Дискусия: Ден на океана

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 3.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да, от басейните е много зле, наслагах хибискус, пък ще видим утре сутринта, какво и колко ще е нужно.

    Не знам и не ме интересува, дали повечето са го завършили. Факт, че изскачащште намаляха. Констатирах го, защото няма как да не ми направи впечатление разбиката от 30 до 18. Не ми се вкарват пари, така че аз не съм от приключилите го вече. Прилагам всички възможни хватки, поне тези, които са ми известни но ефекта е нулев, а до вчера работеше. Друг е момента, че при досегашните куести последните 2 дни отпушваха кранчето, сега го затягат.
     
    desi232 харесва това.
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На бахама от 41 басеина и всичко друго дървета имам 6 изскачащи, при условие, че първият път ми даде 23 броя. Този път реших да гледам и следя, какво, от къде и колко дава, защото до този куест не си бях правила този труд.
     
    fermer4o888 и desi232 харесват това.
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    от дърветата два ковхая, японска вишна и много бъз и бук, на острова три рожков, панданхл,ямайска слива ххл,две кивита ххл, нар и шамфастък ххл, бразилски орех ххл,другото е плява

    остават ми 24 броя сол да събера сутринта
     
    черешка, FrozenKiss и Valkaaa76 харесват това.
  4. gogo0745

    gogo0745 Стажант

    моля за морска сол
     
  5. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Не се притеснявай ще успееш , това е за един ден и половина работа.Останали са ти само две обирания водорасли и две- три на рози. Пък като се замисля , то за толкова малко копане и админите ще ти помогнат:D:D:D,хахахах.При мен куеста вече е в историята:).
     
    kumalisa, pif4o335 и slunchiceto харесват това.
  6. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    При мен една птицечовка и един ковхай, на острова един тамаринд, всичко друго боза, но поне имам един тон обори с еноти за експреса, когато го пуснат :p. Иначе и на мен ми остават 30-на броя сол, имах късмета да се падат добре като бройка....
     
    черешка, -sindi9-, feminella и 4 други харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Редичката заключена.
    От стръковете - захарен клен XXL е единственото читаво, от оборите - птицечовка, от баха стръкчетата - 2 седри, амхерстия, райска ябълка XXL и йерба мате XXL. Можеше и малко по-добре да бъде, но все пак съм доволна.

    Успех на все още играещите!
     
    kumalisa харесва това.
  8. asyalubov

    asyalubov Стажант

    Благодаря! Дано дас имам успех, защото ми трябва още много морска сол. Моля подарявайте!!! Поне стръкчетата и оборите ще спечеля ако не редчето
     
    kumalisa харесва това.
  9. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Помагайте! Трябва ми морска сол. Няма да се справя!
     
  10. nikola2014

    nikola2014 Стажант

    Как мога да изпратя подарък на някой без да ми е съсед? А мога ли да пратя повече от един на един и същ човек?
     
  11. Styx

    Styx Guest

    повече от 1 подарък/безплатен/ на ден на един и същи играч не можеш да пратиш. Може да пратиш срещу заплащане.
    за да пратиш подарък на играч който не ти е съсед, отиваш в пощата пишеш му едно писмо, след това отиваш на изходящи писма, маркираш играча с отметката в ляво и най отдолу даваш на "добави като приятел". по този начин го вкарваш в бъди листата и вече можеш да му пращаш подаръци.
     
    Последно редактирано от модератора: 8.6.15
    feminella харесва това.
  12. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Ако ви се занимава помагайтееее..ако ли не ,здраве да е!xDxD Благодаря ви и Успех на всички!;)
     
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да се включа днес и аз. Още 350 морска сол и го завършвам. От довечера започвам с розите, та мисля да дойде и солчицата. Все пак ден и половина мисля да стигнат поне за 4 обирания на рози, средно от обиране 80 сол прави 320, приятелите ще подарят още 20 и мисля да съм на 6 малко преди края на евента. Вярно ще ми потреперят партенките ма на - колкото толкоз.
     
    feminella харесва това.
  14. Styx

    Styx Guest

    да се похваля и аз. още само 104 сол и съм готова. с другото приключих :D
     
  15. bim177

    bim177 Редовен

    търся сезонен подарък/ морска сол /като награда, който има възможност да изпрати . Благодаря предварително на отзовалите се
     
  16. baiete

    baiete Болярин

    От баха стръкчетата - 3 седри , амхерстия , райска ябълка XXL , папая XXL , 2 нара XXL , бразилски орех XXL , 2 рожков и 2 папагалско дърво другото XL пълнеж . Амхерстия ми липсваше доволно . Другите стръкове и обори не съм ги мятал още , че ми трябват още 179 сол и тогаз ще и пробам .
     
    [gabi]04 и черешка харесват това.
  17. velinaM

    velinaM Прохождащ

    Моля за помощ,имам нужда от морска сол.Благодаря предварително
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ей, хора от горния слой, тази сол почти изчезна:mad:,от 42 секвои 26 сол, срамота:mad::mad::mad:.
    Какво се случва, някой ще обясни ли, така няма да завърша куеста:mad:.
     
    sashka_9800 харесва това.
  19. Famine

    Famine Активен автор

    имам нужда от морска сол. Морската сол много намаля. Преди от обирането на основното поле ми даваше около 36-40, а сега ми дава по 10-15. Просто много малко морска сол изскача, а бройките, които изиска куеста са големи. А и с това, че трябва да се хаби морска сол да мелянето на храна. Много гадно стана с това, че намаляха бройките. Просто ако продължават да изкачат така няма да мога да завърша куеста, защото растенията почти съм ги събрала, но морската сол ме спъва. >:(:mad:
    Моля ви помагайте и изпращайте морска сол.
     
    sashka_9800 харесва това.
  20. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    На мен ми остана да събирам сол само за трите нива на 4 - та задача от евента, другите ги изиграх почти. За третата на 3-та задача ми трябват още само 15 броя, но до довечера ще ги имам, тъй че не ги турям у сметките.