Дискусия: Денят на Храмовата маймуна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    да им се спре бирата докато не оправят всичко
     
    eva-mina и FrozenKiss харесват това.
  2. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Компенсации ще има за всички от сърце /ама друг път/, остава винцето, мезето и да друснем ний едно хорце...
     
    FrozenKiss и kakata13 харесват това.
  3. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    :)) използвайте си времето да разучите играта , да няма после пак какво и защо
     
  4. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Цял ден овцата кърти, чакам до 23:35 влизам бера едно поле сагуаро и няма никой, гледам то събитие няма, известие няма. Нищо няма. Егати и цирка , защо изобщо го пуснаха. Изтървахме милиони точки, изхабени нерви и без това в достатъчно напрегнатият ни живот. Иначе който иска мелница и помощници може да си купи и да мели храна за овцата с къртача. Ако може утре сутрин да заваря 7 различни евента да има и за полето със занаятите , със 7 различни вида кошници и ако може поне 3-4 цъкалки по 3-4 евро (кво им плащаш). Даже ако може ако ще къртят пак да направят пряк път поне до банката, да може човек да си купи това онова.

    П.П: :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
    dedoto, karzil, missdadi и 9 други харесват това.
  5. БашФермер

    БашФермер Генерал

    хахахахахахахах xDxDxDxDxDxDxD
     
    -niksan-, missdadi, MamaRene и още 1 човек харесват това.
  6. БашФермер

    БашФермер Генерал

    запиши си тела за смси, там няма лабаво и да няма игра парите ще ти ги вземат. оная нек си кърти, ти им пиши месажчета :D
     
    sabchooo и DILQNADELI харесват това.
  7. cecomania

    cecomania Активен автор

    хаха току що обрах и аз 3 полета с дървета и нищо...Съчувствам и на момчетата и на момичетата работещи тази вечер по отстраняване на проблема.който явно бе сериозен,но от друга страна се чувствам п.....н.Толкова часове загубихме в чакане да започне играта ...а накрая нищо...Малко тъпо се получи...Че и редих .като последен глупак харита-и то пак нищо...Че изтървахме и Бейби Бума.....Изобщо абсолютна греда...Сега като се загледах имам чъвството,че нещо с времето не е наред.Сякащ съм си обрал оборите преди 1 час (което разбира се е невъзможно,като се има предвид,че от 9 часа няма сървър)..Не знам какво се случва
     
    Последна редакция: 16.5.18
  8. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ще съчувствам и аз при положение че са работили, а аз подозирам че не са - след като почти нищо не са свършили, ссвен че махнаха овцата къртач и отмениха всичко...И най - важното и показателно е че след почти 10 часа "усилена" работа - не знаят какво да правят !!! Някой спомня ли си подобен срив и провал в дългогодишната история на БП и на онлайн игрите. Но както казва един капацитет: "Продължаваме напред...". Какво друго ни остава...
     
  9. iseto73

    iseto73 Прохождащ

    А ако го пуснат днес?Ние сме обрали и какво правим?
     
  10. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    ами мога само да ви пожелая приятна игра.единствено тук имам достъп.днес прочетох че най вероятно ще почивам няколко дни
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Дано си оправят всички проблеми:
    играта е ужасна, нито можеш да обереш без рестарт, облачетата с часове се рея, докато успея да ги оправя, трудно се минава от поле на поле, с една дума, ПЪЛНА СКРЪБ:mad:.
    ДО КОГА ???
     
    Последна редакция: 17.5.18
  12. elliss_bg

    elliss_bg Ветеран

    Снощи и теглих майната на играта, като видях, че УфцЪтъ кърти xD спретнах софрата за гостите и след 1 часа седнах и аз след като обрах всичко установих, че няма евент няма нищо. За пореден път китайчетата се подиграха с нас. Вместо играта да доставя удоволствие напоследък ни карат да се потим от хилядите бройки и забиваща игра. Докога ще продължава това ???? :mad:o_O
     
    bubolina8 харесва това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Вчера в 22 и нещо -divane- съобщава "отложени събития" - отварям да получа новинки и чета , че всички събития са отменени !
    Отложени или отменени ? Това е въпроса, който стои без отговор от снощи... Не че упреквам споменатата личност, вероятно това са и казали, но някой трябва да отговори на този въпрос с конкретика !
     
  14. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание


    Според календара на дойчовците ще стартира от утре, така че зареждаш и се спотайваш :pxD
     
  15. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Пит ще тръгне ли?
     
  16. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Не днес, двата евента и ПиТ-а са отложени за утре за сега
     
    FrozenKiss харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    А да бе ще развалям фермата и ще я оправям за този дето клати гората. Замина ми един купон вчера после още един да оправя бахама изгоря ми бонуса плевня да си ги играят евентите.Това би трябвало да е показателно,че е време да се поспрат малко задръсти се играта отвсякъде и се скапа.Обаче офертата за мелницата си вървеше с пълна пара върти се оная перка ,че пушек се вдига .
     
    beti06, FrozenKiss и лудакрава1 харесват това.
  18. ТИН

    ТИН Обитател

    8 години играя и не помня такова нещо !Знак че трябва малко да се поспрат да пускат по няколко събития наведнъж !
     
    mell, bubolina8, missdadi и 2 други харесват това.
  19. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Как обирате, зареждатеo_O. Снощи не успях да отворя нищичко.
    Днес поне ме допусна до форума.Еее, има напредък- работят хората.
    Ако има неотворени подаръци на Рошко, какво ще стане с тях?
    Съжелявам, че не успях, да пратя подаръци на съседите си:eek:
     
    .water. и лудакрава1 харесват това.
  20. missdadi

    missdadi Стажант

    а за супер акаунтите не се знае дали ще хванат пит-а или ще му видят опашката :cry:
     
    Последна редакция: 17.5.18