Дискусия: Ден на яйцата и зайчетата

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.4.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ден на яйцата и зайчетата

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Последната награда от общата лента е с (+).Никъде не видях какво дава?
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    .TAINNA. харесва това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Привет, фермери! Четох, смятах, умувах ... Или моето сметало е силно повредено, или взимането на реда е мисия невъзможна ...

    Ако сметките ми са верни за всички награди от основната лента трябват - 9 910 броя яйчено растение /късото/ и 2 060 броя пролетна лилия /дългото/. Полетата са 35 /2х2/ и това означава, че остават по 140 броя растения от една реколта. За яйченото растение трябват 71 реколти, по 6 броя на ден. За пролетната лилия трябват 15 реколти, по 1 и малко на ден. Няма СТ, няма бустери и бонуси. Дните са 12, но може да не стигнат ...
    Въпреки тези обезверяващи сметки, мисля да играя за спорта и каквото стане, стане; каквото докопам ще го взема.
    Дано да греша някъде в сметките!

    Приятна игра на всички - и играещи, и пасуващи!:):):)
     
  5. Пастора

    Пастора Стажант

    9 дни за късото 4 дни за дългото растение
    при денонощно сеене
    остава ви -1 ден да празнувате Великден
    *****
     
    Последно редактирано от модератора: 13.4.22
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    След направените промени това са необходимите количества:
    ред + предмети​
    всички награди​
    Вълшебно яйчно растение
    9 440 4 860​
    9 910 5 100​
    Пролетна лилия
    2 000 1 040​
    2 060 1 080​
    П.П. Сметнах количествата и според втората им промяна.
    :)
     
    Последна редакция: 14.4.22
    [[Fermerkaa]], лудакрава1, ka-linka и 3 други харесват това.
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    А преди промените по колко растения бяха? Аз явно не съм хванала първоначалното инфо.
     
    SKATAVKATA и .TAINNA. харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Голямо намаление , няма що xD Това е поредната подигравка
     
    -niksan-, SKATAVKATA и червената_шапчица харесват това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Това за ред, който някога в далечното, ама много далечното бъдеще ще дава по 3,6 млн. ТО на два дни, което е по-малко от взиманите ТО от "благодаря за помощта", подарена ни за Коледа!!! И за 8бр. сандък с бонуси, за тези които видят края на евента с денонощно присъствие във фермата!!! Абсурд!!! :(:(:(
    Подигравка е меко казано. Това е гавра от страна на БП с играчите по време на този светъл празник - Великден!!! :mad::mad::mad:

    Сметките са ти за 13 дни денонощно сеене + 1 ден почивка, но евента е с продължителност от 12 дни и 8 часа. Не само, че няма почивка, а и завършването му е под въпрос. ;)
     
    Последна редакция: 13.4.22
    zvezdi4ka_86, SKATAVKATA, dvdd и 3 други харесват това.
  10. Пастора

    Пастора Стажант

    Няма никаква почивка
    написал съм, че остава минус 1 ден за празнуване
    т.е. че дори не може да се завърши без да се плаща ако ще и да е денонощна играта...
    за тоя смешен ред си мисля, че се престараха
    то пет пиколота да даваше края че поне някой барем се излъже да плати
     
    milena7004, .TAINNA., лудакрава1 и 2 други харесват това.
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Редът нищо особено. За мен е непостижима цел. По-скоро би ме зарадвало Раковото съкровище (+), ама няма да го имам.
    Все пак в спокойно темпо ще си поиграя със Силвия и Мишо. Ако не забравям да обирам. Обмислям дали да изпълня ръкавите или да не ги изпълня.
    БП с неизпълнимото събитие направиха решението ми лесно - свободното време ще бъде за реални приятели, реални яйца, козунаци и т.н.
    Приятна вечер, фермери!
     
    Последна редакция: 13.4.22
    zvezdi4ka_86, shiky, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  12. чочо_чочев

    чочо_чочев Прохождащ

    И аз ще играя за спорта,единственото,което ми харесва е,че другите полета са свободни да си бучкам разни други неща.
     
    Bamze и SKATAVKATA харесват това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Така и така не се видя разликата от Преди и Сега с Голямото намалениеxDxDxD
     
    червената_шапчица и dedoto харесват това.
  14. Мая

    Мая Младши експерт

    На големи полета ли ще е по-удачно да се сее?
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    От гледна точка на полученото количество реколта няма никакво значение на какви полета ще се сее.
    Но от гледна точка на използваното количество вода и тор големите са по-удачни.
    :)
     
    .TAINNA., Bamze и Мая харесват това.
  16. .water.

    .water. Адмирал

    "Прекрасен евент'' за този светъл празник тези дето ги измислят събитията явно като малки често са си падали (да не кажа почти винаги)на главите си та леко са се увредили. Когато и колкото се сетя да обирам там някоя малка наградка да забърша ще мина и без 8 сандъка с бонуси и без това дават най-често бонусите са за дървета обори и % за Бахата дето почти всички са на последно ниво и само пълнят плевнята.То ще е борба по празниците с яйца козунаци агънца винце няма да остане време за нивата БП ако имат желание може да ми го изиграят такива мазохистични пориви нямам.
     
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нарочно винаги по светлите празници ни натоварват,да даваше реда ЛГ човек да се напъва;)
     
    dedoto и milena7004 харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Растенията са намалени почти наполовина, така е значиииииииително по-добре. Играя, като ще взема със сигурност реда, близо 3 милиона точки за два дни не са ми излишни. /не бера под час, затова смятам 3 обирания за два дни/
     
    -niksan-, sm0uk3r71, Bamze и още 1 човек харесват това.
  19. buba62

    buba62 Главен болярин

    И аз играя минимум за ред, но ще се опитам да взема предмета с (+).
    Получих от Мишо първия златен банан xD. От Силвия точки и пенита.
    Приятен ден, фермери!
     
    ka-linka, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Ако не са ти проблем водата и тора, предлагам ти да сееш на малки полета, защото предполагам, че ще имаш повече изскачащи, т.е. повече малки подаръци от Силвия и Мишо.
     
    Мая и лудакрава1 харесват това.