Дискусия: Денят на Св. Валентин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. meche

    meche Стажант

    Здравейте,сега видях,че ми липсва цъкалката "Непослушният Майк".Евента го завърших,ред имам,но цъкалката я няма!!!Сигурна съм,че беше на реда,а липсва!Моля,за помощ!!! ID milena_ot_shabla ID: 49626849


    Виждам,че вече е намерена,и въпреки всичко съм гневна.Моля,да ми обясните от кога е била махната от реда?Защо не беше на реда?Какви ресурси съм изгубила за времето през ,което редът ми е бил неактивен?Само с този ред ли е имало/има проблем?Задавам всички тези въпроси,защото липсата я открих съвсем случайно,което говори,че можеше и изобщо да не я открия.
     
    Последна редакция: 25.2.23
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Никаква намеса от наша страна не е имало, никой нищо не е намирал.
    Предполагам, че става въпрос за невизуализиране на някой предмет и си се поддал/а на паника, че има проблем с реда.
    Ще те посъветвам при евентуален проблем с редовете да обръщаш внимание и на други детайли, не само на временно празно място за някой предмет.
    За обяснение за какво говоря поствам две картинки.
    [​IMG] [​IMG]
    На първата се виждат два реда. И двата реда имат таймер "Отново в: 11:36 ч.". И въпреки че на единия ред изглежда, че един предмет го няма, не е така, просто му трябва малко повече време да се визуализира. Което се и случи някакаво време след като "снимах" картинката.
    Вече на втората се вижда ред, на който в действителност липсва предмет, даже 2. Но той няма отдолу таймер.
    Приятна вечер!

    П.П. Проверка кога за пръв път си активирал/а реда не е възможно да бъде направена. И колкото и да е неприятно, на всеки може да се случи да си мисли, че е "накичил облачетата", а да не го е направил - било поради това, че е забравил, било поради това, че си е мислел, че е така, а нещо играта при него се е задъхала и не е успяла да запише това му действие. Затова поне аз периодично проверявам при незавършените поредици дали нямам някакъв такъв ред, за всеки случай понякога надниквам там.
     
    Последна редакция: 25.2.23
    .TAINNA. и [[Fermerkaa]] харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз снощи имах проблем с цялата небесна градина.Показваше ми всички редове че са готови за обиране, макар че имаше редове без предмети ,други още не бяха готови за обиране,всичките бяха в зелено.Презаредих играта и всичко се оправи.
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. .water.

    .water. Обсебен

    Това е отдавна всичко е в зелено уж готово ама не е вече свикнах гледам таймера.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    При мен за първи път се случва.
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. meche

    meche Стажант

    Очевидно ще трябва да се обясняваме надълго.Редът беше готов за обиране,и въпреки това не можеше да се обере!Тогава видях,че липсва цъкалката за ,която писах.НЕ БЕШЕ заключена,като от първата картинка!А изобщо липсваше като на втората снимка!Когато застанех на съответната липсваща цъкалка ми изписваше че я НЯМАМ.Как се появи в инвентара ми?Може би около 40-60 мин.след като писах ,цъкалката се появи и вече можех да я поставя!
     
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Никога съм нямала такъв проблем, явно е от сървара на който си.
     
    .TAINNA. харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Няма как да зная какво си виждал/а. Ако беше заснел/а екрана и постал/а картинка, щях да видя това, което и ти.
    Мога да проверя състоянието на даден ред (т.е. дали са наредени всички предмети на него) само към момента на проверката. Какво е било някакво време по-рано не мога да проверя. Нито мога да проверя къде кой предмет се е намирал примерно час преди проверката.
    Повтарям, че каквото и да е било, се е оправило без намеса на екипа. И само изказах предположения какво може да се е случило, но може и да не е било това, което предположих.
    Но не изпадай в паника, че ей така произволно предметите скачат от облаците долу или че сами се катерят по тях.
    Допусни, че се случват както човешки грешки (примерно непоставен предмет и забравено за това), така и визуални бъгове поради по-тежката игра.
    Моят съвет при някакви такива ситуации е да излезеш от играта, да рестартираш устройството, отново да се логнеш и да видиш дали ситуацията се е променила. Ако не се е променила - правиш снимка на екрана, пишеш във форума и търсиш съдействие. Ако е възможно, ще получиш помощ.
    Съжалявам, но от мен толкова по въпроса, нямам с какво да помогна.
    Приятна вечер!
     
    .TAINNA. и meche харесват това.
  9. daniva76

    daniva76 Напреднал

    При мен това не се е случвало никога, но за сметка на това редовно не ми се визуализират предметите по облачетата и изглеждат като празни. Всеки ден ми се случва при първото влизане - обирам 5-6 реда и оттам нататък другите изглеждат празни. В такива случаи излизам от играта, влизам пак и вече нямам проблем.
     
    .TAINNA. харесва това.