Дискусия:"Да се разхладим"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.3.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Благодаря ви, фермери, почти успях, малко ми остава.
    Днес в нашия край посрещаме ПЪРВА ПРОЛЕТ, да ви е честита:p!
     
  2. Mini-boxer

    Mini-boxer Стажант

    Имам 110 завършени задачи и съответно разполагам с наградите-цъкалки от 30-тата, 70-тата и 100-тната задача. Би трябвало да мога да поставя цъкалките, щом ги имам в инвентара си, нали?
     
  3. pigi102

    pigi102 Изключителен талант

    Къде ще ги поставиш, като нямаш реда? Реда се печели при изпълнени 120 от задачите на жабите, вече ти го написаха по-горе.

    [​IMG]
     
  4. Mini-boxer

    Mini-boxer Стажант

    Не видях горе, sorry. Сега ми е ясно.
     
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ма ти убаво ма учиш, ама аз да ти обадя говорим за 28 ниво и 70 звезди;)и най- малко 30 чаши с вода, че да зацикли на мляко ;)на 10 ниво вземаш първа звезда8)ко е копал сега и ко е играл;)пъпеши не се продават;)28 ниво са 127 480 то, едно поле пъпеши дава 64 то или той и прави около 3000 то от поле да не говорим,че второ поле е отворил на 17 ниво:)ментора не му праща да лапа;)та ко по напред е сял ;)за евент, за пазар:eek:или за черешатаxD и колко пари му трябват за куестите в читалището;) направо си дойде да проси аз да ти кажа8)и глей колко сме неориентирани уж, млякото дирим, ти велики работи ми пишеш:)айде няма нужда 8)
     
    Последна редакция: 22.3.16
  6. metallica72

    metallica72 Прохождащ

    трябват ми сламки ако някой може нека да помогне благодаря предварително:)
     
  7. dimitrinkani

    dimitrinkani Кандидат за признание

    Тука се бъркаш...за великите работи;)просто ти казах моя начин на игра,а всеки се оправя както може и иска:pАза млякото няма да споря ,ама човека мой да" проси" и ако има такива дет да се вържат -добре дошло8)Пък и ноу знайш,че мечтите са безплатниxDаз затова не се е и впрягам толкова в тея събития ....голям праз кат не съм го довършила ,нема да тръгна да се беся яяяяя на "ЧЕРЕШАТА"

    П.П.и айде нема нужда повече да философстваме по тая тема,че кат гледам е.ах "Млякото"-обсебило целия форум-сумати и теми отворени зарад него...гледай по ведро на нещата недей да си напрягаш толкова мозъка зарад чуждите ферми8)
     
    Последна редакция: 22.3.16
  8. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Приключих всичко. Само на тропиците засадих и ето какво ми се падна: Кумкват XXL, Ачачайру, Тамаринд XL, Тамаринд XXL, Нектарина
     
    dimitrinkani харесва това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    що ли си мисля, че търсещия мляко е само един;)
    е заради такива патят и другите, както от ментори тъй и по евенти
     
    Последна редакция: 22.3.16
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ванче да осветля малко нещата....въпросния златен заец когато писа за проблемът си беше 31 ниво,когато му бяха пратени няколко киша стана 36 ниво....38 ниво и сега е към 40 и някое :) ,туй са фактите пък изчисленията оставям на други,кой молил кой просил мен ме не интересува,достатъчно имам и не помагам само със стратегий като хора от далечното минало :)
     
    lyd_s_motika, -paloma7777- и desi232 харесват това.
  11. tedsss

    tedsss Стажант

    Здравейте! Липсват ми 7 сламки (2 чаши с вода да направя, а имам 1 сламка), за да мога да си взема 1 загадъчно стръкче от първата жаба (60 задачка). Ако някой има излишни и не му представлява трудност, ако може да ми изпрати. Предварително благодаря.
     
  12. desi232

    desi232 Посланик

    готово
     
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    буря все ощи мога да чета
    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Дискусия-Да-се-разхладим.13528/page-6
    и понеже си ларж ходи му помогни и тукxDко искаш фърли и у ам-ам

    https://board-bg.farmerama.com/index.php?threads/Краве-Мляко.13551/
     
    Последна редакция: 22.3.16
  14. tedsss

    tedsss Стажант

    Безкрайно благодаря - desi232, dunda2970, деси2, DDDDT3, mitkalce11, OIUYT598 и atila_24!:):)
     
    desi232 харесва това.
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Като вдигаме нива на фермите ще ни се увеличават ли точките на редчето? :p
     
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ми да, нали е ниво * нещо си.
     
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Давай на БГ,не става въпрос за ларж а че параноята не ми е позната,от години спрях да гледам колко плащам за нещо във фермата,пък ако някой са му достатъчни няколко киша за да просперира в играта....много ниско се цели :)
     
    desi232 харесва това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    никога не съм имала такъв проблемxD
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Недей ми изкревя и акцентира у друга посока...не мислиш ли че като тръбиш на умрело кой проси кой се моли всъщност даваш отлични идеи за бъдещи кьор фишеци...?
     
    Valkaaa76 и desi232 харесват това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    не, не съм донор да му мисли, който е и още съм жива;)ти пък ко си са закъхарил бълха та ухапалаxDда му мислим нямащите:p