Дискусия: Ден на океана

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 3.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от оборите пълна плява
     
  2. boris252525

    boris252525 Стажант

    искам да попитам кои бонуси важат за Басейн за морски пера,тези за оборите или бонусите за постройките направени в работилницата?
     
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

     
  4. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    Да се похваля и аз още само 48 сол и приключвам.:)
     
    черешка харесва това.
  5. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Еее, много бройки, стряскащо! Но се оказа, че не беше толкова сложно. Май, от БП се опитваха да ни сплашат и да изкупим кошниците още от старта, ама пусти му магарета - упорито сяхме и поне аз успях и без вложения.
    Успех на всички, които още се борят - има време!
     
    -helixme4o-, черешка и MARV3000 харесват това.
  6. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    моля ако някой има желание да помага със солта.Много благодаря.
     
  7. черешка

    черешка Старши болярин

    От този куест оборите са значително добри - киви, птицечовка, котки, шъркели, жаба и къртици, дърветата за сега сложих част от тях - японски мушмули и нар ххл.
     
    aleks62-40, milkoga1, vanko22 и 3 други харесват това.
  8. bilq76

    bilq76 Познавач

    :D и при мен, не стига това ами бяха умножени по 2:mad:и поне оранжеви да бяха пък то жълти, от всичко най съм доволна от стръкчетата на острова:music:
     
    FrozenKiss харесва това.
  9. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Не знам за другите, но мен малко ще ме измъчи този куест. С това намаляване на изкачащите може една задача да не успея да изпълня.
     
    Murkata харесва това.
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз ще го довърша довечера, днес доволно от острова ми даде за закуска 31 сол с дървета предимно и малко хибискус, чак не повярвах, че това което виждам е истина. 52 ми даде от основното от карамфили, 32 от пустото с растението от събитието и 43 мисля бяха от горската поляна с рози. Остават ми още 141 сол, тъй че след около 7 часа като ми станат розите, ще съм събрала всичката сол.

    БЛАГОДАРЯ на колегите, които също ми пратиха солчица, за киселото зеле зимъска. :D
     
  11. boq01

    boq01 Прохождащ

    МОЛЯ ВИ ПОМАГАЙТЕ, НЕ МИ СТИГА СОЛТА....
     
  12. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    след обиране на перуника на основното поле ми даде 54, на пустото ми падна 44, а на горската 28. Не знам ще мога ли да събера до утре 280 сол. Сега съм засяла рози на основното, а на другите - растението от събитието.
    Може ли малко помощ ако някой има свободни подаръци за солта.
     
  13. isa_66

    isa_66 Подрастващ автор

    здравейте ...ще ми трябват още сол не знам без ваша помощ дали ще се справя ....който иска и може да помогне МОЛЯ....ще съм ви много благодарна ....весела и успешна игра на всички
     
  14. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    последни метри с 22 пера и куеста е завършен. В началото и аз се стреснах малко, че няма да успея, но все пак и задачите са само 4 , не като другите предишни евенти с по 7 задачи....
     
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Те 4 задачки, ма като за 44. :oops: Иначе, още 121 броя и аз го свършвам евента. Бях се притеснила истински, че това ще е мисията невъзможна. :D Ма на добре, че не съм добър оракул.
     
    -helixme4o- харесва това.
  16. baiete

    baiete Болярин

    От оборите киви , щрауси /червени/ , 2 крави и кокошки жълти , жаби , гълъби , хамелеони , крави и развъдник за японски шарани /оранжеви/ . А от стръковете във фермата ковхой , 3 вишни , по 2 лимона XL и XXL , японска мушмула , 2 бука XL , кайсия XL , по 1 бъз XL и XXL , дъб XXL , елха XXL и клен XXL . Пак няма птицечовка но съм доволен ковхой нямах . Желая на всички по - голям късмет ;) . Марианската падина е покурена :p успех и борба до края не се отказвайте !
     
    tutifruti9, Valkaaa76, черешка и 2 други харесват това.
  17. kukuruku1975

    kukuruku1975 Стажант

    При мен да бахамата пълна боза , но за сметка на това от оборите и стръковете на фермата съм доволна 2 бр. птицечовка и 2 бр. ковхой другото пълнеж не го и отразих . :)



    Мъжо ако си примерен до ПиТ ще ти пратя птицечовка xD
     
    [gabi]04 и baiete харесват това.
  18. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    2 нар хл . 4 нар ххл , личи ххл , райска ябълка ххл , шамфъстък хл , 2 огнено дърво , смокиня ххл , папагалско дърво , тамаринд , 3 рожков ,бананова палма хл ,
    от оборите нищо интересни само еноти и къртици :(
    пак се разминах с така мечтаното киви
     
    черешка харесва това.
  19. baiete

    baiete Болярин

    Ма нали не си забравила , че нямаш киви ша ги трампим та не знам кои ша е примерен xD . Айде да са изнасям ,че ша ми се карат , че спамим :oops: ша са разберем у къщи 8)
     
    черешка, Valkaaa76 и kukuruku1975 харесват това.
  20. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Моят резултат: бля-бля-бля
    щъркел, котки, мишки, 2 къртици, хамелеон жълт, бобър++, краварник оранжев, кокошарник жълт, щраусови яйца жълт
    2 ковхай, 2 японски вишни, 5 бъз XXL, бъз XL, 2 кайсии XXL, бадем, захарен клен, елха, дюля, черница /всичките XXL/
    3 рожков, 2 седра, огнено, 2 нар XXL, 2 шам XXL, 2 бр. орех XL, банан, кокос, мандарина, кактусово, кумкват /всичките XXL/
     
    FrozenKiss харесва това.