Дискусия: Денят на Храмовата маймуна

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.5.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Моля обяснете ми как ще съберем и трите цъкалки при положение,че имаме избор от два тотема,какво пропускам?
     
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз като теб си зададох този въпрос, но после на картинката, видях вляво лентата на напредъка и си отговорих.И то защото търсех от къде се печели редчето !
     
    -niksan- харесва това.
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Всеки завършен тотем се отразява като бройка вляво в прозореца и при достигане на определен брой игри получавате награда.
    Завършени тотеми1491316
    НаградаСтикерБахамски музикантИнструктор по хулаТанцувай в ритъмаРед с облаци

    А двете от седмо ниво остават извън редичката.
     
    FrozenKiss, _HAIDY_ и лудакрава1 харесват това.
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Тъйййй .... аз абсолютно нищо не разбрах, но важното е че засях xDxDxDxDxD
     
    Кобрелия, pepa551, FrozenKiss и 3 други харесват това.
  5. _HAIDY_

    _HAIDY_ Подрастващ автор

    Благодаря Муши!
     
  6. kismit

    kismit Активен автор

    Ще играя събитието - достатъчно време са отделили за него :) Имам питане относно загадъчните стръкове и обори - ако ги поставя на полетата, ще има ли от тях изскачащи или не?
     
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, да, ще има.
     
    kismit харесва това.
  8. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Ще го започна, зер толкова време какво ще правя, пък ще видим... на първо четене е като: тъмна църква, ситно евангелие и кьорав поп...
     
    tanyamery и FrozenKiss харесват това.
  9. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тези "Храмови маймуни" се размениха с "2 от 3", но определено е плюс дългата продължителност на евента и то най-вече за играчите, които не са отворили до край кристалните водопади, защото могат да съчетаят нещата с добро планиране. Много голяма пързалка обаче ми се струва да те подлъжат с рециклатор точно преди евент с толкова много изисквани ресурси !
     
    FrozenKiss и SKATAVKATA харесват това.
  10. .банчева.

    .банчева. Младши експерт

    Какъв е този мамут
     
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    търси селекция на слонове 4 та селекция ако не се лъжа е
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. БуляГана

    БуляГана Прохождащ

    коравата ми тиква не увира, та питам след всяко завършено ниво ли могат да се избират 2 тотема или до края на събитието остават първите 2 :oops:
     
    milena7004 харесва това.
  13. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    След всяко завършено ниво, можеш да ги сменяш.
     
    milena7004, DILQNADELI и лудакрава1 харесват това.
  14. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Добре започва както винаги събитието... кратка пауза

    Убий малко време като гледаш краткото клипче! :)
     
    лудакрава1 и milena7004 харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Настана веселото xDxDxD УФцата кърти xDxDxDxDxD
     
  16. tani1980

    tani1980 Полубог

    Писна ми от тяхното недоглеждане. Събитията още почнали-незапочнали и за пореден път проблеми. До кога все ние (играчите) трябва да понасяме негативите от техните на БП грешки?
     
  17. ФЕРМЕРЗ

    ФЕРМЕРЗ Подрастващ автор

    ВЛЯЗОХ, ОБРАХ И БАМ ИЗЧЕЗНА ВСИЧКО, МАЙ НЯМАШЕ И ИЗКАЧАЩИ. ГОЛЯМА НАБУТКА ПАК. МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА. ВЕЧЕ ИМ СТАНА НАВИК. ПРОСТО ЗАПОЧНА ДА МИ ПИСВА.
     
  18. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Ако беше веднъж-дваж - да кажеш, че е грешка... Явно толкова могат... Отивам да си догледам филма.
     
  19. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Пак се започна няма и 12 мин и къртачът се появи - "скоро ще бъдем онлайн"...Надяваме се ! Голями традиционалисти сте това БП - не пропускате нито начало, нито край на събитие, а понякога и среда !
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Време е за спам. (Към екипа - извинете ме, трийте ме като трябва. Сори ;), сърбят ме пръстчетата.)
    [​IMG]
    Ако някой му се пие, да се чувства поканен.
     
    MamaRene, kakata13, [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.