Дискусия :"Детска градина"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 7.10.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    A защо трвбва да има бонус код?
    Аз съм попадал на код когато са сгафили нещо - демек за извинение.
     
  2. desi232

    desi232 Посланик

    до колкото зная няма бонус код,ако имаше щяха да пуснат инфо
     
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    айде остана ми да навартя само още 10 нишестета от круши ББ може да почва та да го сварша и тва
    а иначе бонус кода обикновено го пуска онова индиичето кога обърка нещо но от юни месец се не е меркала та почвам се съмнявам да не са го уволнили
    иначе се на мира в блог на програмиста
    тема от продуцента
     
    desi232 харесва това.
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    от дръвчетата доволно ракитник и скоруша:p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    А от оборите? :p
     
  6. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз приключих ма още несъм садил нищо
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    зарана:)
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мътя последното агне, че незнайно как едно агне се беше превърнало в пате xD.
    Допълнително от този ББ (с малко предварителна подготовка) - една маймуна пират, един щраус бегач на лед и един бобър гмуркач.
    Сега ще си побучкам малко морковки и пшеничка, после бучвам загадъчните щуротии и дърветата.
     
    Мариана07 и kosdas харесват това.
  9. kosdas

    kosdas Анализатор


    аз кат си знам късмета по добре ич да ни ги слагам
     
    MARV3000 и Valkaaa76 харесват това.
  10. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Куеста е приключен. Утре сутринта ще видим резултата от загадъчните.
     
  11. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Егати прецакването xD - аз си мисля, че играя на пета задача за Сапуненият Армстронг, а то взе че ми се падна Ваната с пяна, :eek: а насапунисания бил на трета задача o_O Таблицата във FAQ е мъничко сгрешена и направо се подведох по нея. :oops:
     
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Е, не мога да се похваля с подобен късмет. Даже никакъв!
    4! трънки! Гора ще правя от тях вече. Японски клен, японска мушмула и подобни щуротии. :cry:
    А дано оборите са по свестни. (И сега търся емотикона на стиснати палци. xD)
     
    MARV3000 харесва това.
  13. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    от стръковете - японски клен ххл 2бр., другото - за огрев
     
    xari_myri, Мариана07 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Уффф, пък ако знаеш какво барбекю можем да заформим с тез' дръвца! Само БП да направят професия месар/колбасар. xDxDxD
     
    desi232 харесва това.
  15. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    оборите пълна скръб8)
     
  16. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    И мен тази сутрин ме засипаха с подобен вид дървета, но най-ценна ми се падна Ябълката ХЛ :p
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    При мен рибарче, а от стръковете - ракитник, бадем ХХЛ, яп. клен ХХЛ. Доволна съм.
     
    Мариана07 харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    таблицата отговаря на куеста, сапунен Армстронг на трета задача и вана с пяна на 5та задача. На друго място ли е сгрешено или се бъркаш?
     
  19. sahara83

    sahara83 Познавач

    И при мен рибарче на оборите , а от стръкчета пълен боклук освен един бадем ххл и японски клен ххл, който нямах че да не ме яд.И да не забравя най- важното кокошарник жълт и поредния гълъбарник и още по -поредния енот.Как да не ми завиди човек.xD
     
    xari_myri и Мариана07 харесват това.
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    2 скоруши, трънка и ракитник, другото не е за пред хора, а оборите-както винаги, пълна скръб:mad:.