Дискусия: Ден на отворените гаражи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    Успях и четирите Пиколо да взема.
    И резултатът от тях и от две от преди е Букет цвятя, Забавно плуване, Арт със спрей за цветя, Танц на листата, Шоу с пого стикове и Приказани термални извори. За лалогулденово дърво явно не съм слушкала достатъчно. Но все пак съм доволна,
    3 прекрасни по моите разбирания, 2 приемливи, а последното се правя, че не го виждам , значи 5 от 6, за мен е добър резултат.
    И да не забравяме, че все пак това е само игра.
    Приятна вечер, фермери!
    :):):)
     
    Последна редакция: 31.8.21
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  2. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    здравейте.от пиколото-мултифункционален гений-гъба на точки-цветни мелодии-вечно търсене на съкровище.макар че можеше да е още по-добре резултата оправда усилията.доволен съм.лека вечер на всички.
     
    -niksan-, buba62 и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    На мен от Пиколата ми се паднаха: Букет цветя, Приказни термални извори, Забавно плуване и Шоу с пого стикове. С остатъка от звездите взех тайнствени дръвца за бахама. Е, от тях нищо особено. Така, че чакам Сезона за да си взема Бужум. :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.