Дискусия: Ден на отворените гаражи

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ден на отворените гаражи

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятна игра!
    Екипът на Фармерама
     
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Тези евенти не ги обичам, дори ред не видях, като знам какво ми се пада от сандъка пиколо, не съм сигурна дали си заслужава да хабя нерви:oops:.
     
    emcho67, dedoto, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  3. 0246

    0246 Обитател

    Аз ще се пробвам да цъкам за Пиколото, пък докъдето се докарам. Продължавам да си мечтая за лалодърво аз. А тези фламинги от наградите на Ренцо нов любимец ли са или са птиците от острова?
     
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    Домашен любимец са, на 18 часа зреят
    • ще получавате:
      • 15 000 ТО/ТрТО;
      • 2 Безплатно завъртане;
      • +40% ТО/ТрТО, за 10 ч.;
    • Може да се поставя на игрището за любимци;
    • Достъпност: от 3-то ниво.
    По темата - ще играя събитието, Пиколо не отказвам :).
     
    ПЕПЕЛЯШКА, [[Fermerkaa]], choko_59 и 3 други харесват това.
  5. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Няма ред -кофти .Има Пикола ще се пробвам за тях.Доброто на това поле (ако изобщо има нещо хубаво тук) е, че икономисвам ресурс Мими и СТ.Не разбрах само монетите от къде се получават.Успех на всички
     
    Последна редакция: 24.8.21
    ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и ..koni.. харесват това.
  6. Кратунка

    Кратунка Подрастващ автор

    И аз за тях се огледах ,но май ще са само от кошниците на друго място не ги видях.На мен ми допада ,че няма ред така няма да слугувам на време за бране ,когато мога и едното пиколо да взема пак добре.Първо ще гледам тези за бахама ,че секретарки вече имам сега чакам папагалчето да кацне.Успех на всички.
     
    .TAINNA. харесва това.
  7. staneli

    staneli Старши болярин

    Монетките от гаражния магазин срещу растения от събитието. Общо 300 монети със звезди пресметнах, че можем да си купим.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  8. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ок благодаря.
     
    Последна редакция: 24.8.21
    Bamze и staneli харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, 4 сандъка Пиколо не мога да пропусна, сигурна съм, че 3 ще взема, дано успея и с последния.
    За мен предметите не са лоши, но най-напред за сандъците ще играя, те са ми по-интересно, чак след това ще мисля за предметите.
    Приятен следобед, фермери!
     
    Bamze и .TAINNA. харесват това.
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Няма ред, мъчим се на специалното поле за две мижави цъкалки само и 4 сандъка пиколо ... чудя му се. Ще започна и до където както стигна. И без харчене на ресурси. Хич няма да се зоря. Само ме подсетете приятели на какви поленца да сея. Кои ще дават повече бройки след разсяването :)
     
    FrozenKiss харесва това.
  11. staneli

    staneli Старши болярин

    След разсяването, големината на полетата няма никакво значение относно количеството на обраните растенията, само дето при по-големите полета се пести от тор и вода :)
     
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Единствения ресурс, ако може да се нарече така, който можеш да похарчиш на това поле е обикновената тор. За да я спестиш поставяш големи полета и допълваш със средни и малки.
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Водата ми е безлимитна, а за тор имам 5600 сандъка :)
    Благодаря момичета :)

    п.п. има един тарикатлък: сеем на големи полета и допълваме със средни и малки. Така отиват много по-малко семена за сеене. Подсказаха ми го :p
     
    Последна редакция: 24.8.21
    Bamze харесва това.
  14. lilimim

    lilimim Активен автор

    .[​IMG]
    От немците - вторият вариант е с 28 големи, 4 средни и 8 малки. По-удачен е.
     
    лудакрава1, bomberabg, -dd76- и 10 други харесват това.
  15. dedoto

    dedoto Адмирал

    за разсяване първо само големи;)па после квот доди;):D
     
    nefertiti, Кратунка, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Бреййй комши от кога 4 пикола са няма и нищо.Утрепвали сме се за едно-май забравяш xDНещо много си дигнала гарда :pЯ да вземеш и двата будилника , да ги курдисаш през час и с мотика номер 99 на ниватаxD Кат звънне събуди и мен, че съм поспалана xDЧакам :D
     
    dedoto, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD нищо са щот нищо не ми дават, само глупости xDxDxD
    За будилника, този път без него. Денем късото, нощем дългото и каквото стане :p;)
    Златоооо това си го слагам в папката за фермата :inlove::D Благодаря ти :D
     
    Последна редакция: 25.8.21
    lilimim и лудакрава1 харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А като си купим от магазина, първите семена за бамбуков гаечен ключ и ги размножитм, те ще могат да се презасяват , нали ? И защо аз виждам 6 сандъка "Пиколо" ? Е, да редче няма, но отново няма изскачащи, което е много добре. Още по-хубавото е че на всички други полета можем да правим каквото си искаме цяла седмица.
     
    Последна редакция: 24.8.21
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, ще могат. Но все пак трябва да внимаваме да не останем без семена, че купуването им от гаражния магазин е ограничено.
    :oops::oops::oops:
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    На това поле, какъвто и размер да сложиш, резултата е един и същ, икономията е акото, така мисля.
     
    лудакрава1 харесва това.