилия от Колелото на късмета. :)
     
  8. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Незнам БП какъв намек ми прави - дали да си вдигам гълъбите или да стана пощальон :D, но от 6 обора ми се паднаха 3 гълъба и така вече съм щастлив собственик на цели 16 бр.!!!! И това най - вероятно щях да го пренебрегна, ако не ми се беше паднал 12-я вълк, 8-та жаба и безкрайно ненужното жълто пчеларство.
    Ама да кажем, че на подарен кон не му се гледат петалите, Обаче вече определено няма да си купя обор, щото и там успеваемостта е в подобен процент.
     
  9. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Като чета кой какво получи стигнах до извода, че БП си чисти боклуцитеxD, затова предлагам, вместо обори и дървета да се дават лг на стойността на оборите и дърветатаxDxDxD.
     
    SP-14 и nadetonadeto харесват това.
  10. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Дано не се права, че тогава...трябва де е настъпил момент'а, да даря с целувчица абонамента :wuerg:xD
     
    nikola2014 харесва това.
  11. amira

    amira Обитател

    И аз ударих джакпота от оборите - червен кокошарник.
     
    bubolina8 харесва това.
  12. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    и аз съм от късметлии те xD
     
    amira харесва това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    много красиви жабки
     
  14. maurika

    maurika Активен автор

    аз пък имам рибарчета в излишък ще ги менкам на размените за ракитник ако някой има интерес да пише на лични
     
  15. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Пълна скръб с оборите и с дърветата!
     
    bubolina_8 харесва това.
  16. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    хари-мъриxD
     
  17. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Моите майстори излязоха печени...едно киви, две костенурки и ей тази красота :

    [​IMG]
     
    milena7004, sashka_9800, MARV3000 и 2 други харесват това.
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    а така нова простотия кучетата ми ще станат вегетариянци ще ядат соя8)
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    да, нещо подобно като при вълците, нали са си братчета:)
     
  20. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Ужас. Съсипах си суперх храната на вятъра, за да завърша задачата най - вече заради обоите, и ми се падна едното нищо - оранжево гуано, жълто козе мляко, петли и 3 броя жаби. Как на вас се падат костенурки и кивита не знам.