Дискусия: Ден на океана

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 3.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    писах проверено, кашкавалени топки, яйчен пунш и валентинска саксия тези действат само
     
    снукърʁбг и [gabi]04 харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    този път евента е много труден,малко се съмнявам че ще успея да го изпълня.
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Но да опиташ не е забранено, и най-вече да се забавляваш! Дерзай!
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  4. danilori

    danilori Прохождащ

    някой смятал ли е колко бр. храна трябва да смеля в мелницата?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    490
     
  6. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:xDhttp://fa.bigpoint.graal-network.com/generate-recipes.php?color=FFCC99&lang=bg&html=1&id=83
     
  7. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Последната храна се мели вече. След 10 мин. ще разполагам със 199 пера. В наличност имам 1932 водорасли и 8 морска сол. 6-7 реколти и водораслите са приключени. Мисля, че за оставащото време ще се съберат 950 бр. морска сол - щом от вчера до днес са 500 бр.
     
    Мариана07 харесва това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    значи е подействало;)без тях 2.52
     
    Последна редакция: 5.6.15
  9. danilori

    danilori Прохождащ

    благодаря :)
     
  10. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Внимавайте с производството на "морски пера" , че аз се поувлякох и бях пуснала 550 бройки . Усетих се навреме и спрях мелницата , сметнах си с моливчето - повторно си пуснах нужното количество и даже ми остана 40 морски сол , която започвам да предавам в евента . ТАКА ЧЕ ВНИМАВАЙТЕ
     
    черешка и Мариана07 харесват това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз ги играя паралелно, произвеждам - предавам. Първата задача изцяло приключена, втората до довечера също ще е превъртяна надявам се, чакам само водораслите да събера. Че и солчица малко, че хич не гледам колко и от къде иде, пък до където стигна, ко го изиграя ще съм горда със себе си.
     
    Мариана07, AIDA_78 и снукърʁбг харесват това.
  12. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Първата ми цел е изпълнена - облаците ми се увеличиха с една редичка.
    Отново - късмет на всички с изскачащите, другото се постига с труд. И нека по-новите играчи не се отчайват, и ние сме минали през доста недоизпълнение куестове. Нека се забавляваме предимно!
     
    tanyamery и Мариана07 харесват това.
  13. baiete

    baiete Болярин

    Остават ми да си набавя още 711 сол , 10083 водорасли и 211 пера / като манджата я имам готова / мисля ,че ще се справя имам време а и довечера имам още 1 обиране . Пожелавам на всички успех и се забавлявайте ! ;)
     
    Последна редакция: 6.6.15
    черешка, ZORBA13, desi232 и 2 други харесват това.
  14. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    На същия принцип го играя - ту предавам сол в задачките, ту храна меля, но всичко върви успоредно. Само че се насочих към трета и четвърта задача - третата е изцяло завършена, от четвъртата боря златото. После ще се връщам назад. Ако не секнат броя на изскачащите, евента ще го мина и без помощ от "приятели" (много ме мързи да ги обхождам)
     
    tutifruti9, desi232, Мариана07 и още 1 човек харесват това.
  15. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    остават ми 2000 бройки водорасли и 400 сол
     
    baiete и desi232 харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    а на мен 12000 :(
     
    baiete харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    остават ми 580 сол ,водораслите не съм ги изчислявал,защото те са най лесното нещо ,да но кранчето да продължи да тече:).
    да не вземи да капи :cry:.
     
    черешка, MARV3000, desi232 и още 1 човек харесват това.
  18. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    още 6800 водорасли и 680 морска сол
     
  19. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Съседе с тебе сме на един хал и аз точно направих същата сметка , като теб . Успех .
     
    MARV3000 харесва това.
  20. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Остават ми още да събера - 6840 - водорасли и 637 сол. Надявам се да успея. Хах, промяна, кат не смятам правилно. Ма като чета се движим горе - долу еднакво. Имам да смелям още 28 манджи и общо да извадя 142 морски пера, ма не ги мисля, че съм заредила 41 обора и с 3 - 4 обирания, за ден и малко ще са готови.
     
    Последна редакция: 7.6.15