Дискусия: Денят на Св. Валентин

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.2.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Това с т.нар. плочки "на ръка" не го разбрах много добре. При отваряне те се появяват автоматично всеки път, ползваш ги, но не ти се отчитат ?? Това ли е? Моля за повече инфо.
     
    лудакрава1 харесва това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Да това е правилно си разбрала .Това са трите плочки които автоматично са сложени на мястото си, имаш и седем допълнителни.
     
    Последна редакция: 9.2.23
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Финиширах с 524 игри, доволно. И спирам до тук, наградите са супер, но нямам друго време за цъкане. Успех на играещите.
     
  4. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    [​IMG]
    Сега трябва всичко да запълня ли? Честно казано си нямам идея, дори след като гледах клипчето горе.
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Това са плочките в трите слота, от които вземаш плочка, за да я поставиш.
    Отчитат се като изиграни чак след поставяне на игралната дъска.
    Приятна вечер!

    Здравей,
    Запълваш колкото желаеш. За да минеш към следващата игрална дъска, е необходимо да имаш поставени поне 2 плочки.
    Сам/а решаваш дали "гониш" определена малка награда.
    Приятна игра!
     
  6. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Какво ще рече 2 плочки? Цветята ли? Иначе тук гледам, излизат ми някакви награди като си раздвижа курсора, но не мога да ги взема.
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, ето това са две поставени плочки:
    [​IMG]
    А тук като посочиш с мишката виждаш в това ниво/на тази игрална дъска (поле) какви са цветята, участващи в плочките и какви малки награди са свързани с тях:
    [​IMG]
    А ето тук като посочиш с мишката виждаш до какви малки награди си се "докопал/а" до момента на посочването:
    [​IMG] [​IMG]
    Малките награди ги вземаш с натискане на кръглия бутон в долната дясна част на прозореца на играта. Но още преди да го натиснеш, само като го посочиш, виждаш какво до момента си спечелил.
    [​IMG]
     
    Последна редакция: 9.2.23
    Bamze и FirePenguin харесват това.
  8. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    Гледаш да слагаш свързани поне с една страна цветята, които дават монети със звезди, за да си позаруваш от магазина. Ако няма такива предложени и не искаш от другите награди, свързваш две, от който вид имаш, за да приключи това раздаване и почваш наново.
     
    .water. и FirePenguin харесват това.
  9. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Колкото повече плочки наредиш, толкова повече награди ще имаш. Виж, кой от даваните продукти ти са най-необходими и се стреми към тοзи вид плочки. Натиснеш ли веднъж зеления бутон, предаваш всичките наредени плочки и започваш отначало.
     
    .water. и FirePenguin харесват това.
  10. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Разцъках го и му хванах цаката, благодаря! Супер е евента. Само да попитам, от този сандък Пиколо, реално какъв е шанса да се падне Лалогулденово дърво?
     
  11. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Може да ти се падне и от първият сандък, но може и от 30 сандъка примерно да не го уцелиш:)
     
    .TAINNA., Bamze, Kalina_fermer и 2 други харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    да не те отчайвам, но до сега, откакто е въведен сандъка, не съм получила нито едно ЛГ дърво. И подаръчен пакет почти не ми се пада. Но играя, какво от това? Забавлявам се ;)
     
    *ПчеличкатаМая*, KingRoot241 и Bamze харесват това.
  13. daniva76

    daniva76 Напреднал

    53 изиграни игри, 25 монети със звезда, СТ свърши... Пиколото ще остане мечта този път. Еми... квото такова, все файда!
     
    Bamze харесва това.
  14. KingRoot241

    KingRoot241 Прохождащ

    на мен вече 2 ми се паднаха от Пиколо в една и съща ферма + 3то в друга ферма
     
    daniva76 харесва това.
  15. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Блазе ти! 13 години чакам да благоволи това пусто дърво да пусне корени при мен! Най-много от Пиколото да ми се падне някоя цъкалка, дето дава по 1 ЛГ по десетина пъти. Веднъж само да ме целне туй дърво... както влизам всеки ден във фермата, по 13 години - ехееее, сега нямаше да мога да ги преброя гулденчетата, ама нъцки, не ще да ми кацне!
     
    kikiniki-n, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Само че това дърво не е от 13 години.;)
    Предпочитам шапките пред дървото.Например 4 шапки в годината да ми се паднат.:)
     
    лудакрава1, Bamze, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Е, има още много време, имаш реални шансове да го вземеш, без да се напъваш много и без ст, ...просто време за доминото ти трябва...;)
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], daniva76 и още 1 човек харесват това.
  18. staneli

    staneli Старши болярин

    Не че ти се бъркам в стратегията на игра, но ако наистина сееш всичко и винаги на големи полета, както си упоменала нейде по-горе, то тогава шансовете да вземеш пиколото са минимални.
    Пробвай да сееш на малки поленца, дори и само с ЯМЧ, без други активирани бонуси...
     
    milena7004, .TAINNA., daniva76 и 2 други харесват това.
  19. karina367

    karina367 Подрастващ автор

    Не разбрах какво те спира да продължиш да сееш и да си играеш евента? И съм учудена, че използваш големи полета, които дават над 2 пъти по малко продукция от малките.
     
    .TAINNA., daniva76 и лудакрава1 харесват това.
  20. daniva76

    daniva76 Напреднал

    Така е, да. Поне ще опитам :)

    Сега като обера розата, ще пробвам и с малките.

    О, аз не съм го спирала - направих дотук 87 игри, сея розата с вода, тор и ЯМЧ, че СТ торта свърши... Оттук-оттам се пръква по някоя и друга бройка и веднага я ръся на полето. Редя плочките основно за СХ за другите два евента със селекция и за монети със звезда. Големите полета ги ползвам, щото не ми се цъка на ръка на малките, ама като искам благинки, ще трябва да се прежаля xD