Дискусия: Ден на отворените гаражи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dedoto

    dedoto Адмирал

    Моя мечо и цветни мелодии :wuerg:
     
  2. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    Танц на листата и Мултинякакъв си гений.Ще пробвам и за един от магазина ако стане с две бранета сутрин и вечер на дългото растение
     
    лудакрава1, Bamze и .TAINNA. харесват това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Още малко и пиколото от магазина ще бъдат купени, не, че има защо:mad:, но съжалявам, че го започнах, играта е безобразна, не мога да вляза, ако успея, едва ме пуска от поле на поле, чакам за всяко дейсвие, макар, че съм с комбайн, с една дума, все по-зле става>:(.
    Ще се развеждамеxD, макар, че не ми се иска.
     
    -helixme4o-, лудакрава1, dedoto и 4 други харесват това.
  4. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Аааааа, никакъв развод, по лИбоФ се вземахте. Стоиш тук и помагаш на теглото. Аз се изпреядосвах, че забравих да обера в 6 часа и сега растенията ми ще станат около 12, ама няма кой да ги чака, утре съм на работа. Заложила съм 4 пиколо - 3 от събитието и един от читалището, да преспят, та да се паднат най-хубавите неща - 5 дръвчета за лалота например xD
    П.П. Танц на листата, мултифункционален гений, немъртво съкровище и забавно плуване. Можеше и по-зле да е.
     
    Последна редакция: 30.8.21
    tanyamery, dedoto, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не бях се сетила от 4 сандъка да чакам 5 ЛГ-дърветаxD, но обещавам, утре слагам 4 от евента и ще чакам 5 вълшебни шапкиxD:p, хайде да съм по-скромна, наполовина шапки и ЛГ дървета:inlove:.
     
    choko_59, лудакрава1, .TAINNA. и 4 други харесват това.
  6. cecomania

    cecomania Активен автор

    Може ли някой да ми каже след приключване на евента,кое растение е по на далавера да се отглежда-късото или дългото?Чисто математически.Така или иначе не мога в оставащото време да отгледам и едното и другото растение и да закупя всички монети,затова питам кое растение е по добре да отглеждам.И моля без обяснения как ще ставам и лягам и т.н.Просто чисто математически кое от растенията в оставащите 40 часа ще ми донесат повече монети
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Според мен дългото ще даде малко повече монети.
    За 40 часа теоретично можеш да завъртиш (с вода и тор) 6 реколти дълго - това са около 800 растения, т.е. 160 монети, а късо 9 реколти, това са растения за 145 монети.
    (Но все пак по това време очите ми вече се затварят от умора и гаранция не давам.)

    П.П. Но отчитай и момента, че вземането на монети е ограничен брой пъти, т.е. имай едно наум, ако вече си вземал, да не се окаже да имаш растения, които няма какво да правиш.
     
    Последна редакция: 29.8.21
    tanyamery харесва това.
  8. cecomania

    cecomania Активен автор

    Разбрах и много благодаря!!!!!
     
    mushnu4ka харесва това.
  9. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    От къде се купуват другите два Пиколо ???

    Разбрах след дълго взиране - съвсем ни побъркаха8):cry::cry:....
     
    Последно редактирано от модератора: 30.8.21
    kakata13 харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    В 22 часа ще разбера защо копах толкова време, шапки, ЛГ дървета, купони за техника:oops:, сядам накрая на нивата и чакамxD.
     
    .TAINNA., ka-linka и dedoto харесват това.
  11. nik76112

    nik76112 Напреднал

    2 сандъка--търсене на съкровище и унищожител на червеи.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Да се похвалиш, аз моите ги излюпих сутринта :)
     
    .TAINNA. и ПЕПЕЛЯШКА харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    от 3 тият ученик на Ингрит ок е
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Надявам се, че ще има за какво да се похваля:p, ако трябва да се оплаквам, ще ми трябва дебела книга:oops:.
     
    .TAINNA., dedoto и ka-linka харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG] при мен са
     
    .TAINNA., bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  16. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Радвам се за теб, дано имам късмет и аз да се похвалямxD.

    ПП:
    поръчах вълшебни шапки и ЛГ дървета, ноооооо БП отново не ме разбра:
    2 мелодии, търсене на съкровище и шоу със стикове:cry:.
     
    Последна редакция: 30.8.21
    .TAINNA., bubolina8 и ka-linka харесват това.
  17. staneli

    staneli Старши болярин

    Вълшебна шапка, Букет цветя, Цветни мелодии и Унищожител на червеи. Подаръчният пакет пак ми се изплъзна, но в общи линии съм доволна - ще има от почти всичко - и купончета, и парички, и парти врътки, и точици...
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], bubolina8 и 3 други харесват това.
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Това ли е резултата от евента, за миг си помислих, че

    мечтата ми е долетяла при теб:oops:xD.
     
    riomde харесва това.
  19. riomde

    riomde Активен автор

    Помощ, самолетчето на Мими се повреди, замръзна над полето и не мърда, друг излиза да тори, ще стане катастрофаxD.
    И аз да се похваля:
    мулти функционален гений и 2 бр. забавно плуване
    аз ли грешно се моля, БП ли грешно ме разбира, незнам:mad:.
     
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Събитието снощи приключи за мен. Не взех цъкалките, защото са ми безинтересни. Резултата от 4-те бр. Пиколо - подаръчен пакет, вълшебна шапка, забавно плуване и ученик на Ингрид. Доволна съм от резултата. :) Успех на все още играещите! И прекрасен ден на всички!
     
    Bamze, [[Fermerkaa]], riomde и 2 други харесват това.