Дискусия: Ден на отворените гаражи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Неприятен евент , като всеки друг на това поле ,защото е пресметнат до последната минута и без кошници, трябва да се играе под час. Евена е дълъг 152 часа и за това време трябва да отгледаме общо 3 630 растения ( 2 080 механ.растение и 1 550 бамбукови гаечни ключа ) т.е. шест дни стриктно проследяване на всяка реколта - ужас. Нямам възможност да се занимавам само с играта. Тук единственият "бонус" за разполагащите с време и желание е това, че ако предават механ.растение до последна бройка на всеки пет часа ще получават +5 броя (което за 24ч. са си 20 бр.)
     
    bubolina8, .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  2. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Аз ссъм те подвела не говоря за разсяване а за сеене грешката е моя това имах в предвид. А за самото разсяване всеки знае, че се разсява на големи полета не е нужно да се обсъжда
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Харесвам цъкалки по нивото и ако тези бяха 100-200 × нивото въобще нямаше да се чудя дали да си купя кошница. А сега гледам и се мая , кое е най рационално. Кой ли ги е съставил тези кошници ,дето предлагат монета със звезда 225 или 625 броя ? Вярно че не съм добър математик , но колкото и да гледам , не виждам как да оползотворя всички монети , ако си купя кошница....
     
    .TAINNA., лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Раздай ги на бедните xDxDxD
     
    fenomenalem, .TAINNA., -niksan- и 2 други харесват това.
  5. proletina

    proletina Прохождащ

    Имам въпрос тези монети за бамбо гаечен ключ от къде ги събираме???
     
  6. karzil

    karzil Подрастващ автор

    Семената се купуват в магазина на събитието ( монетата със звездичката) :)
    5 броя за 80 броя механизирано растение...
     
    .TAINNA. и proletina харесват това.
  7. proletina

    proletina Прохождащ

    Да ама нали трябват 80 монети със звездички аз нямам такива монети
     
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    1) Бамбуков гаечен ключ може да се закупи (органичен брой пъти) срещу механизирани растения.
    2) А след като се отгледа бамбуков гаечен ключ срещу него могат да се закупят монети със звезда.

    5 бр. бамбуков гаечен ключ струват 80 механизирани растения.
     
    .TAINNA., ПЕПЕЛЯШКА и proletina харесват това.
  9. proletina

    proletina Прохождащ

    Ох сега разбрах мерси много
     
    mushnu4ka харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Първото пиколо закупено,продължавам да сея;):)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, Bamze, dedoto и 2 други харесват това.
  11. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Цъкалките ще ги оставя за последни с надеждата, че от пиколо-то ще се падне нещо по-добро /нали надеждата умира последна/. Сега започвам 320+140 растения за двете от играта, после ще събирам растения за монети само за двата сандъка и накрая ще се пробвам поне за едната цъкалка, зависи от времето.
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И аз реших да не бързам с цъкалките, ще опитам да взема пиколото и , ако остане време, ще сея за цъкалките.

    ПП:
    от обори и дървета, нищо ново под слънцето, както винаги:mad:.
     
    Последна редакция: 28.8.21
    Bamze, ka-linka и dedoto харесват това.
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    изобщо не карам по таблиците нито гледам цъкалките xD сея според времето и нужните монети със звезда. Оглеждам се само за двата сандъка в магазина. На другите им бих хикса xD
     
    -niksan-, Bamze и ka-linka харесват това.
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Двата сандъка от играта и 75 монети, за цъкалките няма да има време, дори единият сандък е под въпрос...
     
    .TAINNA., -niksan- и Bamze харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    1 сандък от задачите с бамбуковото растение и 1 с монети пак с него. Продължавам копането за 2-рия с монети.
    Приятно копане или сладки сънища, фермери!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  16. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз го ударих на лентяйство xD Ще сея, до края без будилник :p Не ми бърка другите полета, не иска ресурс, освен време за обиране и садене. Накрая ще тегля чертата, ще взема някакви монети и ще купя от магазина каквото мога.

    Оставям послание за БП: да не пуска повече такива безсмислени и безинтересни евенти на специалното поле и на другите полета. Да преосмисли наградите в евенти, читалище, сезони, сандъци, пиколо и всякакви благинки, които се падат от разни места в играта. Добавям и колелото спешно нуждаещо се от ремонт и промяна на съдържанието му. Ако БП продължава да примамва с неподходящи горчиви примамки, кошниците няма да вървят, и ще затегнем до край кранчето за приходи от играчите към БП xD
     
    Последна редакция: 29.8.21
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, -dd76- и 6 други харесват това.
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Ето какво ми се падна от сандъците, дървета и обори - Танц на листата и Клопка за хамстери /сандъци /, Слоп пойнт и Драконово дърво от Сокотра /дървета/ , а от оборите нищо интересно освен един сънливец. Доволна съм от дърветата най-вече. Изборът ми на вариант на игра бе награден! ;););)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, axmara и 3 други харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    вечно търсене на съкровище и Забавно плуване се падна при мен
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  19. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Промених плановете- взех 3 пиколо, ще играя последните задачи за цъкалките, после ще събирам растения според времето и ще взема нещичко от магазина. За последния сандък няма да ми стигнат силите, затова по-добре сигурните цъкалки, които не са лоши за моята ферма, отколкото Моят Мечо от сандъка. Да знам, че ще се падне лалодърво, да му се напъвам :)
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, Bamze и още 1 човек харесват това.
  20. -helixme4o-

    -helixme4o- Редовен

    Ученик на Ингрид и Шоу с пого стикове засега,и аз имах тайни надежди,ама...
     
    лудакрава1, choko_59, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.