Дискусия: Ден на океана

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 3.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bratt500

    bratt500 Прохождащ

    Имам проблем - на 33 -то ниво съм, а в работилницата ми няма възможност за построяване на Басейн за морски пера
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Трябва да имаш 14 ниво на Бахама, за да можеш да построиш басейн.


    П.П. И загадъчните стръкове вече складирани, още 180 сол, 3918 водорасли и 130 морски рожбички и край на дългото копане.
    ;):p:)
     
    Последна редакция: 7.6.15
  3. desi232

    desi232 Посланик

    довечера ще взема реда.а за реда трябват ли определени цъкалки или каквито ние си сложим
     
  4. Styx

    Styx Guest

    на реда ще могат да се поставят само предметите от евента.
     
  5. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    още 208 сол само
     
    MARV3000 харесва това.
  6. desi232

    desi232 Посланик

    моля за помощ не ми достига сол.и от полетата много малко изкача.благодаря
     
    fermer4o888 харесва това.
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да, определено има спад в изскачащите, по - малко пуска вече, колкото и да ни ми се иска да го призная е факт. От основното до вчера даваше на 1-во обиране 30-34 броя, днес е минус 10. От пустото даваше 30 сега са 20, искат май да ни принудят да попазаруваме, а хич не ми се ще точно сега да се охарчвам и изтупвам джобовете.
     
  8. калпазанка

    калпазанка Подрастващ автор

    3 600 растения и 398 сол ми трябват още, за 3 дни е почти невероятно да събера изскачащите, както намаляха бройките.
    яд ме е само, че произведох всичката храна за перата, нали съм сръчна
     
  9. Катерина.

    Катерина. Стажант

    Повечето играчи приключиха с растенията, а и с куеста като цяло и затова нямаляха изскачащите.
     
  10. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    на мен ми трябват още 570 сол и съм сигурна, че ще успея
     
    FrozenKiss и MARV3000 харесват това.
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И на мен долу-горе толкова ми трябват, но с растението почти приключих, сега се надявам на секвоите и дървета ххл, дано успеем:p.
     
    MARV3000 харесва това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    трябва да събера около 6000 водорасли и 260 морски пера:oops:вече се съмнявам че ще успея
     
  13. pif4o335

    pif4o335 Кандидат за признание

    и сега какво... морски пера ли да ти пращаме xD
     
    FrozenKiss харесва това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    няма ли с кой друг да се заяждаш>:(
     
  15. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    На мен ми остава само 408 морска сол.
    Статистически погледнато: в петък вечер необходими 950 бр.
    в събота вечер - 680 бр.
    в неделя вечер - 408 бр.
    Лично аз не виждам намаляване на изскачащите. Още повече, че до сега отглеждах само водорасли, а на острова след оборите с перата - хибискус, за да ми съвпадне жътвата. Минавам на рози и джинджифил - да видим 8). А и остават най-грубо погледнато понеделник - 2, вторник - 2 и сряда поне 1 бране ;)
     
  16. anych

    anych Младши експерт

    Какво общо има колко играчи са приключили куста с изскачащите? Не виждам логика, броя да намалее, поради тази причина, но може и да бъркам... Определено и на мен ми направи впечатление, че преди пускаше повече, сега по-намаля. Със сигурност няма да го приключа докрай, сега се боря с 3-тата и 4-тата задача, да си взема поне тайнствените обори и дръвчета, пък останалото - до където стигна, до там.
    И все пак, ако на някой са му останали излишни подаръци, да ме има в предвид :)
     
    черешка и desi232 харесват това.
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    остават ми 135 , слагайте дърветата ххл и ги обирате на 12 часа или рози , това е играта
     
  18. maresis44

    maresis44 Стажант

    при мен от басейните за пера на Бахамарама, като ги обирам, не ми изскача сол. Нито една! И при вас ли е така?
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    С растенията приключих преди час, остават ми 30 морски мушмуроци и 6 солчица, но вече сабалям, за днес се наиграх.

    От 25 басейнчета - между 3 и 11 сол изскачаше. Но съм забелязала, че Бахама е доста скръндзава откъм изскащачи.
     
    desi232 харесва това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    аз сутринта заредих лешници и лук,от 3-то полета събрах 149 сол и от острова 25 от оборите. общо за един ден може да събереш сол над 300:):)
     
    черешка и kumalisa харесват това.