Дискусия: Ден на плажа

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 11.7.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ден на плажа

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]
    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За всички награди:
    Бамбуков дъмбел
    21 800​
    Кутия за лед
    1 470​
    Отново без гаранция за неповредено сметало.
    ;):)
     
    milena7004 и ka-linka харесват това.
  3. dedoto

    dedoto Адмирал

    на пръв прочит не ми хвана окото, а и горската няма да я разбутвам 8)каквото направя на основното и толкоз 8)
     
    pepa551, kakata13, *ПчеличкатаМая* и 6 други харесват това.
  4. dobrinka1953

    dobrinka1953 Подрастващ автор

    На горската поляна само дървета ли се има в предвид или и растения?
     
  5. Играя. Стимул са ми точките за сезона /2400/, токените /4/ и Пиколото. Усмихнат остатък от деня!
     
    лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  6. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    и двете - дървета и растения. Обори - не.
     
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Всичко хубаво, тая Горска от къде се взе.За мен евента е прекалено сложен и труден, надявам се да успея.Спорна игра и успешен евент на всички.
     
    червената_шапчица харесва това.
  8. Последна редакция: 11.7.23
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Промяната на часа е отразена и при нас. Сега ще сменя и данните на реда. :)
     
  10. Да, знам че е отразена и при нас. Първия линк от поста ми е българското съобщение в официални. Моля те, коригирай началото и края на събитието и във ФАЯ, защото ако четеш само там, ще си с фал старт. Другите линкове са за параметрите на реда.
    Спокойна вечер! :)
     
    -niksan- и DILQNADELI харесват това.
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Добре ще бъде да смениш реда ,да дава върху всичко,не само да е на обори;):)
     
    pepa551, nasko9898, kakata13 и 4 други харесват това.
  12. 0246

    0246 Обитател

    Боже, питайте ме защо започвам да обирам преди да проверя какво не е тръгнало както трябва този път :cry:
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Събитието започва в 17.00ч.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD Питам и отговор не искам xD не си сам/а. Защо не четох, както правя обикновено ами хукнах да бера ръчно, заради харитата. Като видях, че няма изскачащи от първите 5 поленца, сепнах се и Пенчо хукна да чете, та разбрах за смяна на началния час. Пенчо бре чети! Пенчо не чете :p Вече няма да правя така ;)
     
    хамилто харесва това.
  15. 0246

    0246 Обитател

    Ти поне ръчно, ми аз изплющях всичко без едно поле, преди да се усетя xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ай ай ай трябваше да се казваш Денис Белята :p Закачи си обички на двете уши да си знаеш за следващите пъти ; няколко ръчни за подсказка и тогава плющи колкото искаш ;)
     
  17. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    ОК ли е всичко че няма падащи току що обрах 20 полета няма нито едно, Естествено след 17и 10 да допълня:pПоявиха се някакви 20 броя с закъснение 10 минути, Просто нямам думи за случващото се
     
    Последна редакция: 12.7.23
    plamen-n харесва това.
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ти нямаш оправдание, всеки ден си във форума и как си пропуснала инфото за смяната на началото на събитието, не проумявам...:eek::):p
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  19. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ааа не така чедо, от доста време все по-рядко прелитам във форума, хапят ме комарчетата :p;);) скоро може и играта да я замразя за малко :D
     
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ко туй замразяване в жегата? Я си стой тук, майка, да помагаш на мотиката :)
     
    .TAINNA. харесва това.