Дискусия: Денят на Храмовата маймуна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    само на теб да е писнало май на всеки, но така ще си е защото все още сме тук и играем сега кой ще ми компенсира загубеното време плевня ми техника или пак да пием по една студена вода и вместо 2 седмици ще го удължът на 3 край вече надминаха всичкото ми търпение добре се каних да не го играя ма аде тая плевня де ми я даде нощес и то 2 пъти едно след друго ми е жал да не го играя скапаният им евент ма те пак се уляха
     
  2. scaregrowII

    scaregrowII Старейшина

    Алчността винаги води до..... технически проблеми . /за БП/
    При мен имаше изскачащи,но много срамежливи. От едното поле с 24 ч растение-14.От другото-12.
     
    FrozenKiss харесва това.
  3. sahara83

    sahara83 Познавач

    И хайде пак !Този път направо на овчицата сме! Няма да си играем на дребно я!
     
    FrozenKiss харесва това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Едно със загадъчни стръкове и анаконди (и Харита) обрах, на второто (със загадъчни обори и няколко маймунека) ме ритна. Третото май беше с ленивци.
    Че не успях даже да разгледам от загадъчните стръкове нещо интересно пръкна ли се, бързах да разсявам. Ама по-късно ще да е.
    Дотогава - реално кафе и фасове.
     
    FrozenKiss харесва това.
  5. terazinni

    terazinni Напреднал

    Дааааа, този път направо е подигравка. И моите са толкова от 2 полета с 24-часово. СмЕх!
     
    FrozenKiss харесва това.
  6. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Е сега без да се обиждате, ама нали не очаквахте от събитие което е 2 седмици, на първо обиране да излязат по 150 изкачаши?
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  7. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Много дълго това прекъсване сигурно ще го удължат!
     
    FrozenKiss харесва това.
  8. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е това вече на нищо не прилича , техника , бонуси , бейби бум.........всичко на вятъра..........накрая едно извинявайте и готово
     
    -dd76-, FrozenKiss и bubolina8 харесват това.
  9. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    сега лежат под комбайна и се чудят кво да правят:cry::cry::cry:
     
    [[Fermerkaa]], SKATAVKATA, scaregrowII и още 1 човек харесват това.
  10. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    и като го удължат какво , да не би да ни върнат ресурсите
     
  11. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Филмът ми свърши, краткия клип не... Отивам да пия едно с приятели, явно аварията е сериозна :)
     
    kakata13 и FrozenKiss харесват това.
  12. zorro58

    zorro58 Главен болярин

     
    DILQNADELI и [[Fermerkaa]] харесват това.
  13. tani1980

    tani1980 Полубог

    Нас направиха на маймуни. Отидоха бонуси и прочие... Объркаха ми и реда на засяване и обиране на фермерските полета...
    Проблема им бил автоматичното обиране...

    Това е за БП с много любов и от сърце. Предварително им се извинявам за причиненото неудобство. xD
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 16.5.18
    DILQNADELI, kakata13 и FrozenKiss харесват това.
  14. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    по един храм на маймуна ще си направим с нашият си тотем :))
     
    FrozenKiss и tani1980 харесват това.
  15. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    колкото по засукани имена слагат на растенията толкоз по бъгава става играта
     
    FrozenKiss харесва това.
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Май ще има време за по повече от бира :( Последно казаха, че не са сигурни дали още -2-3 часа ще са им достатъчни, да върнат играта.
     
    kakata13 и FrozenKiss харесват това.
  17. tani1980

    tani1980 Полубог

    Е значи омазаха всичко тотално.
     
    FrozenKiss харесва това.
  18. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    свърши им работното време , добре , че не е петък, че чак в понеделник ще го оправят
     
    tani1980 харесва това.
  19. tani1980

    tani1980 Полубог

    Явно днес няма да стане, не че съм песимистка..., не че нещо но всичко отиде по дяволите.
     
  20. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    компенсация от 48 часа комбайн, няколко чатнита и отпускане на кранчето за изскачащи